Šta je novo?

Slušalice za telefon ( Bubice ) do 30€

CommandeR

Poštovan
Učlanjen(a)
30.12.2014
Poruke
180
Poena
70
Kao što u naslovu piše, treba mi predlog za neke dobre slišalice (one sa gumenim završetkom, jer ove druge me žuljaju i bole me ušne školjke od njih).
Tražim neke sluške koje imaju dobar i čist zvuk i kvalitetan bas. Video sam da ima mnogo takvih za male pare, ali sam želeo čuti i vaše mišljenje.
Imam u ponudi neke Sony MDR-EX15APB za oko 1500RSD i XBA-C10 za 2000RSD... Kažu da su ove XBA vrede taj novac...
 
Meizu ep51 ako su u opticaju bezicne, po preporuci nekoliko ljudi sa foruma sam ih uzeo i odlicne su. Ima na ebayu a nekad uleti i na kp...

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
XBA-C10?
To nisam video kod nas dugo...
Gde ako nije tajna?

Inace preporuka bi bila KZ-ZS5(aliexpres) a kod nas Philips SHE3850,sve preko toga je uzaludno bacanje para...

Ako hoces bas batali C10,to je BA drajver gde bas nije prioritet...
 
Poslednja izmena:
XBA-C10?
To nisam video kod nas dugo...
Gde ako nije tajna?

Inace preporuka bi bila KZ-ZS5(aliexpres) a kod nas Philips SHE3850,sve preko toga je uzaludno bacanje para...

Ako hoces bas batali C10,to je BA drajver gde bas nije prioritet...

Mislim da u Comtrade Shop-u ima, tamo sam i video. Trebao bih nešto da uzmem u skorije vreme, ne mogu da čekam mnogo, nešto što ima ovde da se nađe a da bude kvalitetnije. Mnogi mi predložili Sony slušalice, i kažu da neću da pogrešim koje god da uzmem.. E sad, nisam pametan.
 
QCY QY8, ili neka opcija QY31.. sve su gumene. kod kineza su od 15$ do 25$ (ako te ne mrzi da cekas), a mozes ih naci kod nas na KP. Za tu cenu kvalitet je fenomenalan. koristio sam Sony MDR-EX15APB pre ovih, i najjeftiniji qcy qc8 je bolji.
 
Nazad
Vrh Dno