Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Kada su podizali brzine neta to su činili par minuta posle ponoći tako da sam i sada očekivao isto sa pristupom na EON...
 
Ne bih ja bas rekao da ce da podrze samo ove modele. Mozda su napravili neku vrstu saradnje sa Samsung-om i Sony-em pa ih reklamiraju.
 
Još kad bih mogao da izvršim logovanje... Ukucam e-mail i pass za Moj SBB ali ništa se ne događa, vraća me nazad na autentikaciju...

Edit: S drugim browserom je sve OK...

Ali pazi kad su smrde uključile samo TV iz 2017. godine, kao da oni drugi nisu smart sa istim OS!

Nisam se ni ulogovao, sa Chromeom mi uopšte nije ni tražio autentikaciju već sam bez logovanja mogao da otvorim sadržaje.

Ja sam razumeo da si ti vec sve istestirao [emoji16]
 
Evo sad je "sutra" i nema ga [emoji38]

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
A sada ljudi, pa nije ovo Microsoft pa da odmah minut nakon ponoći puste nadogradnju.

Čekajte sutra kada dođu na posao, pa popiju malo kaficu i proćaskaju, pa pustiće negde oko
podneva sutra. :d
 
Hoce li biti podizanja brzina ?
 
Jedva čekam da vidim ovo, verujem da će biti mnogo korisnije od D3go.. I da će lepše i lakše raditi, u smislu interfejsa i zezanja sa pluginima.. Takođe sma čuo da može da se strimuje na Google Chromecast što je za mene jako veliki plus..

Hoce li biti podizanja brzina ?


Na koje brzine misliš? Ako za net sbb uopšteno onda si zaboravio da je bilo povećanje brzina pre jedno pola godine [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Opaa, integracija sa chromecast-om, idemoooo [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Upload pre svega ;)

Nema ništa od toga u skorije vreme jer je kao što rekoh skoro bilo povećanje svega.. A upload neće nikad kod nas biti veći od postojećeg, msm ništa preterano veći.. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bih ja bas rekao da ce da podrze samo ove modele. Mozda su napravili neku vrstu saradnje sa Samsung-om i Sony-em pa ih reklamiraju.
Nažalost izgleda da hoće, evo šta oni kažu o tome:

EON će biti dostupan na modelima Sony i Samsung 2017 iz razloga što su to platfome koje su najoptimalnije i zadovoljavaju standarde za rad aplikacije. Servis provajderi u svetu su takođe bazirani na modelima 2017, kada su se stvorili preduslovi da servis zadovoljava sve tehnološke kriterijume.

Svakako, interes nam je da i dalje razvijamo proizvod i da omogućimo rad na drugim modelima. Kao i do sada, blagovremeno i na pravi način ćemo obavestiti o svim promenama.

Zahvaljujemo se na razumevanju.
 
Nažalost izgleda da hoće, evo šta oni kažu o tome:

EON će biti dostupan na modelima Sony i Samsung 2017 iz razloga što su to platfome koje su najoptimalnije i zadovoljavaju standarde za rad aplikacije. Servis provajderi u svetu su takođe bazirani na modelima 2017, kada su se stvorili preduslovi da servis zadovoljava sve tehnološke kriterijume.

Svakako, interes nam je da i dalje razvijamo proizvod i da omogućimo rad na drugim modelima. Kao i do sada, blagovremeno i na pravi način ćemo obavestiti o svim promenama.

Zahvaljujemo se na razumevanju.
Svašta. Da se radi o voxu foxu adleru beko i ostalim, pa hajde, ali LG?!

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Sony koristi Android TV platformu, tako da verujem da ce i ostali Android TV modeli biti podržani.
 
Ovo bi bilo super za Chromecast.

Msm da je potvrđena vest.. Ima kod njih na sajtu.. Fon će služiti kao daljinski, svašta nešto će imati a na tv-u ide program..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma nemoj da me ložite, ipak je ovo SBB :D
 
sa ovim silnim pordskama, ako i dalje bude 3 uredjaja, bice premalo :D
 
Tvitnuli su sa zvaničnog naloga da će aplikacija biti dostupna u toku dana.
 
Sony koristi Android TV platformu, tako da verujem da ce i ostali Android TV modeli biti podržani.
Tako bi bilo logično ali vidiš da oni kažu da samo 2017. godište zadovoljava standarde (?), u stvari ne kažu čak ni TV već platforma, a platforma je kao i što sam kažeš ista.
 
Da, ali piše da su to preporučeni, a ne podržani modeli.
 
Nazad
Vrh Dno