Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

I ja mislim da nije do daljinca...kad se pali reaguje odmah. Stoji da je iskljucena usteda.
Kad daljinski "odleži" par minuta nemoj da klikneš neko dugme (vol. up npr.) samo jednom već klikći dugme neprestano i gledaj šta plava lampica radi. Na prvi klik će uvek trepnuti plavo i, ako je daljinski povezan kad god ti klikneš trepnuće plavo dok, ako se diskonektovao trepnuće plavo samo jednom a zatim će se ponašati kao da je mrtav i desiće se jedno od ovoga, ili će biti "mrtav" potpuno par sekundi pa će proraditi ili će čak početi da trepće zelena lampica da ne završi uparivanje.

Pretpostavljam da je do softvera zadužen za ovaj Notus daljinski koji se nalazi na Box-u, ili i sam EON TV sa svojim podešavanjima štednje energije pravi neke konflikte.

Probaj to pa javi.
 
Malopre sam slucajno primetio da neki kineski univerzalni daljinac koji mi sluzi samo da ukljucim neki stari lcd Lg tv u trpezariji, menja kanale na SDMC Eon boxu. Znaci da box ima i funkcionalni IR. Cudi me da nisu omogucili na samom daljincu ir opciju za box. Baterije bi onda trajale godinama. Doduse izgubila bi se glasovna pretraga i mozda jos neka napredna opcija.
 
Pa ima ta opcija, od starta...
Poše i u SBB-ovom uputstvu od boxa i daljinca...
 
Je l i dalje ima neko problem sa EONom na Firefoxu?I dalje mi pokazujer error 4000 ili 5500 a apdejtovao sam Firefox na poslednju verziju.I nije sigurno problem do interneta jer mi radi preko aplikacije na Windows Store.
 
Poslednja izmena:
@simmke Jesi brisao keš memoriju? #4000 je i meni bila greška i kada sam obrisao keš, proradilo je

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
E jesam pre neki dan,nije htelo.Sad sam opet i proradilo je ali secka slika pa sam prebacio na srednji kvalitet videa mada mi je net 50/8 .
 
Kad daljinski "odleži" par minuta nemoj da klikneš neko dugme (vol. up npr.) samo jednom već klikći dugme neprestano i gledaj šta plava lampica radi. Na prvi klik će uvek trepnuti plavo i, ako je daljinski povezan kad god ti klikneš trepnuće plavo dok, ako se diskonektovao trepnuće plavo samo jednom a zatim će se ponašati kao da je mrtav i desiće se jedno od ovoga, ili će biti "mrtav" potpuno par sekundi pa će proraditi ili će čak početi da trepće zelena lampica da ne završi uparivanje.

Pretpostavljam da je do softvera zadužen za ovaj Notus daljinski koji se nalazi na Box-u, ili i sam EON TV sa svojim podešavanjima štednje energije pravi neke konflikte.

Probaj to pa javi.
Trepce plavo stalno ..do boxa je.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kako sam apdejtovao Firefox ,EON koci jer uzima mnogo CPU memorije tako da se vracam na Chrome samo da dodje prvi posto ne mogu vise da menjam uredjaje!:)
 
Ispravljena i poslednja od mana eon aplikacije za W10, zvuk ostaje u pozadini nakon minimiziranja aplikacije. Možda ima još nešto što ja ne primećujem?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Mnogo bolje deluje aplikacija preko W10.Ne zna sta su radili sa EONom preko browsera ali pocelo ja da uzima mnogo CPU memorije kao i HBO GO preko browsera tako da nije moguce gledati.Tako da HBO GO gledam preko Kodija a EON preko WS.
 
Sve vise zeza EON Box. Skoro svaki drugi dan mora iz struje da se cupa...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Slicno i sa eon boxom van mreze, sve vise brljavi
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Meni samo jedan od dva Eon boxa brljavi povremeno. Onaj prvi koji koristim u dnevnoj sobi nije zabagovao ni nednom od novembra. Ovaj drugi par puta ali ovr nedelje cak 3 puta mislim. Pre toga mozda jednom u par meseci. U pitanju su boxevi van mreze tj SDMC.
 
Je l i dalje ima neko problem sa EONom na Firefoxu?I dalje mi pokazujer error 4000 ili 5500 a apdejtovao sam Firefox na poslednju verziju.I nije sigurno problem do interneta jer mi radi preko aplikacije na Windows Store.

Još uvek isto mi pokazuje da ne podržava ovaj Firefox 79 ,uzgred to je najnoviji.
 
Jedino što kod mene nije win 10 već win 7

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Još uvek isto mi pokazuje da ne podržava ovaj Firefox 79 ,uzgred to je najnoviji.

Koju verziju Firefoxa kristiš 32-bit ili 64-bit kod mene na 32-bit verziji radi.A zašto si opšte zapo da ti radi preko Firefoxa kad mnogo bolje radi preko aplikacije iz microsoft stora i mnogo manje troši resursa.
 
Probaj doubleclick na video.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Zasto na android boxu ne mogu pustiti HBO kanale preko eon aplikacije a na pc radi
 
Kod mene dupli klik i onda ti bude preko celog ekrana...
 
Može li malo detaljnije, kako na TotalTV Trio Extra ( Tp Link) ruteru postaviti VPN? Hvala
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam onda da mora novi ruter?
Ako može preporuka za neki jeftiniji a da može da završi posao?
 
Pogledas spec rutera da li se pominje VPN client, npr. Asus rt podrzava pptp, l2tp i openvpn.
 
pozdrav, uzeo bih porodicni + sport EON paket van sbb (supernova internet) pa sam u nedoumici jer sam dobio 2 razlicita odgovora od korisnicke sluzbe. Naime dilema je jel mogu istovremeno da se gledaju 2 razlicita TV programna na 2 razlicite EON app sa iste IP adrese npr. komp i tablet ili ako ovo ne moze moze li da se koristi neki random android box ili mora bas da se kupi od SBB-a a da se za drugi uredjaj koristi chrome na kompu win7 64-bit? Hvala na odgovorima.
 
Nazad
Vrh Dno