Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Da li su počeli da blokiranjem EON (TV aplikacije) van matičnog interneta?
Odneo sam Android box (nije EON box u pitanju) kod drugara, sa namerom da ga ubedim da pređe na EON platformu, kad ono prc, neupotrebljivo. Radi samo gledanje trenutnog programa, bilo kakvo menjanje (kanala, vremena, video kluba) rezultira prekidom slike i nekim obaveštenjem da je greška u mreži i da je moguće samo gledanje trenutnog programa!? On je takođe na SBB netu (stari paket), AndroidTV verzija aplikacije (nije mobilna verzija) je u pitanju. Ostale apps koje zahtevaju net radile su bez greške (YouTube, Kodi).
 
Poslednja izmena:
Sad zvao SBB, posto sam do sad koristio trio gold pa rekoh da predjem na eon full, i sve je to ok dok mi nije rekao da moram da platim prikljucnu taksu ali ne u punom iznosu nego u nekoj nizo ceni (ako sam dobro razumeo 3900 dinara). Koji bezobrazluk, zadnji put kad sam zvao toga nije bilo, a sad kaze velika je zainteresovanost. Kakava iskustva imate vezano za ovaj problem?
 
Sad zvao SBB, posto sam do sad koristio trio gold pa rekoh da predjem na eon full, i sve je to ok dok mi nije rekao da moram da platim prikljucnu taksu ali ne u punom iznosu nego u nekoj nizo ceni (ako sam dobro razumeo 3900 dinara). Koji bezobrazluk, zadnji put kad sam zvao toga nije bilo, a sad kaze velika je zainteresovanost. Kakava iskustva imate vezano za ovaj problem?

Ako ti je istekla ugovorana obaveza i hoces da predjes na EON full i potpises novu ugovornu obavezu onda ne placas nista za EON box.

Ako nemas ugovornu obevezu nemoj da ti njih zoves telefonom da ti daju neke povoljnosti nego idi u poslovnicu i podnesi zahtev za raskid ugovora. Otkazni rok ti je 30 dana.

Posle 1-2 dana zavce te neki menadzer sa vise pozicije i sa njim se cenkas. Uglavnom dobices bez problema za EON full 6 meseci po dinar(ili 12x2000 isto je) i EON box + dva d3 minija + dual band 2,4G/5G HG uredjaj.

Nudice ti prvo manje od ovoga ali ne pristaj na to i trazi da dobijes povoljnosti isto kao i novi korisnik ili odlazis.

Kada vide da si odlucan da ides dobices ovo gore navedneo bez problema. Dobijali su ljudi i vise ali u mestima gde postoji konkurenkcija sa optickim internetom.
 
Poslednja izmena:
Ako ti je istekla ugovorana obaveza i hoces da predjes na EON full i potpises novu ugovornu obavezu onda ne placas nista za EON box.

Ako nemas ugovornu obevezu nemoj da ti njih zoves telefonom da ti daju neke povoljnosti nego idi u poslovnicu i podnesi zahtev za raskid ugovora. Otkazni rok ti je 30 dana.

Posle 1-2 dana zavce te neki menadzer sa vise pozicije i sa njim se cenkas. Uglavnom dobices bez problema za EON full 6 meseci po dinar(ili 12x2000 isto je) i EON box + dva d3 minija + dual band 2,4G/5G HG uredjaj.

Nudice ti prvo manje od ovoga ali ne pristaj na to i trazi da dobijes povoljnosti isto kao i novi korisnik.

Meni su, kada sam pre nedelju dana sa Trio silvera hteo da pređem na EON full tražili da platim priključnu taksu od 3450 dinara, kao što i piše u najnovijem cenovniku, korisnik 15 godina, ugovorna obaveza istekla 2017. Nisam pristao.
 
Meni su, kada sam pre nedelju dana sa Trio silvera hteo da pređem na EON full tražili da platim priključnu taksu od 3450 dinara, kao što i piše u najnovijem cenovniku, korisnik 15 godina, ugovorna obaveza istekla 2017. Nisam pristao.

Poslovna politika prema starim korisnicima je bedna ali kad se podnese zahtev za raskid i kada vide da odlazis onda posle sve moze.

Ovo gore sto sam naveo se dobija bez problema samo mora da se uradi ovako kako sam napisao. Vredi se iscimati se malo za 24000 dinara popusta.
 
Ugovor mi nije istekao, sto je najgore potpisao sam ga 1 dan pre nego sto su izasli eon paketi, zvali smarali me i ja pristao. Posle sam ih kontaktirao da se swicujem odmah na eon, rekli su da nije problem i da cu dobiti pogodnosti u periodu od 6 meseci kao postojeci korisnik. Sa druge strane imam stalni popust jer ne placam kablovsku (ugovor se vodi na oca koji je invalid prve kategorije), tako da mi taj popust nista ne znaci. Meni samo nije jasno zasto moram da placam prikljucnu taksu ako stsri korisnik. Na sajtu stoji prikljucna taksa za dodatne uredjaje, ovaj jedna bi trebalo da me sleduje za dz.

Nije mi nista hitno s obzirom da imam smart tv, cekacu da ukinu (kao na pocetku) prikljucnu taksu pa cu onda preci na eno paket. U ovom trenutku bi pre uzeo neki MI box i instalirao eon na njega nego sto bih uzeo njihov.
 
Poslednja izmena:
Inače, za Mibox 3 izašao update koji rešava navodno probleme na Android 8...
 
Ovaj moj tv Philips 32pfs5803/12 jel moze da potera tu app i kako se skida?
 
Da li EON Android TV app radi na svim android boksovma,ili samo ne nekima,i sa kojima?
Za običnu android EON app,znam da radi manje vise,na svim android boksovima.
Hteo bih da kupim neki android box,pa me zanima koji da odabarem za EON TV app.
 
Poslednja izmena:
Koja je suštinska razlika između Eon aplikacije i EonTV aplikacije? Za android.
 
Eon za mobilni ima bukvalno prepolovljen FPS i samim tim isprekidaniji video kad je slika 50 FPS-a izvorno. Ovo se najviše vidi na vestima i sportu.
 
Mozes li nekako da dodjes do apk fajla?
Meni dalje od splash screen-a ne ide.

Sent from my 3310
 
Pozdrav svima,
koristim EON uz mts ADSL, naravno uz pomoc VPN proxy dodatka.
Zanima me da li je neko u sličnoj situaciji i da li mu funkcioniše nova NOVA S televizija, pošto mi stalno pokazuje obaveštenje “Izabrani kanal nije dostupan na mreži internet provajdera na koju ste konektovani” ?
 
EON (Chrome+Internet explorer) + KODI + EON TV....4/6 za večeras...Nije lose...[emoji23][emoji23][emoji23]
31b52bd5af265f7b9dc8aa31bc5622f9.jpg
20190325_204239.jpeg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno