Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Danas sam imao vise vremena da testiram aplikaciju. Tacno je da joj treba vise vremena da ,,namesti,,sliku. Cini mi se da je slika kvalitetnija breko browsera.Oper,meni se vise svidja ovaj interfejs od onog preko browsera,ali to je stvar ukusa

Interesantno je to da je app velicine 208mb!
 
Pitam zbog kodija koristim ga uSBB paketu

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk

Ok sad te tek razumem , tebi ne treba za sbb vec da gledas tv kanale preko kodija sa drugih teritorija...mozes da koristis vpn u tom slucaju instaliraj app od nekog vpn servisa ali znaj da tada nece da ti radi sve ono sto EON Smart Box kao brendovan uredjaj ima. I vodi racuna o vremenu provedenom van sbb mreze jer se to na neki nacin snima. Tada bi trebao tvoj uredjaj da radi kao klasicni android tv box..
 
Poslednja izmena:
Ok sad te tek razumem , tebi ne treba za sbb vec da gledas tv kanale preko kodija sa drugih teritorija...mozes da koristis vpn u tom slucaju instaliraj app od nekog vpn servisa ali znaj da tada nece da ti radi sve ono sto EON Smart Box kao brendovan uredjaj ima. I vodi racuna o vremenu provedenom van sbb mreze jer se to na neki nacin snima. Tada bi trebao tvoj uredjaj da radi kao klasicni android tv box..
Kodi mi treba za filmove i sport klasika. Neki vpn kao preporuka i kako da budem siguran da radi. Imam neki vpn za fon koji je uključen uđem u njega posle 5 min stoji veza pukla. To me interesuje.
Hvala

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Kodi mi treba za filmove i sport klasika. Neki vpn kao preporuka i kako da budem siguran da radi. Imam neki vpn za fon koji je uključen uđem u njega posle 5 min stoji veza pukla. To me interesuje.
Hvala

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk

Probaj instaliraj neki vpn app iz ponude pa ces videti dali radi testiraj sam, ja znam da radi nord to sam na nvidia shield-u imao, ali tesko ces da nadjes free a da je dobar ....
 
Vidim svuge se pominje, reko možda i naši krenu u akciju...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Ja koristim EON na mi box ali na mis upravljam,podesio sam daljinski od mi box da bude kao mis,air mouse i lepo radi EON,nemam mogucnost za onaj drugi eon jer mi trazi aktivacioni kod,pa koristim ovu drugu verziju
 
Malo sam se igrao sa ne-TV aplikacijom, probao sam da obrisem proveru root-a, ali nemam rootovan telefon ili box da vidim da li radi pa ako neko hoce da proba... :D

https://mega.nz/#!95IwQCBQ!RL1SSrIyfLZzMIfn58q4fD-veUsPv1ho-LWsTtVm59k

App ne mozete instalirati ako imate EON sa Play Store-a jer je drugi signature, ali mozete probati backup podataka sa nekim root backup appom, obrisati EON, instalirati ovaj patchovan EON i vratiti backup.

Probao bih ja, ali fajl više nije na Mega-i. Zar je moguće da niko do sada nije probao? Nisi napisao šta se dešava kad bude potreban update?
 
Vi što koristite eon na android smart box, je instalirate aplikaciju sa play storea ili ima neka modifikovana za android box? Pitam se jer čini mi da je za d3go imala?

Ako u svom SBB paketu imas pravo na Smart aplikaciju moja preporuka ti je Eon TV da instaliras na box. Eon za mobilne (za touch screen) ti nece lepo raditi bez misha ili airmoure-a. Ako ti je obican Android imas da je skines preko Aptoide TV aplikacije.
 
Zdravo,
nadam se da je prava tema, ako nije izvinite. Kupio sam boks H96 Max Plus 4K 64 GB samo da bih gledao EON preko aplikacije za Android TV. Imaam pravo na aplikaciju za smart TV po ugovoru. Skinuo sam verziju EON za Smart TV (bela ikonica) 3.2.3 sa Apkpure. Radi mi EON ali je slika vrlo bleda i secka. Da li su u pitanju podešavanja ili je to ono što može uređaj?
 
Pominje se ovde, da je EON moguće gledati preko Kodi-ja. Osim što nisam našao postupak (nameravam da se više angažujem oko toga), zanima me, kako sistem registruje korišćenje Kodi-ja: kao mobilnu aplikaciju, tj.browser ili drugačije? To pitam iz razloga, što je EON kao nezavisnu uslugu, moguće pratiti samo na jednom mobilnom uređaju, dok 2 istovremeno ne mogu da rade.
 
De, ljudi...da ne vrtim 345 stranica u nazad....verovatno je neko i postavio to pitanje:
Zašto na/u EON uređaju ne postoji web pretraživač?
Šta god da kažem preko voice command on me prebaci na YT. Zatim, ni u Play prodavnici nema Google ili M.Firefox...ništa tog tipa (a piše da je Google instaliran...mada ga nigde ne vidim).
Ako je EON uređaj taj koji TV pretvara u Smart, onda lepo hoću i da surfujem netom dok je komp zauzet od strane drugih ukućana, a ne samo da idem na YT ili šetam po Play prodavnici između kladioničarskih, vremenskih ili tamo nekih programčića za vestii muziku...
 
Poslednja izmena:
Skini puffin tv browser

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da, Puffin browser ali nećeš se nasurfovati na TV verziji Androida. Puffin je više, srećom, tu smo za ne daj bože.
Smatraj da je uređaj predviđen samo za video upotrebu, EON, YT, Chromecast, Kodi...
 
Poslednja izmena:
Da, Puffin browser ali nećeš se nasurfovati na TV verziji Androida. Puffin je više, srećom, tu smo za ne daj bože.
Smatraj da je uređaj predviđen samo za video upotrebu, EON, YT, Chromecast, Kodi...

Eto...i to mi nešto znači nego da jednom nedeljno pokušavam da nađem web pretraživač :)

Hvala!
 
Pitanje:imam trio gold paket i dva D3 uredjaja,na tri tv-a u kuci posto u kuci zive tri porodicw.Do sad je bilo i na cerkinom tv-u ali kako su prebacili na eon nema vise kod nje.Sta mi je ciniti?Kupiti neki android tipa xiaomi,kako se pokazao ne znam ili dongle pa preko telefona namestiti ili nesto trece???

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Do sada je verovatno bio analogni signal na TV-u gde nemaš D3. Analogni ukidaju fazno po delovima grada, treba da dobiješ besplatno D3 mini ili karticu za treći TV. Četvrti i preko se plaća. Zovi korisnički i prijavi, doći će neko za par dana.

Ne znam samo da li i na tom trećem imaš sve kanale ili samo osnovne, kod mene su samo osnovni.
 
Pozdrav,da pitam imao sam do danas verziju EON_v1.8.130 na mi box-u naravno preko misa napravio da menjam kanale i sve je super funkcionisalo, danas mi se pojvilo ono apdjedt azuriraj pa sam aplikaciju skinuo verzija EON 1.8.140 APK sve se lepo ulogujem ali kad hocu bilo koji kanal da pustim izbaci me iz Eon-a,dok radio stanice pusta one rade, Sta da radim kako da resim ovo milim vas pomognite mi :)
 
Nazad
Vrh Dno