Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Moraš da skineš aplikaciju za TV
 
Prevideo sam da si već jedan uređaj registrovao kao EON TV.
 
Da...malo im je glupo to ali ajde...na telefonu normalno koristim eon aplikaciju, a da android boxu ne moze da radi ista aplikacija, i ajde sto je jos i nema u pretrazi na playstoreu.
 
Koliko neta potrosi jedna fudbalska utakmica od 2h kad se gleda na kompu ili preko telefona na EON-u?
Zasto pitam, pa mozda budem gledao preko mobilnog neta utakmicu protiv Skotske, pa da znam dal da i konopce spremim, posle da se besim... :d
 
4096/8*60*120/1024=3600 MB
 
Meni je za jednu F1 trku otišlo nešto preko 3gb mobilnog interneta.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Znaci nije strasno.
Moze se, ima se 100GB i jos vise, mnogo vise... :D
Hvala
 
@Zeha: Pošto si talenat da (se) zezneš jel treba da te podsetimo da bonus 100GB imaš tek kad dodaš / "pridružiš" još koji mobilni broj uz Box4 paket? :D
 
"Talentovani" vec ubacio dodatna 3, HA... :p
 
Moze li neko da mi posalje modovanu Eon aplikaciju koja radi na android boxu, ali ne onu eon tv koja se aktivira kodom, posto je tu sbb ostavio jedno mesto, vec ona koja ima 5 slobodnih mesta kao za mobilne telefone?
 
Probao juče regularnu aplikaciju Eon, ali ne za Android nego za Win, ono je tuga koliko je loše... Odmah se vratio na upotrebu preko brovzera...
 
Zanimljivo kako su različita iskustva, meni recimo mnogo bolje radi Windows aplikacija, maltene savršeno.
Da li si za video kvalitet stavio "automatski" ili "visok"? Ja sam podesio na "visok" kvalitet i sve super šljaka.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi.

Pokušavam da pokrenem običnu EON Android aplikaciju (mobile apk) na Mi Box S ali mi ne polazi za rukom. Probao sa nekoliko apk fajlova, ali svaki put iskače "This device is not supported by EON mobile app". Probao i modovanu verziju sa 410. strane ove teme, ali isto.

Razlog je što ću uskoro kupiti Smart TV na koji planiram da instaliram "standardnu" EON TV aplikaciju, pa sam želeo da osposobim Mi Box S običnom mobile aplikacijom.

Vidim da mnogi pominju da su uspeli da instaliraju na Fire Stick, na obične boxove, pa ne znam šta pogrešno radim u mom slučaju.
 
Koliko se secam, obicna eon app ne radi na mi boxu zbog atv sitema.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zanimljivo kako su različita iskustva, meni recimo mnogo bolje radi Windows aplikacija, maltene savršeno.
Da li si za video kvalitet stavio "automatski" ili "visok"? Ja sam podesio na "visok" kvalitet i sve super šljaka.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Visok sam stavio...

Nije kvalitet slike bio razlog za unistal, nego:

1. Nije mogao da fullscreenuje (uvek se video taskbar na dnu),
2. Ajd' to da progutam, ali treba čitava večnost nakon "fullscreen" da se uklone kanali sa leve i desne strane i vremenska linija dole,
3. Zabadao povremeno, ali ne u smislu da koči, nego jednostavno stane kada da je na mah stisnuta pauza, a nije... Naravno odmah krene kad se stisne play..

Iskustvo za nepoželeti...
 
Poslednja izmena:
^
Što se tiče full screen-a kod mene radi bez problema, vrlo brzo uđe i izađe iz te opcije.

Prednost u odnosu na brouzer je što mi ne "pada" kvalitet slike, uvek je isti i slika je vrlo dobra osim kod sportskih prenosa kada bi mogla da bude i malo bolja ali to je razumljivo s obzirom na zahtevnost takvih prenosa.

Hoće i meni nekad da se zaustavi, vrlo retko (jednom u par dana), pa sam to nekako prihvatio.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Visok sam stavio...

Nije kvalitet slike bio razlog za unistal, nego:

1. Nije mogao da fullscreenuje (uvek se video taskbar na dnu),
2. Ajd' to da progutam, ali treba čitava večnost nakon "fullscreen" da se uklone kanali sa leve i desne strane i vremenska linija dole,
3. Zabadao povremeno, ali ne u smislu da koči, nego jednostavno stane kada da je na mah stisnuta pauza, a nije... Naravno odmah krene kad se stisne play..

Iskustvo za nepoželeti...
Fullscreen se postiže dvostrukim klikom miša,a ne sa prozorčićima kod crvenog dugmeta. To što ti neće da se uklone kanali i vremenska linija dole,to je zato što ostaviš strelicu miša baš na tim poljima.
 
Poslednja izmena:
Dupliklik fullscreen iz nekog razloga ne radi kako treba u Firefoxu na Windowsu 10.
Zato biram iz menija ili f11 prečica, čini mi se.
Takođe ne radi ni autohide strelice, pa je pomeram na ivicu ekrana da ne smeta.
Čini mi se da u Chromu bolje radi, a sličnih problema nemam u Firefoxu sa HBO GO i Telia play.
 
@jok probao sam sve to, nisam retardiran...Na Chromu radi skoro pa savršeno, probao sam aplikaciju, i odmah unistall i vratio se na browser.

Eon aplikacija na androidu radi mnogo bolje nego aplikacije za Win, a i češće se ažurira, obzirom da aplikacija za Win datira iz 2018. godine... Sama ta činjenica dovoljno govori koliko ih bk.
 
Ko je koristi vidi da se ažurira redovno samo ne menjaju te podatke na Microsoft Storu,pošto izgleda ažuriranje ide direktno sa nekog njihovog servera.
 
Kako vam radi Cast to TV sa Android EON aplikacijom. Meni neće uopšte da se poveže sa televizorom. Koristim Xiaomi i Samsung TV. Preko drugih aplikacija pomenuti uređaji se bez problema povezuju.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslao.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Možeš li i meni poslati modovanu Eon aplikaciju koja radi na android boxu, ali ne onu eon tv koja se aktivira kodom, posto je tu sbb ostavio jedno mesto, vec ona koja ima 5 slobodnih mesta kao za mobilne telefone?
 
Kako vam radi Cast to TV sa Android EON aplikacijom. Meni neće uopšte da se poveže sa televizorom. Koristim Xiaomi i Samsung TV. Preko drugih aplikacija pomenuti uređaji se bez problema povezuju.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Upravo probao preko eon boxa da šibnem cast i radi super.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^
Ne mogu da te ispratim.

Pričam o varijanti kada hoću da sa telefona, koristeći EON android aplikaciju, sadržaj koji gledam prebacim na TV. Neće uopšte da se poveže i prebaci sliku na TV.

U ostalim varijantama (Youtube Vanced recimo) telefon i TV se bez problema povezuju.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koristim obican tv i eon box, pa sam preko eon app na telefonu uradio cast kroz eon box.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno