Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Hvala nebeskom.letacu na poslatoj aplikaciji. Mogu da potvrdim da je stvarno uspešno preradio eon apk da može da se instalira na android verziji 4.2.2.
 
Da li se sport klubovi od 4 - 10 mogu pratiti na totalovom ili sbb-ovom netu ili mora neka doplata? Znam da HD rade sva cetiri u sklopu njihovog neta,a za ostale ne znam. Na telnoru rade samo HD.
 
Na totalu ne može nikako, bez obzira na net
 
Znam da ne moze na totalu,neko me interesuje na eonu. Da li na eonu rade ako imas totalov ili sbb-ov net? Nek odgovori neko ko ima takav net.
 
Pa SK 7-10 ne blokiraju ni za Telekom IP adrese (valjda su zaboravili da ih dodaju na "geoblocking" listu) njihovog neprijatelja #1.

A SK 4-6 rade normalno na Telenor 3G netu, isto kao i SK HD, SK 1 HD, SK 2 HD i SK 3 HD... a ti tvrdiš da ti ne rade na Telenoru?

I kojom logikom misliš da bi blokirali te kanale na SBB netu? A koliko se sećam Total ADSL korisnici imaju IP adrese iz opsega koji su SBB-ovi...
 
Malo pre sam pokusavao da pustim na telenorovom 3g netu i nisu hteli da rade,zato sam i postavio pitanje.Pise da nisam pretplacen za te kanale. Sutra dobijam totalov net pa sam se bacio u razmisljanje da li ce onda raditi sk 4-10 ako mi pise da nisam pretplacen za te kanale.

Sad mi u Chrome-u pise kad pustim bilo koji SK HD da nisam na njihovoj mrezi a za sk4-10,pise da nisam pretplacen,zato me to buni,mada nisam video na sbbu da ima posebna pretplata za te kanale.
 
@ssasa81j: "Ne rade na Telenoru" je kad ti izbace "nije moguće na ovoj teritoriji/ovom provajderu" a ne "nisi pretplaćen". Za nisi pretplacen Telenor, Tekom ili koji god internet u Srbiji ne igraju ulogu, kako misliš da gledaš na EON kanale koje ne plaćaš? Ako je u pitanju EON nalog vezan za Total TV ugovor logično je da na EON nećeš imati pristup kanalima kojima nemaaš pristup na primarnoj TV usluzi.

Drugim rečima, džabe ti i SBB internet ako ti je EON nalog od Total korisnika jer ti glavna usluga diktira izbor kanala i na EON platformi. Ili ti, ne neće ti raditi SK 4-10 jer ih ne plaćaš, a za Total verovatno i ne mogu da se doplate sve i da hoćeš?
 
@shamanNS Nisam znao da korisnici totala ne mogu preko eona da gledaju sk4-10. Tacno da ti kanali ne postoje u okviru totalovih paketa,ali sam mislio da svi kanali sport kluba rade kad si korisnik njihovog neta.
 
Pa ne možeš da gledaš nešto na šta nisi pretplaćen, a na te kanale i ne možeš u Totalu da se pretplatiš, to sam ti i sinoć napisao
 
nebeski.letac

Ако је могуће пошаљи и мени апликацију за старији андроид.
Хвала.
 
nebeski.letac
Хвала на апликацији, успео сам да инсталирам и покренем али тражи у старту ажурирање, андроид 4.1.2. Не знам да ли је могуће онемогућити ЕОН да тражи нову верзију.
 
nebeski.letac
Хвала на апликацији, успео сам да инсталирам и покренем али тражи у старту ажурирање, андроид 4.1.2. Не знам да ли је могуће онемогућити ЕОН да тражи нову верзију.

Sto znaci da aplikacija ne moze da radi ili azuriranje moze da se prekine? Da li mozes da mi posaljes applikaciju posto je i meni potrebna? Hvala unapred
 
Da si poslao poruku dobio bi odgovor.

Ja se evo i ovde javno izvinjavam. Nije mi bila namera nikog da uvredim. Jednostavno sam poslao poruke ali ne znam gde u koju vrstu konverzacije su otisle verovatno ne u privatne poruke nego u neku drugu. U svakom slucaju hvala za aplikaciju sada cu da je probam.
 
Мени чим се улогујем искаче инфо доступна нова верзија - ажурирај. Не знам како да заобиђем то, искључио сам autoupdate u google play -у.
 
Мени чим се улогујем искаче инфо доступна нова верзија - ажурирај. Не знам како да заобиђем то, искључио сам autoupdate u google play -у.

hm.. ja sam sad instalirao i meni na pocetku pise Select Language i od toga dalje se ne pomera...okrece se onaj krug u nedogled... Ver androida mi je 4.4.4.
 
Мени чим се улогујем искаче инфо доступна нова верзија - ажурирај. Не знам како да заобиђем то, искључио сам autoupdate u google play -у.
Ne može da traži novu verziju kad nova verzija nije izašla. Probaj ponovo pa mi u poruci napiši da li je sve u redu.
 
Андроид 4.4 је подржан, мени ради на таблету, овај апк је за старије верзије.
 
@veljkovicdani: Nema to veze za autoupdate opcijom na Play Store. Aplikacija po startovanju proverava sadržaj 1 fajla na serveru gde piše koja je minimalna dozvoljena verzija i kad ti imaš stariju izbacuje ti tu poruku da skineš novu verziju i ne dozvoljava ti dalje korišćenje starije verzije. Isto je bilo i sa D3Go, samo su sad EON malo manje ažurni oko toga... Npr pre 10 dana je izašla verzija 1.7.170 a i dalje može da se koristi prethodna (1.7.162).

Rešenje je da lažeš server koju verziju imaš instaliranu = izmeniš stariji apk tako što staviš version code od najnovijeg apk. Odradi search ove teme za moje post-ove i traži "ApkEditor" (ili Apk Editor, ili "version number") pa nađi uputstvo šta kako.

Ili još bolje, skini najnoviji apk pa odradi tu modifikaciju koju ima taj stariji apk koji koristiš... ako je u pitanju samo izmenjen min sdk i to možeš da promeniš sa ApkEditor aplikacijom (isto je u "Common Edit" sekciji).
 
Poslednja izmena:
Jel to instaliraš na neki "box" kineski ili na telefon? Ako je box poveži USB miš i sa njim potvrdi izbor jezika. Pisano je o tom problemu nekoliko puta...
 
Nazad
Vrh Dno