Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

@vladazupa: Pitaj ponovo, pitaj više puta dok ne dobiješ odgovor koji ti se sviđa. Samo sledećih put kad budeš pitao jasno im stavi do znanja da znaš nekoliko ljudi koji su dobili istu stvar koju ti tražiš.

Možeš verovatno i da zamoliš @Gileb da ti napravi screenshot-ove sa MojSBB portala na kojima se vidi da ima 2 Eon STB i da koristi neki od "Eon OTT" paketa (Light, Full, Premium) pa da im to šalješ u mailu u kojem tražiš da ti daju još 1 STB.
 
Nisam pozajmljivač, već sam sklopio ugovor sa SBB - om na 24 meseca za uslugu eon van sbb mreže, po tom ugovoru su mi poslali jedan eon box, namontirao ga, pustio u rad i radi bez problema, ali s obzirom da imam dva TV aparata, posle par dana sam ih pozvao da pitam da li mogu, uz mesečnu rentu da uzmem uz postojeći ugovor još jedan eon box uređaj i od njih sam dobio odgovor da ne može jer korisnicima van SBB mreže za sada daju samo po jedan eon box.
A da kupis polovan eon box? Ima po oglasima za oko 4000

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Nisam pozajmljivač, već sam sklopio ugovor sa SBB - om na 24 meseca za uslugu eon van sbb mreže, po tom ugovoru su mi poslali jedan eon box, namontirao ga, pustio u rad i radi bez problema, ali s obzirom da imam dva TV aparata, posle par dana sam ih pozvao da pitam da li mogu, uz mesečnu rentu da uzmem uz postojeći ugovor još jedan eon box uređaj i od njih sam dobio odgovor da ne može jer korisnicima van SBB mreže za sada daju samo po jedan eon box.

Lepo su ti rekli ne može uz mesečnu rentu.
Već uz jednokratnu taksu + mesečnu rentu, samo su ovi sa D3i dobili kao zamenu besplatno onoliko eon boksova koliko su prethodno imali D3i stb uređaja.
 
Tako je, drugar imao 2 d3i uređaja i dobio je besplatno 2 Eon boxa pre 3 nedelje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Toliko ti znači da nisi ni provalio [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
A dobro ne palim tv iskreno, gledam samo tekme i motogp.. Ali nekad sam znao da upalim njega..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Razmišljam da uzmem EON box ali me zanima jedna stvar. Da li preko njegovog daljinskog mogu direktno da regulišem jačinu zvuka na TV-u? Da budem precizan, da li to radi preko HDMI CEC ili moraš da pojačaš TV pa regulišeš jačinu zvuka samo na EON-u?

Na primer na Apple TV-u kad regulišem zvuk preko njegovog daljinskog, on aktivira tu komandu na TV-u isto kao da sam pritisnuo dugme na daljinskom od TV-a. TV mi je prikačen na pojačalo preko audio izlaza za slušalice pa mi je potrebno da mogu direktno da kontrolišem jačinu zvuka sa TV-a. Između ostalog, mrzim da imam dva daljinska upravljača za TV. Ako ovo radi na MTS box-u valjda radi i na EON-u?
 
Poslednja izmena:
Da li se jos kome desava da u uzivo emitovanju nema prevoda na kanalima, a kada vratim program unazad prevod postoji i sta je problem ???
 
Na kojem kanalu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko ima problem da kada se sa Google asistenta pusti nešto na YouTube, dobije se sledeća greška:

Naravno, nije uključen ograničen režim. Probao da uključim, pustim, isključim, pustim, ne vredi. Fora je što se ovo javlja za bilo koji video, čak i neke crtane sam probao da pustim.

1fcc2441611e607a856e93a2652dfbbc.jpg


Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Izvinjivam se, ako pišem na pogrešnom mestu, ali treba mi bosanski EON sa arenama a ja nudim 3 HBO naloga.
Ako je neko zainteresovan za razmenu, neka se javi u privatnoj poruci.
 
