Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

jel zna neko zasto mi na telefonu na EON app kads kliknem na bilo koji kanal javi poruku you are not subscribed to this channel.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Da, i dalje stoji. Idite na MojSBB aplikaciju, udjite u uredjaje i imate onde EON aktivacija, sacekate neko vreme i to je to, mozda moze i na vise, ali nemam 8 uredjaja da mogu to da isprobam pa da Vam potvrdim. Saljem Vam veliki pozdrav i zelim Vam ugodan dan.
P.S. koristim EON Premium van mreze (postpaid).

Drugar ima van mreze do skoro je imao pravo na 2 apk za smart tv i 8 obicnih i to bez ikakvog placenog dodatka sad su smanjili na jednu za smart tv .Iskreno iznenadio sam se kad sam video koji broj uredjaja moze da prikljuci....ups izgleda da ipak koristi dodatak
 
Poslednja izmena:
Interesuje me dal nekako mogu da se zaobidju bezbednosne provere za eon,ja koristim aplikaviju na android box-u i neke kanale ne mogu da pustim jer ne prolazi bezbednosnu proveru a imam premium paket?
 
Box ti je root-ova ili ima neku drugu modifikaciju koju ne bi trebalo da ima... ali sad "samo" HBO i Cinemax kanali ne rade na takvim uređajima. Nekad je na toj listi bilo preko 20 kanala.
Rešenje je malo paradoxalno: treba da root-uješ box sa Magisk da bi mogao da koristiš "Magisk Hide" sa kojim sakriješ root i ostale izmena od Eon aplikacije i onda će raditi i tih 5 kanala.
 
Jel se jos nekom ovo desava?
Vec danima mi ne radi eon.
Untitled.png
 
Samo da kazem da sam probao sa magiskom i uspeo sam samo da srozam sistem na android boxu tako da sad ne mogu ni da ga pokrenem. Bootovao sam ga :( tako da je sledece pitanje kako da firmwerujem box od nule. Koristim t95 mini 4/64
 
Pozdrav, da li neko ima posledju verziju EON-a, za mobilne, editovanu da radi na TV ili Mi Box-u. Ako 8ma moze u PP
 
Mislim da nema od one vec postavljene ovde, ako ima i ja bih bio zahvalan.
 
Uspeo sam da ubacim novi softver tako da je android box proradio,sad ono sto ne radi je eon aplikacija,tj radi ali slika je normalna nekih minut i posle kasni za tonom,secka i td. Samo da napomenem da nema veze sa internet konekcijom jer net radi super.
 
Jel moze link do te modovane aplikacije? ne uspevam da je pronadjem u temi.
 
Jel vam se dešava od pre jedno mesec dana da kada vratite bilo koju emisiju, na svakih minut dva "štucne" emisija i proguta sekundu, i tako na mnogo često
 
^

Da, dešavaju se, tako negde od pre mesec dana, tako neke slične situacije. Npr. smrzne se slika na četiri sekunde, a onda u petoj sve to što nisam video projuri pet puta brže... I tako razno nešto slično. Nekada se npr. takva situacija desi i po par puta u par minuta, a onda sat vremena sve radi kako treba.

Imam "običan", za mobilne telefone i tablete, EON... ali mislim da to nema veze.
 
Jel se jos nekom ovo desava?
Vec danima mi ne radi eon.
Pogledajte prilog 286757

Već neko vreme mi je tako preko browser-a (Chrome), probao sa Edge isto. Da bi mi lik iz korisničkog servisa rekao, pa morate preko lan kabla da se povežete na modem da bi radilo. Naravno nisam to uradio jer jer *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski odgovor.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    61.8 KB · Pregleda: 196
Da li neko zna kako da podesim da mi dugme E na upravljaču otvara meni sa aplikacijama a ne meni sa programima, nešto je zaglupeo? I da li je neko uspeo da podesi bežično povezivanje računara i eon-a (filmovi, muzika)?
 
Dugme E je uvek pokretalo EON aplikaciju, a meni sa svi aplikacijama se pokreće na dugme sa krugom, odmah iznad E.
Bežično povezivanje na EON box ne radi, jer je Wifi disableovan. Ako si hteo da pristupiš sadržaju koji se nalazi na računaru, to radi normalno, ali način pristupa zavisi od aplikacije. Kod mene Kodi vidi NAS bez problema.
Pozdrav
 
Od danas svi Fox kanali kao i NG emituju samo u HD rezoluciji. SD verzije kanala su ugasene. Svi ti kanali prelaze u osnovni paket.
 
