Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Zar neće onda da kaže da verzija nije podržana? U smislu da nije najnovija.
Ne mora da bude bas najnovija. Ja ti kazem sta sigurno radi. U nekom trenutku ce zabraniti v140 ali za sada radi. Ti probaj da modujes u nju ili u poslednju verziju pa probaj. Javi da li ti radi.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Kad već radiš pos'o niko ti ne brani da menjaš 1.8.120 i staviš da laže da ne 1.8.230. Sa rezonom da moooožda prođe duže vremena pre nego što budeš ponovo morao da radiš izmenu (kad sledeći put primene "min allowed" verziju koja već mesecima stoji na 1.8.140).
 
Uređaj nije trenutno kod mene, probaću u ponedeljak.
Da li je moguće da će verzija 1.8.120 raditi a verzije 1.8.140 i 1.8.180 ne rade, probao sam obe editovane?
 
Ok, probam i javljam.
Jel Eon TV verzija ne može?
Ne znam u koju vrstu softvera spada FireOS, običan android ili ATV...
 
AndroidTV je. A što ne bi radio EON TV na njemu? Meni je bez problema radio na Fire stick 4K. Da nisu lupili neku zabranu? Ne vidim razlog da na drugim AndroidTV boxevima radi a na ovom uređaju ne!?
 
Ne znam šta je ali kod mene ne radi.
Skinuo sam poslednju verziju, mislim da je 3.2.3, instalirao je normalno, kada sam pokrenuo pojavio se splash screen i onda crn ekran i to je to, nisam ni došao do koda za aktivaciju.
 
Ne znam šta je ali kod mene ne radi.
Skinuo sam poslednju verziju, mislim da je 3.2.3, instalirao je normalno, kada sam pokrenuo pojavio se splash screen i onda crn ekran i to je to, nisam ni došao do koda za aktivaciju.

EON TV (Android TV aplikacija) sada radi samo na Fire Stick 4K, ne i na "običnom" sticku.
 
Poslednja izmena:
Kod mene na firestick ovo ne radi.
Pokrene aplikaciju, ali pri odabiru programa izbaci na home screen
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kod mene na firestick ovo ne radi.
Pokrene aplikaciju, ali pri odabiru programa izbaci na home screen

Isto kao kod mene, mada nisam još probao ovu verziju iznad. Modovane 1.8.140. i 1 8 180 izbace na home screen.
Kod mene je poslednja verzija firmware-a, sve je stock, nije rutovan. Možda nešto od toga ima veze...
 
Нажалост firestick немам. Пробао сам на андроид ТВ и на андроид боксу. Тамо ради. Извињавам се што сам написао да ради на свим уређајима.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Probao sam ja na firestick ovu verziju, vraca me na početni ekran, tj na izbor jezika i logovanje. Sve prodje ok, ulogujem se, ali kad hocu da pustim neki kanal vraca nazad.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Nadji verziju 1.8.120 i moduj kao da je npr. 1.8.140. takva verzija radi na fire sticku.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Probao sam ovo i radi, jedina verzija koja hoće.
Kod prvog pokretanja je izlazilo nešto NULL NULL, išao sam samo na ok i posle par klikova mi je ponudio logovanje, ulogovao sam se i pokrenuo program, sve ok.
 
Pozdrav ljudi. Imam firetv druge genrqcije i probao sam upravo ovo sa posljednjeg posta verzija 120 modovana na 140, medjutim otvori se app i samo ostane na ekranu izabira jezika. Je li iko imao slicno iskustvo?
Instalirao sam preko Downloader appa na firetvu.
 
Update: firetv verzija 3 je kod mene. Morao sam instalirati neki mouse app za firetv da bih "kliknuo" na jezik i da mi dozvoli dalje na login ekran. Nazalost ne mogu dase logujem iako je sifra dobra, da li je potrebno aktivirati uredjaj / nemam nikakav code?
 
Da, mora da se instalira mouse app ili da se koristi pravi miš, bez obzira na verziju firmware-a. To ti treba i kasnije za navigaciju kroz programe.
Trebalo bi sve da radi čim se uloguješ sa tvojim podacima, uloguj se na kompu/telefonu pa proveri da nemaš slučajno već iskorišćen max broj uređaja.
 
Skrol na gore je na onom dugmetu sa tri linije, a na dole sa dugmetom ispod.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
E vidiš to nisam znao, hvala za info, veoma korisno :)
Prvo pritisneš play/pause dva puta da dobiješ kursor miša a onda ideš levo pa skroluješ kanale tim dugmićima (menu i forward) a kad izabereš kanal onda desno pa skroluješ emisije sa tog kanala.
 
Nazad
Vrh Dno