Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Pa napisao sam da je rec o slici koja je pod funkcijom a funcija je vracanja unazad..

Slika je odlicna osim kad se koristi vracanja unazad...


Pozdrav!

Onda znači da im je samo live strem preko coax-a. Super. Kakvo im je onda premotavanje i kvalitet SK4K ako box može maksimalno 7mbps ?!
 
Meni je sa starom brzinom uvek zakucavao download na maximumu...i na telefonima i na laptopu...naravno na 5ghz.
Kako sam prešao na Eon tako mi je download manji od deklarisanog...i to znatno...
Nemam SBB ruter...nego sopstveni....

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Zanima me dali još nekom na EONu za mobilni ako je korsti preko andrid boxa ima neku belu crtu u levom uglu ekrana koja je baš vidljiva kad se gleda nešto iz video kluba a na programu uživo i 7 dana je mnogo manje upadljiva.

Isto. Na ranijim verzijama toga nije bilo, ali su vrli stručnjaci nešto cje8ali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Поздрав.
Само да јавим да је изашао нови апдејт за ЕОН апликацију (за мобилне, таблете... ) у случају да некоме не стижу обавештења (под претпоставком да их је искључио). Наводно су за месец дана од претходног апдејта мало "чепркали" са бојом. А грешака још увек постоји у самој апликацији тако да нисам сигуран како ређају и шта су за њих приоритети. :smash:
 
Poslednja izmena:
Zanima me dali još nekom na EONu za mobilni ako je korsti preko andrid boxa ima neku belu crtu u levom uglu ekrana koja je baš vidljiva kad se gleda nešto iz video kluba a na programu uživo i 7 dana je mnogo manje upadljiva.
Poodavno se to vidi
 
Da li se isplati preći sa D3 na EON Smart BOX? Šta se dobija?
D3 plaćam ~3000, EON Smart BOX je ~3500.
 
Поздрав.
Само да јавим да је изашао нови апдејт за ЕОН апликацију (за мобилне, таблете... ) у случају да некоме не стижу обавештења (под претпоставком да их је искључио). Наводно су за месец дана од претходног апдејта мало "чепркали" са бојом. А грешака још увек постоји у самој апликацији тако да нисам сигуран како ређају и шта су за њих приоритети. :smash:
Kakvi slepci, ne mogu da verujem. Meni sad nakon apdejta (android) traži da izbrišem neki od 5 registrovanih uređaja. Dakle, da uklonim svoj fon vezan za prethodnu verziju. A ako sam prešao onaj limit u toku meseca za brisanje? I ako i nisam, kako 5 uređaja ponovno povezati? Za 3 meseca? Sjajno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazovi ih, obrisace ti. Barem meni brišu. Nikad nisam čekao.
 
Nestala je crta sa novim apdejtom ali su sad boje poremetili žuta sad izgleda ko boja senfa crvena je prejaka da čak tamno crveno ode u ljubičasto plavu i zelenu su potrefili izgleda bolje.Sad lica zbog ovih mešavina boja izgledaju svima ko da su iz solarijuma izašli.
 
^Isto sam i ja mislio čitajući iskustva drugih. U mom slučaju (stanu) skoro je isti domet na obe frekvencije, radi ok.
 
Kakvi slepci, ne mogu da verujem. Meni sad nakon apdejta (android) traži da izbrišem neki od 5 registrovanih uređaja. Dakle, da uklonim svoj fon vezan za prethodnu verziju. A ako sam prešao onaj limit u toku meseca za brisanje? I ako i nisam, kako 5 uređaja ponovno povezati? Za 3 meseca? Sjajno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

A osim toga, jesi li zapazio neki boljitak ili problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brisanje pina im definitvno ne radi, ali podrska je to resila.
E sad, je l' moguce ili samo ja ne vidim da na ovom daljincu novom ne postoji nacin da vratim prosli kanal, ono brzo vracanje? :/
 
@Max4
Ako mislis na quick view,onda nema. Jos jedan veliki promasaj SBB-a. Na starom je to moglo na zutom dugmetu.
 
Jesmo li sada osuđeni na EON pakete, ako želimo bilo šta da promenimo kod SBB-a? Imam trenutno Duo Net Gold, i taman sam mislio da prebacim i fiksni i dobijem bolji paket za malo više para, ali koliko vidim sad je samo EON u ponudi. A poigrao sam se malo u poslovnici, dok je Live slika je odlična, ali vraćena slika je osetno lošijeg kvaliteta. Sa ovim starim D3 uređajima je isti kvalitet gledao Live ili vraćao, pa bi mi EON bio znatan korak u nazad.
 