  • Like
Reagovanja: M J
U Srbiji bez VPN sa (beše samo Telemach BA?) bosanskom IP adresom svakakve nećeš gledati Eon stream Arena kanala ;)
 
Da, samo na telemach BA IP-ovima rade Arene, imam pa znam iz prve ruke
 
  • Like
Reagovanja: M J
Profesionalna deformacija :)
A imam sve, i satelit, i oba velika provajdera, i streaming servise, sveeeee :D
 
Ти си зезнуо и мене.
И ја све набројано имам, плус гомиле листи и ништа не плаћам. Додуше, немам САТ ТВ.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Imam vpn i hbo, ali nemam bosanski eon nalog
 
Profesionalna deformacija :)
A imam sve, i satelit, i oba velika provajdera, i streaming servise, sveeeee :D
Ти си зезнуо и мене.
И ја све набројано имам, плус гомиле листи и ништа не плаћам. Додуше, немам САТ ТВ.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
Ima jedan preko Drine :D koji garant ima vise od vas dvojice a gleda samo tenis doduse sa svih svetskih terena..:smash:
 
Ja se sećam da sam prvi put na postove Rennea naišao na satelitskim forumima pre, pa ima 15tak godina... Tada je neko napisao da zamišlja njegovu sobu punu tv-a i uređaja kao pentagon, cnn... :) sada kada postoji iptv (a tada to nije bilo) prešišao ih je samo tako, možda neki Enterprise ili tako;)
 
Сећам се када су из СјеББ-а долази "стручњаци" по пријави квара код мене да виде " ђе је Ба запело" и када би им пуштао онако из зезања шта имам од канала и колико ми је њихова кабловска потребна... Људи се крстили.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Јуче седим са колегом. Звони му мобилни. Каже он мени, то су ови из СББ-а. Шта сад хоће. Ја му кажем да нуде Еон и да одмах тражи Еон фул 12 месеци за динар претплату и ХБО гратис. Он ме гледа онако збуњено.
Слушам разговор.
Он јој говори, уговор ми истиче у јуну, не треба ми нов уговор. Ја му добацујем, 12 месеци динар и ХБО бесплатно.

Он гледа кроз мене.
Опет га она убеђује, чијем како ће му изаћи у сусрет и имаће додатне канале.

Ја му и даље говорим 12 месеци за динар и бесплатан ХБО. Он и даље гледа кроз мене. Кроз пет минута прекида разговор.
Пита он мене, шта ми говориш то, видиш да причам са девојком. Ја му кажем, ма ништа посебно. Већ 12 месеци не пада снег, а ја гледам филм на ХБО.
О Боже мој, са ким ја морам да радим!

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Ja se sećam da sam prvi put na postove Rennea naišao na satelitskim forumima pre, pa ima 15tak godina... Tada je neko napisao da zamišlja njegovu sobu punu tv-a i uređaja kao pentagon, cnn... :) sada kada postoji iptv (a tada to nije bilo) prešišao ih je samo tako, možda neki Enterprise ili tako;)

Vrlo moguće
2001. smo osnovali onaj tamo forum
 
upravo gledam history hd i ne verujem, zvuk i slika su sinhronizovani....

from komsa's A40
 
Pozz svima! Jedno pitanje u vezi EON-a. Koristio bih EON van SBB mreže, bez ugovorne obaveze, paket EON TV Light. Kada se otvori sajt eon.tv, pa stranica TV paketi, i nakon klika na link Naruči ispod navedenog paketa, da li vi uspevate odabrati neku od opcija (uz ugovornu obavezu ili bez)? Ne mogu nastaviti poručivanje dalje od izbora načina plaćanja. Hvala! :)
 
Jel probao neko da otvori eon browser verziju sa mobilnog uređaja? Ranije mi je to uspevalo na telefonu, samo kliknem brzo na "desktop site", ali sad nikako neće. Probao na chrome i opera, puffin nije podržan.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li uz EON FULL TV paket van mreže osim aplikacije koja je preinstalirana na boxu može da se koristi još jedna Smart TV/Android TV aplikacija i tri mobilne aplikacije?

Šta od toga može istovremeno da radi? Na sajtu piše da može jedna od tri mobilne aplikacije, šta je sa boxom i android tv aplikacijom?
 
Rade app na Eon boxu i još 1 SmartTV app istovremeno. Plus mobilni/komp stream.
 
Planiram da uzmem eon sportski paket (van mreze). Da li je moguce istovremeno gledati 2 streama. Dakle na 2 uredjaja. Cale bi gledao na nekom boxu preko wifi-ja, a ja preko browsera. Imam vdsl 20/4, wifi kod caleta s obzirom da je sprat ispod mene se krece od 16-17mb/s.Da li je to dovoljna brzina da neometano obojica koristimo eon sportski paket? I neka preporuka koji box da mu kupim sa dobrim prijemom wifi signala koristice ga samo za eon?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno