Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Nazovi ih, brzo ce ti resiti to.
 
Da li je neko na kraju uspeo da resi problem sa "An error receiving the signal has occurred. (#1000)" ?
Ne mogu da gledam eon na lap topu, na PCju radi sasvim normalno :(
 
Ajmo opet :D

Vidi ovo:

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?406427-EON-(ex-D3GO)&p=5934356&viewfull=1#post5934356

Dakle ta poruka koju ti vidiš je previše generička da bi ikome pomogla da proba da ti pomogne. Vidi tu detaljniju poruku koja će moooožda da nam ukaže na šta je tačno problem na laptopu.
Da li je do sad najčešći problem da ne valja vreme na kompu :D

Edit: I da, nemoj to što kopiraš ili screenshot-uješ da kačiš ovde javno na temi :D Ili prostudiraj sam ili pošalji meni na PM.
 
Poslednja izmena:
Sta se desava sa EON na webOS 2.5?

Zasto EON nije dostupan na webOS ispod 3.0?
 
Premator je sistem da bi radili razvoj za njega.


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Objektivno nije :p Plus gastajbajterima na NetTVPlus servisu WebOS aplikacija (NetTV Plus app, ne Eon TV app) je dostupna od WebOS 2.0 pa na dalje ;)
 
Poslednja izmena:
Pa pazi moj LG TV iz 2014 ima WebOs 2.5 sto je 6 godina. Ciklus za nadogradnje im je godisnje sa novom serijom zar ne?

Dopisivao sam se sa SBBom povodom toga nekoliko puta, i na kraju sam morao da kupim MiBox jer je tv fenomenalan i nisam hteo da ga menjam zbog OSa. Ali nije bilo ni naznake da ce ikad podrzavati 2.5.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Moj TV je iz 2016te 55" UHD model,
ne moze bas da se kaze da je star, a deli ga 0.5 verzija od podrzane... webOS 3.0

Sve aplikacije rade samo nema te.

Ono sto hocu da kazem je da je smesno sto nije podrzan webOS 2.5 koji gotovo da i nema znacajne razlike sa recimo v4 i novijom (da ne pominjem v3), i sta mozemo da ocekujemo da ukinu podrsku i za 3,4 za 6 meseci ili godinu?

Zbog cega...?
 
Како вам ради ЕОН на web os 4.5? Имам ја еон на андроиду, телефону и никад ми није заштекао.
 
Radi odlicno na LG 43UM7390PLC, koristim ga vec 2 meseca, povezan TV na Wi-Fi na 5Ghz, nije zastekao nijednom, dobar je odziv prilikom menjanja kanala ili skrolovanja liste kanala.

Ja sam prezadovoljan, ne bih nikad uzeo onaj njihov box.
 
Hvala ti na povratnoj informaciji. Posto imam total, hocu resiver da prebacim kod kod mojihna ja da koristim eon na televizor.
 
Koliko ja znam Total paketi nemaju EON TV aplikaciju? Niti se uz njihove pakete dobija EON Box.
 
Da, Total paketi imaju pravo samo na tri,, obicne,, Eon aplikacije.
 
Јел то нај бели телевизор? Ја имам UM7100.

Гледам преко ТВ апликације, пар пута је сецкао али тад је и интернет трокирао.
Еон бокс ми је нов тв после два три дана заблокирао да сам морао тв да гасим из струје. Више не користим бокс. И даље је накачен на тв али у стендбај, чак и када се укључи а не гледа преко бокса тв оће да зеза.
Дал има везе са избором HDMI улаза?



Radi odlicno na LG 43UM7390PLC, koristim ga vec 2 meseca, povezan TV na Wi-Fi na 5Ghz, nije zastekao nijednom, dobar je odziv prilikom menjanja kanala ili skrolovanja liste kanala.

Ja sam prezadovoljan, ne bih nikad uzeo onaj njihov box.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Јел то нај бели телевизор? Ја имам UM7100.

Гледам преко ТВ апликације, пар пута је сецкао али тад је и интернет трокирао.
Еон бокс ми је нов тв после два три дана заблокирао да сам морао тв да гасим из струје. Више не користим бокс. И даље је накачен на тв али у стендбај, чак и када се укључи а не гледа преко бокса тв оће да зеза.
Дал има везе са избором HDMI улаза?

Jeste, beli. Ne znam sto te zeza, nemam ni jedan uredjaj nakacen na HDMI pa da uporedim. Koristim na TV-u EON TV, Netflix, HBO GO i Deezer sve radi kako treba. Filmove i serije skidam na laptop pa sherujem foldere i pustam ih preko playera od televizora.

Hvala ti na povratnoj informaciji. Posto imam total, hocu resiver da prebacim kod kod mojihna ja da koristim eon na televizor.

Kao sto su ti napisali na LG televizoru ces moci da instaliras samo EON Smart TV aplikaciju a na totalu nemas slot. Ako hoces da koristis EON aplikaciju koje imas uz TotalTV paket moraces da koristis neki Android TV ili Androd box.
 
