Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

jedno banalno pitanje [emoji23][emoji1787],EON aplikacija na fonu mi radi samo u landscape modu nece portret nikako a nezgodno i nepregledno listat menije u landscape, kako to rijesiti.

Sent from my Huawei Mate 20X

Skini Rotation control aplikaciju i forsiraj portret.

Probao sam i ja ali EON TV meni nije radio kako treba, izgleda lepo radi u portret-u samo na malim ekranima i iPhone-u.
 
U grckoj ne radi ni jedan deciji kanal na EON aplikaciji. Nije podrzana mreza. Preko wifi od apartmana sam probao.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Samo to sam probao...drugo mi ne treba.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa sta ce mi onda eon za po kuci? Kuci imam sbb.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa imam 3 risisvera. Koji ce mi za tel i tablet po kuci. Valjda treba kad nisam kuci.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Bas tako, samo sto moraju da ispoštuju autorska prava za inostranstvo, ali i, verovatno, da potencijalnim korisnicima koji koriste druge provajdere stave do znanja šta gube kad ne koriste usluge SBB-a :)
 
I u cumu je razlika ako radi na modilni net u drugoj drzavi sto ne bi i na wifi u istoj ?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ne radi na mobilnom netu u drugoj državi, nego na mobiolnom netu u Srbiji
 
Radi. Sve motogp i f1 trke na sportklubu sam odgledao na ruskoj mts mreži

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Misliš mobilnoj? Odakle u rusiji mts?
 
Ok. Ime mreže MTS
Hvala
Iz poruke se moglo drugačije zaključiti
 
Pa imam 3 risisvera. Koji ce mi za tel i tablet po kuci. Valjda treba kad nisam kuci.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Pa valjda za sirotinju sa jednim resiverom. Pa sigurno većina u inostranstvu proba preko wi-fi pa su to blokirali,predpostavljaju ko će još da troši mobilni internet za televiziju pa to nisu ni blokirali
 
Sumnjam da neko sedi u SBB-u i blokira specifične operatere po odredjenim zemljama...
 
Blokiraju ono što moraju da blokiraju po sili ugovora po uslovu distributivnih prava, nikako drugačije.
Postaje iritantno da su ova i ostale teme o operaterima prepune kuknjave i ostalog flejma koji se ponavlja i ponavlja valjalo bi nešto uraditi povodom toga

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Blokiraju ono što moraju da blokiraju po sili ugovora po uslovu distributivnih prava, nikako drugačije.
Postaje iritantno da su ova i ostale teme o operaterima prepune kuknjave i ostalog flejma koji se ponavlja i ponavlja valjalo bi nešto uraditi povodom toga
Bravo, najmanje sto bi trebalo uraditi je brisanje ove kuknjave, gde se ljudi prave "nevešti" kako to njima ne radi srpska kablovska televizija u inostranstvu.


Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
Dobar dan. Imam eon full, I mogao sam da koristim ugrađeni Chromecast ranije. Ali posle nekog vremena nece da radi, kao da uređaj nije vidljiv. Da li je neko skoro imao problema ili uspešno koristio chromecast?
 
Gasio sam ga na dugme, cupao iz struje. Uređaj baguje pa se, čini se i sam povremeno restartuje. Jedino taj kesh da ocistim, kako?
 
Bravo, najmanje sto bi trebalo uraditi je brisanje ove kuknjave, gde se ljudi prave "nevešti" kako to njima ne radi srpska kablovska televizija u inostranstvu.


Sent from my Mi 9 SE
Nije kuknjava pitam za sta sluzi eon...da mi radi po kuci gde mi ne treba?! Drugo eon imaju ljudi koji placaju sbb i mozda ako neko da svoj acc tako da ne vidim neku "stetu" za sbb ako se gleda sa bilo koje mreze.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
> mozda ako neko da svoj acc

Šteta im je što ne mogu tim ljudima da naplate EON van mreže. Jer na OTT EON-u možeš da gledaš sve kanale na svim mrežama (u zemlji).
 
Da li može nekako da se isključi tastatura u EON Smart TV aplikaciji?

Iako imam Null keyboard instaliran koji isključuje virtuelnu tastaturu EON TV aplikacija je i dalje prikazuje.

Nije problem što je prikazuje nego je problem što ne mogu da unesem text sa Logitech tastaturom već moram strelice i enter da koristim, kao na daljincu.
 
Nije kuknjava pitam za sta sluzi eon...da mi radi po kuci gde mi ne treba?! Drugo eon imaju ljudi koji placaju sbb i mozda ako neko da svoj acc tako da ne vidim neku "stetu" za sbb ako se gleda sa bilo koje mreze.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Prosto nije za očekivati da Sbb Eon radi u državama za koje Sbb nema ugovor za emitovanje tv kanala. Niti su to igde napisali. Slično kao što Netflix u Srbiji nema isti sadržaj kao u nekim drugim zemljama. HBOgo takođe; ustvari na HBOgo nije moguće ni ulogovati se u drugim zemljama.
Inače, sam Eon na mobilnom uređaju možeš da gledaš gde god u Srbiji, kao i u zemljama u okruženju gde United grupa emituje program.
Ta ograničenja oko mreža se i dešavaju jer ljudi daju i/ili prodaju drugima Eon app.

Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
Da li je imao neko problema sa daljinskim? Ne radi nijedno dugme,ne sijaju lampice. Menjao i baterije. I dalje ne reaguje. Pokusao ponovo da ga uparim onom varijantom stiskanja dugmica istovrrmeno za pojacavanje i menjanje kanala,ali ne reaguje. Zvao ih i kaze da ce mi kurirskom sluzbom poslati drugi daljinac. E sad,to vremenski moze da potraje,a TV ne mogu da gledam nikako.
 
Da li je imao neko problema sa daljinskim? Ne radi nijedno dugme,ne sijaju lampice. Menjao i baterije. I dalje ne reaguje. Pokusao ponovo da ga uparim onom varijantom stiskanja dugmica istovrrmeno za pojacavanje i menjanje kanala,ali ne reaguje. Zvao ih i kaze da ce mi kurirskom sluzbom poslati drugi daljinac. E sad,to vremenski moze da potraje,a TV ne mogu da gledam nikako.
Skini Android TV remote aplikaciju.

Koliko košta novi daljinski?
 
Nazad
Vrh Dno