Šta je novo?

Sony Xperia E3 FLASH MODE PROBLEM

nord

Poštovan
Učlanjen(a)
08.05.2017
Poruke
9
Poena
51
Pozdrav,imam problem sa flesovanjem sony e3,do sad mi je to polazilo za rukom,medjutim pre neki dan sa 29% baterije pokrenem reset na fabricka podesavanja i sad vise ne mogu da ga upalim,pojavi se SONY logo pa ucitava i onda krene da se restartuje i sve tako u krug,ja sam probao da ga flesujem kao i do sada ali kada stisnem wolume down i prikacim ga na pc on kao krene u flash mod zasvetli zelena lampica i opet se restartuje,znaci nece da udje u flash mod i ne mogu da ga flesujem.Kada ga stavim na punjac pojavi se SONY logo i baterija kako se puni,ali kad hocu da ga upalim krene resetovanje u nedogled.Da napomenem da u fastboot mod moze da udje i pise na pc da je u tom modu,e mene zanima dali ga mogu vratiti ponovo u zivot pomocu fastboot moda i sta i kako treba da uradim,POZDRAV SVIMA I HVALA U NAPRED NA POMOCI
 
Poslednja izmena:
Boot loop, ubaci rom preko Flash tool-a

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
OK,hvala ti na odgovoru.Mozes li da mi posaljes neki tutorial kako se to radi i gde da skinem taj ROM za moj sony e3 d2203
 
Nasao sam tutorial na youtube ,ali oni tamo objanjavaju flesovanje a ja to ne mogu da uradim jer nece da udje u flashmode,ali u fasboot mode hoce da udje,e mene zanima dali mogu preko fasboot moda da ga vratim u zivot.za flash mod treba da drzim volume down i da ga prikacim na usb ali on nece da udje u flash mod,a za ulazak u fastboot mod treba da drzim volume up i da ga prikacim na usb i to mi uspeva udje u fastboot mod e sad dali mogu na neki nacin da ga odatle popravim iz tog fastboot moda
 
Nazad
Vrh Dno