Već neko vreme mi je tako preko browser-a (Chrome), probao sa Edge isto. Da bi mi lik iz korisničkog servisa rekao, pa morate preko lan kabla da se povežete na modem da bi radilo. Naravno nisam to uradio jer jer *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski odgovor.

I ja imam problem sa ovim. Koristim Firefox.
EDIT: Obrisao sam kukize i sve iz istorije vezano za eon kao i bookmark preko kojeg sam ulazio na eon i sada radi.
 
Poslednja izmena:
Ја једном седмично обришем све колачиће, превентивно.
И тако ће поново да се накупе, али јад их је превише онда буде проблем.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Sto ne probate Eon aplikaciju iz Microsoft prodavnice. Meni bolje radi nego iz bilo kog browsera. Lepsi je i interfejs.
 
Lepši interfejs?? Ako nešto nije promenjeno od kad sam ja testirao taj Windows 10 app "player" deo interfejsa na tome je identičan player intefejsu Android smarthphone aplikacije... što meni lično izgleda poprilično grozno na monitoru. Plus je i prilikom promene kanala bio baš baš primetno da daleko sporije diže kvalitet / diže bitrate u poređenju sa Chrome + Eon sajt kombinacijom. Dakle kao što mobilna app počinje od krš kvaliteta pa diže na gore relativno kilavo tako je i taj Win 10 app radio.

Ne vidim poentu te aplikacije ako pri tom ne nudi nikakve dodatne benefite tipa da ima dodatu mogućnost prebacivanja kanala pomoću tasteture i slično...
 
Mislim da na Win 10 aplikaciji nema informacija o trenutnom sadrzaju tipw sinopis filma i sl.Bolja opcija je preko Chroma....
 
Moze na W10 app tastatura da kontrolise, stelice gore dole za kanale, + - za zvuk, inace interfjes i je dalje u fazonu kao app za telefon.
 
Naravno da sam pod kontrola mislio "upiši 15 da prebaci na kanal 15. u listi".
Kanal napred/ nazad sam nabudžio na Eon sajtu :D
 
Od 02.07. Eon box-ovi mi ne rade uopšte...?
Kupio sam dva eon box-a na KP od ljudi koji su raskinuli ugovore a nisu ih vratili, poslednjih godinu dana ih koristim bez problema kao Android box (bez EON aplikacije) za Kodi, Strimio, Youtube i slično, Od pre 5 dana ti uređaji više nemaju pristup internetu... Prvo sam mislio da mi ne radi net, ali kada sam seo za računar ukapirao sam da sve radi osim box-ova... Plava lampica na njima sija, IP adrese ok, DNS serveri ok, sve pokupili lepo sa rutera, samo neće na net.... Ne radi ni jedna aplikacija....
>Da li je neko imao sličnih problema?
 

Prilozi

  • IMG_20200703_143806.jpg
    IMG_20200703_143806.jpg
    496.8 KB · Pregleda: 253
  • IMG_20200706_224528.jpg
    IMG_20200706_224528.jpg
    355.4 KB · Pregleda: 238
  • IMG_20200706_224539.jpg
    IMG_20200706_224539.jpg
    364 KB · Pregleda: 233
kaon box je u pitanju koji nema wifi imam i ja jedan u fioci doduse moj radi samo eon app nije trenutno aktivirana da unesem kod prosao bi aktivaciju eno stoji jer sam uzeo x96 air
 
Poslednja izmena:
Od 02.07. Eon box-ovi mi ne rade uopšte...?
Kupio sam dva eon box-a na KP od ljudi koji su raskinuli ugovore a nisu ih vratili, poslednjih godinu dana ih koristim bez problema kao Android box (bez EON aplikacije) za Kodi, Strimio, Youtube i slično, Od pre 5 dana ti uređaji više nemaju pristup internetu... Prvo sam mislio da mi ne radi net, ali kada sam seo za računar ukapirao sam da sve radi osim box-ova... Plava lampica na njima sija, IP adrese ok, DNS serveri ok, sve pokupili lepo sa rutera, samo neće na net.... Ne radi ni jedna aplikacija....
>Da li je neko imao sličnih problema?

Ako imas nekog ko ima sbb kablovski internet odnesi oba boxa i prikaci ih. Mozda treba da se azuriraju preko mreze.
 
Nazad
Vrh Dno