Poslednja izmena:
Ako ima neko u šteku modovanu za kineski box, ne bilo mu zapoveđeno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako misliš modovanu za kineski box?
Eon sa play store radi na kineskim boxovima sasvim normalno.

Jedino ne znam kako da dodjem do epg informacija u aplikaciji ako ga u opšte ima?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Kako misliš modovanu za kineski box?
Eon sa play store radi na kineskim boxovima sasvim normalno.

Jedino ne znam kako da dodjem do epg informacija u aplikaciji ako ga u opšte ima?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Ako misliš na mob/komp eon onda samo klik mišem u prazno po emisiji čiji opis želiš da vidiš.
 
Ništa joj ne fali, ima viška (proveru da li radi na telefonu ili na android tv uređaju). Da nisi padobranac u ovoj temi znao bi to odavno...
 
Proveri ti ...
ja je koristim na android boxu

I ne znam čemu uvreda da sam padobranac...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja nemam šta da proveravam, ja koristim Eon box i SmartTV verziju aplikacije.
Na gomili kineza ne radi ta aplikacija za mobilne telefone. I ni na jednom uređaju sa baš Android TV OS (Mi Box, Mi Box S, nVidia Shield, Eon box 1 i 2, Sony TV-ovi...) ne radi taj app. Ne traže ljudi modovanu eto tako bez veze.

A padobranac jer ulećeš u diskusiju sa pogrešnom informacijom i restartuješ konfuziju koje je bar 200 puta do sad raspravljena. Plus i nisi SBB/Eon korisnik nego "pozajmljivač".
 
Hvala druže, probam veceras pa javljam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nemam šta da proveravam, ja koristim Eon box i SmartTV verziju aplikacije.
Na gomili kineza ne radi ta aplikacija za mobilne telefone. I ni na jednom uređaju sa baš Android TV OS (Mi Box, Mi Box S, nVidia Shield, Eon box 1 i 2, Sony TV-ovi...) ne radi taj app. Ne traže ljudi modovanu eto tako bez veze.

A padobranac jer ulećeš u diskusiju sa pogrešnom informacijom i restartuješ konfuziju koje je bar 200 puta do sad raspravljena. Plus i nisi SBB/Eon korisnik nego "pozajmljivač".
Bice da si ti padobranac koji nije procitao pitanje:

Ako ima neko u šteku modovanu za kineski box, ne bilo mu zapoveđeno...

pitam za telefonsku aplikaciju a ne za Android TV verziju.

A padobranac jer ulećeš u diskusiju sa pogrešnom informacijom

Sta je pogresno i sta ne radi?
Pogledajte prilog 284352
 
Poslednja izmena:
App koji si ti linkovao (com.ug.eon.android) je verzija za telefone i tablete i ta verzija već godinu dana ima proveru zbog koje neće da radi na gomili "kineski box" (na nekim kinezima radi, na mnogima ne radi) . Zato čovek traži modovan apk od matore verzije (v1.8.120 beše poslednja bez provere) a mora da se moduje da laže server da je 1.8.140 ili novija. Zato ne može zvaničan app sa Play Store za koji ti pitaš "šta mu fali?".

Jel treba da ti nacrtam? 99% ljudi koji hoće da koriste "kineza" hoće na njemu da koriste "Eon Android app za mobilne" jer po 1 MojSBB nalogu može samo 1 SmartTV app (samo 1 koji NIJE Eon box). A SBB se trudi da spreči tu varijantu "mobilnu app na TV-u" (ili boxu koji kačiš na TV).

"Eon TV" = SmartTV verzija = com.ug.eon.android.tv se aktiva pomoću koda i može samo 1 po SBB nalogu. Zato "pozajmljivači" traže modovan mobilni app. (jer je "gazda" sebi uzeo SmartTV slot).
 
Poslednja izmena:
Tako je. S tim što je čudno da je do sinoc kod mene radila verzija 1.8.140, ali sinoc naprasno prestala. Ukoči prilikom podizanja na logo-u aplikacije. Novije verzije prijave ono da nije kompatibilna.... Box je Mecool m8s pro sa nekim hibridnim androidom koji više vuče na Android TV jer ima onaj osakaceni play google.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za telefone i tablete je trazio, taj sam i dao...
meni ta verzija radi na vise boxova (nikad ATV verzija), a ovaj sto sam uslikao je h96pro+ znaci klasican malo skuplji kinez

taj mecool cim ima osakaceni gplay to je ATV
 
Poslednja izmena:
Za telefone i tablete je trazio, taj sam i dao...
meni ta verzija radi na vise boxova (nikad ATV verzija), a ovaj sto sam uslikao je h96pro+ znaci klasican kinez
Trazio je "modovanu" android eon apk.....mozda te je zbunilo pominjanje "kineskog boxa" ;)Meecol sto se spominje nije atv vec garant ima negde u potpisu atv tjst tako ga apk vidi....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno