Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Zadnjih dana problemi sa eon tv apk (poslednja verzija apk) Smrzne na sec slika pa pocrni ekran,na 3.4.4 se bag ne manifestuje na isti nacin tjst nema "Crnog ekrana".Ima li slicnih zapazanja?
 
Da li znate da je neki uredjaj blokiran jer je koriscen vise od 50% van SBB mreze (bez ugovora o koriscenju van SBB mreze), ili su za sad samo najave?
 
Jel to SK Esports radi u 24fps? :D Esport kanal!!!

Gledam na YT prenosu na Fortuni, na YT kako fluidnije ide prenos i kao da je samo malo bolja slika.

Trenutno inače imam neki download upaljen koji je ograničen, ostalo je nekih 8-9Mbps slobodno, EON TV konstantno prekida dok na YT nema prekida. Dakle EON TV vuče više, ima gotovo neprimetno lošiju sliku kad se čitaju baš sitna slova i kanal "secka" kao da je 24fps.

Pa dobro.
 
Poslednja izmena:
Bio update za daljinac za EON.
813d7281265268e77938edd9014281e2.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li neko zna kao EON u Chrome na PC naterati da sadržaj pušta u aspect ratio 21:9...

Slika kako jeste (sa ova dva bordera sa strane) i ispod nje slika kako bi želeo da bude:
screenshot_example.png

Probaj sa chrome extenzijom ultrawideo, ona omogucava da bilo koji video sadrzaj s chroma zumiras, kropujes ili strechujes, radi na netflixu i jutubu, i sad sam probao i na eon radi i na njemu odlicno
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pozdrav svima!
Jel ima neko image firmware-a od EON box-a, model SDOTT0202?

Hvala
 
Šta će ti kad na uređaj ne možeš da ga flash-uješ zbog zaključanog bootloader-a?
 
Jel moze da se sazna nekako sta je u updateu daljinca?
 
Cini mi se da bolje reaguje daljinac.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ljudi ajde mi recite, imam mi box instalirao sam ovaj EON sto ste okacili, skontao sam da radi preko tastature i misa. A kako pronalazite aplikaciju? Meni je neam medju instaliranim aplikacijama i uvek moram nanovo da je instaliram.


EDIT: a kad pustim kanal pukne app
 
Poslednja izmena:
Instaliraj neki drugi launcher, koji ce da valja za mi box...
 
Ljudi ajde mi recite, imam mi box instalirao sam ovaj EON sto ste okacili, skontao sam da radi preko tastature i misa. A kako pronalazite aplikaciju? Meni je neam medju instaliranim aplikacijama i uvek moram nanovo da je instaliram.


EDIT: a kad pustim kanal pukne app

Ne radi na Miboxu obicna app. Ni regularna ni ispravljena.
 
Eon mobilna app blokiran RTS1 dok ide film. Kaze na zahtev RTS-a.
 
Da, smart app radi. Ne znam da linradi preko Win-a, mrzi me da palim laptop.
 
Vraćanje unazad je onemogućono. Isto i u aplikaciji rts planeta. A live ide normalno
 
Već je neko snimio, dzaba su krečili 😀
 
Da li je neko primetio na EON TV Smart app (LG WebOS), da se pojavljuju kao zamucene strafte na samom vrhu ekrana (TV-a), kao da nije u istoj fazi sa ostatkom slike, zamuceno pogotovo kod brzih scena.
To sam sada bas primetio na dosta kanala, i menja se kako prebacujem kanale, i vratim na isti pa onda ta strafta bude uza npr itd.

najvise me podseca na neki (de)interlacing ili u gaming-u vsync. ;)

probao sam restart app i samog tv-a, ali isto. Potrazio sam da vidim da nema update, nema.
 
Nazad
Vrh Dno