Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Jel probao neko da spoji računar i Eon box HDMI kablom?
Ja sam u iskušenju, ali bojim se da nešto ne spržim, bilo HDMI port na kompu ili Eon box...
 
A sto bi to radio???
 
U pravu si. Mislio sam na USB portove. Prosto da vidim šta ima u boxu... :)
 
Ovde je stvar u tome sto nije svim korisnicima isti kvalitet slike i to samo iz njima poznatih razloga. Kao sto korisnici d3i usluge nemaju RTS 1,2 u HD sa mogucnoscu vracanja kanala,tako su im i EON aplikacije da kazem slabijeg kvaliteta.

Ako se Eon razlikuju od ovih što mi sa SBb internetom imamo verovatno je podešeno da može da radi bez smetnji sa onim internetom što većina ima kod MTs a to je ADSL 10/1
 
Živim u Austriji i imam 2 naloga za eon, jedan iz Srbije SBB i jedan iz BIH Telemah (bliska rodbina) i jedan mi je nalog na tabletu, drugi na laptopu.

E sad, pre par nedelja sam čistio kolačiće u browseru i nikako neće da mi se uloguje ni na jednom nalogu. Imam mejlove, šifre (jedan sam sam aktivirano pre pola godine) i ne mogu ni da pristupim da vidim da li je popunjeno ili ne, već mi pokazuje da je neispravno ime ili lozinka.

Mrzelo me da se peglam sa servisom jer nemam ovde brojeve ugovora a ionako sam dole za praznike pa da vidim, ali me interesuje da li su nešto menjali oko naloga i u čemu bi bio problem?

Npr. na tabletu i dalje koristim, ali preko laptop-a nikako da se ulogujem.
 
Ako se Eon razlikuju od ovih što mi sa SBb internetom imamo verovatno je podešeno da može da radi bez smetnji sa onim internetom što većina ima kod MTs a to je ADSL 10/1

Imam VDSL 50/8. Podesavanja na EON su na max 7Mb. Probao EON i na Sbb netu i opet je isto.
 
da li postoji magija da se na eon box ikako gleda arena?..vidim da ima kodi da se skine regularno ali kako ubaciti arenu u taj kodi??
 
Da li neko probao da instalira google live tv? Ako može, onda još samo twirl u koji ubacite m3u listu i imate sve na jednom mestu. Ja sam tako uradio na mom Android tv-u.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
I ja na Miboxu. Odlicna kombinacija. Cak mi se cini da je i slika lepsa nego preko drugih aplikacija za iptv.
 
Samo da "raportiram" da EON smart odlicno radi na firestick-u i posle update-a. Ja i dalje koristim 1.14 verziju (editovanu na 2.16) i sve radi dosta dobro. Skontao sam da ne moze direktno da se instalira editovana verzija nego prvo mora 1.14 originalana pa "preko nje" ova editovana. Kome treba nek se javi na PM. Poz
 
Da li je neko uspeo da poveze / upari bluetooth zvucnik sa EON uredjajem ?

Naime, imam Tracer Kross (TRAGLO44589) i zanima me da li je ikako moguce upariti ga sa EON uredjajem kako bih recimo u drugoj sobi slusao radio ili tv :)

Pozdrav.
 
Ja probao , vidi ga, upari se sa njim ali reprodukcija nece

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Čekaj, bluetooth slušalice hoće a zvučnik neće!?
Ne znam jeste probali samo TV program ili i Android aplikacije? BT zvuk TV programa radi samo ako nije real time tj premotaj sekundu unazad i radiće. U Android apps radi bez problema.
 
Poslednja izmena:
Kako samo upalio!? Valjda mora da ima mod za uparivanje? Ovako ispadne moze komsija da pusta na tvom zvucniku sta hoce.
Obicno duze drzanje power dugmeta prilikom paljenja zvucnika ubacuje ga u mod za uparivanje.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Pokusavam da pustim eon smart tv aplikaciju skinuo sam verziju 3.0.3 ali posle uvodnog logoa daje crn ekran? Ima li ideju sta je u pitanju?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Eon večeras neće da radi ni na jednom pretraživaču, samo je beo ekran - šta bi mogli da bude?
 
Nema šanse da se ulogujem, kad unesem validan username i pass on samo vrti... Obrisao pretraživač ali nikako da doda novi...
 
Pukao Eon ? Ne radi ni pod razno ili je beo ekran ili vrti na logovanju.
 
Nema šanse da se ulogujem, kad unesem validan username i pass on samo vrti... Obrisao pretraživač ali nikako da doda novi...
Ne radi ni smart TV verzija vrti loading neko vreme i izbaci no languge file found

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
I na Eon Boxu problemi. Ide samo lajv sadrzaj tv-a. Video klub ne radi, epg i premotavanje unazad. Dok u isto vreme net radi bez prekida. Vec sam mislio da je do mene. Al izgleda imaju globalno neki problem sa Eon platformom.
 
И мене сад избаци, још ме и излогова. Мора да овај снег прави неке сметње или је апликација закачила неки гадан вирус. :d

Ово је ново, каже да је погрешна лозинка а унео сам тачну, трокира лепо богами. : Screenshot_20181216-235452_EON.jpg

Едит 2: Изгледа да се сада стабилизовало стање: Screenshot_20181216-235957_EON.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni veceras radili svi kanali u EON TV aplikaciji iako nisam na SBB mrezi. Dakle SK, Top kanal, N1.. Jesu nesto menjali ili je do ovoga sto si otkljucali sve kanale zbog nove godine?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Mene je izlogovao. Kad sam se logovao ponovo rade kanali ali nema epg. Ni video klub ne radi. Verzija za telefone.
 
Nazad
Vrh Dno