Šta je novo?

Produzni kabal sa USB

Zulu 92

Slavan
Učlanjen(a)
10.01.2008
Poruke
3,670
Poena
420
Ne znam jesam li omasio temu, ali razmisljam da uzmem produzni kabal sa USB portovima. Na njega ce ici samo punjaci, tako da mi obicnih uticnica ne treba mnogo, jer bih telefone punio preko USB-a.

Video sam ovo: LDNIO SE3631

Ima li ko kakvog iskustva? I da li ce se Nexus 6p puniti brzo preko njega?
 
Ovo ima 3.4 A ukupnu struju na svim izlazima. Pitanje koliko može na jednom.
 
Uzmi običan produžni, pa u njega uključi punjač :)
 
Pa hocu da to malo sredim da izgleda lepse :D

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Da ne otvaram novu temu imam jednu nedoumicu. Koristim produzni USB kabl sa napajanjem dizine oko 5m u koji je ubacen USB Unifying receiver za Logitech misa M510 i tastaturu K120 i koji mi se zavrsava na radnom stolu. Koristim ga jer mi je na stolu samo monitor dok je kuciste iza mene na polici sa Hi-Fi komponentama i tv-om. E sad ono sto mene interesuje da li je izvodljivo da u kraj tog USB kabla ubacim USB Hub koji bi imao sopstveno napajanjem nesto kao ovo http://www.winwin.rs/usb-hub-4-porta-sa-napajanjem-hama-54570-1184016.html? Pored tog risivera hub bih koristio za Skype kameru i eventualno neki USB flash.

Inace risiver je bio ubacen na prednji USB ulaz kod kucista ali dolazi do smetnji pri radu jer se ja nalazim izmedju kucista i tastature sa misem na stolu pa sam zato pribegao ovoj varijanti sa produznim USB kablom.
Ako to ne moze alternativa mi je monitor sa USB hub-om ili eventualno neki stoni PC sa manjim kucistem ali mi je to vec skuplja varijanta kojoj ne bih bas da pribegavam jedino ako ne dodje vreme za njihovu zamenu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno