Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Zato što pretvara svaki TV u SmartTV? :d :d To im je osnova celog marketing pristupa. "pretvara" i "revolucionarni".
 
Значи да и смарт ТВ претвара у смарт? [emoji1]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Aple posle ove vesti objavio pad akcija.
 
Ne znam šta je bilo sa.akcijama epla, ali ja.sam iz podruma doneo crno beli čajavec 2006 i priključio na eon smart box. Ljudi, to je fantazija. Džaba bacate pare na te skupe televizore. Eon je prava stvar.
 
Igrom slucaja, posto me mrzelo da posecujem SBB sajt, upucao query u dzugl Webos 2.0 eon i dobih sajt NetTV Plus koji u sustini drzi ista grupacija (United Group) samo za drzave koje nisu ExYu.
Bukvalno sve isto kao EON, da li je Web ili aplikacija. Sto je najzanimljivije ta aplikacija ima podrsku za WebOS 2.0. To je sasvim dobar pokazatelj da EON bez problema moze da sljaka na istoj verziji OSa za LG, iako smo to znali odavno (Netflix, HBO GO...itd.)
Pitanje je, zasto su samo uvalili da ista aplikacija radi samo na televizorima od 2016 godine? Da li je neki dogovor prema distributerima/uvoznicima istih? Posto je realno ovo krenulo realtivno u to neko vreme.

Sent from my Huawei Honor 7 using Tapatalk
 
Aplikacije imaju sličan dizajn, ali daleko od toga da su iste...
 
Mozes,racuni ce ti stizati na prijavljenu adresu. Odmah se prijavibza E- racun i neces imatibproblema sa stizanjem racuna. Jedino ce ti na nalogu pisati prva prijavljena adresa. Ne znam da li ona moze kasnije da se menja.
 
@dppaki: Ne kapiraš moj humor? "Da li znate šta je krindž?" je moj odgovor / moja reakcija na tu njihovu jadnu / za transfer blama marketinšku frazu "Da li znate šta je bindž(ovanje)?".

To sve u istom fazonu u kojem SBB revolucionar i prosvetitelj neuki narod naučio kako da "TV pretvore u SmartTV" sad ih uči šta je fenomen "bindžovanja" kao da su svi živeli pod kamenom i nisu nikad čuli za Netflix i način na koji oni plasiraju svoju originalnu produkciju.

Dakle, naravno da znam na šta se baner odnosi...
 
Ja sam ispod kamena i ne koristim Netflix i ne znam šta je bindžovanje, ali mi nije ni bitno. I tako me ta serija nije primamila da bih je gledao.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
cek bre malo pre videh,koliko sam skapirao na njihovom sajtu mocice da se "bindzuje" al za 990rsd:trust:
 
Samo ne znam kako će kada "bindžuju" da spreče da se već istog dana sve pojavi na piratskim sajtovima.
 
Poslednja izmena:
Nikako, kao ni bilo koji drugi servis
 
I ja cu da izbindzujem preko Kodi-a :).
 
hoće moći regularno da se gleda epizoda po epizoda na nekom kanalu?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Naravno. Nova S od ponedeljka 8.11. u 21 ili 22 ne znam tacno.
 
Isprvka 11.11.
 
Koristim EON na windowsu, i pre par dama mi se poremetila slika (euro truck simulator je pukao i pobrisao neke fajlove). Pokušao sam sa instalacijom par codec-a ali ne mogu da dobijem sliku, ton se čuje. Koji codec da instaliram (probao sam K lite codec pack, Shark advanced codec i još nekoliko drugih).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li EON smart tv aplikacija radi van SBB mreze (konkretno ako je tv povezan na PTT mrezu)?
 
Nidje,samo smo pisali o tome jedno trilion puta.
 
Nazad
Vrh Dno