Na daljincu od Eon Boxa od sinoc radi pozadinsko osvetljenje . Nisam nista cackao ...da nije bio neki update za Eon box juce?
 
Zar moguce da niko nije imao slican problem ili zna resenje reinstalirana je app sa lg ali opet isto pise.

Ja sam to imao na samsungu koji je kupljen pre 3 meseca, 4K. Rešavam tako što skroz obrišem aplikaciju, opet instaliram i proradi. Ako ne pomogne to, pomaže vraćanje tv-a na fabrička. Jednom mi ništa nije od ovoga pomoglo, jer je problem bio kod njih.
 
Ova poruka se inace obicno javi kada nema konekcije prema serveru. Moze biti lokalni problem sa tvojojm mrezom ili problem na serveru. Ako ostale aplikacija na Tv-u imaju internet onda pokusaj ovo sto je NecaBg predlozio
 
Zar moguce da niko nije imao slican problem ili zna resenje reinstalirana je app sa lg ali opet isto pise.
Ova poruka se inace obicno javi kada nema konekcije prema serveru. Moze biti lokalni problem sa tvojojm mrezom ili problem na serveru. Ako ostale aplikacija na Tv-u imaju internet onda pokusaj ovo sto je NecaBg predlozio.
 
Imam problem sa usb stick-om. Nece da kopira fajlouje na njega kad ga ubacim u box. Jel uspeo neko "write permission to sd card" da odradi na ovom uredjaju?
 
Izvinjavam se sto upadam, ali nemam vremena da citam 262 strana :)

Imam par lakih pitanja za eon box. Da li moze da se instalira Netflix aplikacija, i neki browser. Jutros sam na brzinu dodao play prodavnicu i u njoj trazio Chrome i nista. Takodje nije bilo ni Speed Test, moje omiljene android aplikacije :( Znaci da su applikacije veoma ogranicene za eon box? Ima li nesto korisno onda?
 
Izvinjavam se sto upadam, ali nemam vremena da citam 262 strana :)

Imam par lakih pitanja za eon box. Da li moze da se instalira Netflix aplikacija, i neki browser. Jutros sam na brzinu dodao play prodavnicu i u njoj trazio Chrome i nista. Takodje nije bilo ni Speed Test, moje omiljene android aplikacije :( Znaci da su applikacije veoma ogranicene za eon box? Ima li nesto korisno onda?

Netflix imas a browser sam ja sa aptoide-a skinuo. Ali aptoide tv instaliras sa usb-a jer ga nema na store.
Na njemu imas veci izbor, pa i speedtest (Ookla)
Aplikacije na store su ogranicene za android tv operativni sistem.
 
Hvala, a za usb, ja sam skoro na smart tvu imao problem da ne vidi fajlove, pa tek kada sam formatirao usb u NTFS je proradilo. Nije hteo extFat, a FAT32 mi ne koristi jer ne moze veliki fajlovi.

Mozda nije isti problem kod tebe ali mozes probati sa drugim formatom.
 
Hvala, a za usb, ja sam skoro na smart tvu imao problem da ne vidi fajlove, pa tek kada sam formatirao usb u NTFS je proradilo. Nije hteo extFat, a FAT32 mi ne koristi jer ne moze veliki fajlovi.

Mozda nije isti problem kod tebe ali mozes probati sa drugim formatom.
Vidi fajlove ali ne mogu nista da kopiram na usb ili da obrisem.
 
Izvinjavam se sto upadam, ali nemam vremena da citam 262 strana :)

Imam par lakih pitanja za eon box. Da li moze da se instalira Netflix aplikacija, i neki browser. Jutros sam na brzinu dodao play prodavnicu i u njoj trazio Chrome i nista. Takodje nije bilo ni Speed Test, moje omiljene android aplikacije :( Znaci da su applikacije veoma ogranicene za eon box? Ima li nesto korisno onda?

Ova tema je od izlaska EON usluge kao što piše onaj EON koji je zamenio D3GO a ne EON box, tako da bi bilo lepo da se otvori posebna tema za EON box
 
Dobar predlog.
 
Nazad
Vrh Dno