Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Radi normalno
 
Gledanje na tri uređaja, u isto vreme, za nas stare korisnike, ostaje do kada?

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, do sada sam koristio eon app (klasicna za telefon) na android tv-u i sve je radilo ok i onda sa poslednja dva updeta nikako da proradi. Pokrenem aplikaciju, logujem se, sve normalno radi do trenutka kada pustim neki kanal... onda se samo restartuje...
Da li neko ima isti problem?
 
Rešenje je da instaliraš verziju Eon aplikacije koja je namenjena AndroidTV a ne verziju za telefon. Što naravno zahteva odgovarajući paket...
 
Vec sam naisao na informacije da eon ni skida podatke sa unifi-a, ali kad proverim vidim da skida odredjen deo, da li je to vezano za update tv programa preko eona, jer ni jednu drugu aktivnost nisam radio...
 
Ako je telefon u pitanju, kakv mozes biti siguran da u pozadini nije nešto skidao?
 
Vec sam naisao na informacije da eon ni skida podatke sa unifi-a, ali kad proverim vidim da skida odredjen deo, da li je to vezano za update tv programa preko eona, jer ni jednu drugu aktivnost nisam radio...
Kako radi EON preko UniFi-a, kod tebe? Neki imaju loše iskustvo, zbog male brzine u sredinama, gde ima puno korisnik. Inače, meni se čini, kao baš dobro rešenje za gledanje TV-a van kuće, tj.na drugom mestu u odnosu na adresu priključka. Jedan forumaš je zadovoljan, samo što je morao da se malo više angažuje i obezbedi bolji prijem na laptop-u. To se računa kao "na SBB mreži" pretpostavljam, pa onda nema ograničenja, što se kanala tiče. Još ako se ne troši protok, a svi kažu da je tako...eto.
 
Imam EON Light Prepaid paket. Kada pozovem Podršku da mi aktiviraju promociju da li ću dobiti i ostale kanale iz dva skuplja paketa ili samo Video Klub pakete koje EON Premium paket ima?
 
Poštovani,
planiram kupovinu TV-a Philips 50PUS6503/12, međutim ovaj SMART TV ima svoj Sephi OS koji ne podržava EON aplikaciju.
Hoću li prelsakom sa trenutnog paketa Trio Gold na EON Full moći, da uz EON Smart Box, nesmetano gledam kanale u 4K rezoluciji i uživam u svim benefitima novog EON paketa?

Pozdrav.
 
Može naravno. Samo mi nije jasno ako već kupuješ novi SmartTV ne kupiš lepo nešto (LG, Samsung) sa krštenim operativnim sistemom za koji će postojati i EON aplikacija i milion drugih? Bez obzira što planiraš da "za džabe" uzmeš taj Eon Smart Box...
Kad za slične pare imaš Samsung 4K SmartTV iste te dijagonale...
 
Može naravno. Samo mi nije jasno ako već kupuješ novi SmartTV ne kupiš lepo nešto (LG, Samsung) sa krštenim operativnim sistemom za koji će postojati i EON aplikacija i milion drugih? Bez obzira što planiraš da "za džabe" uzmeš taj Eon Smart Box...
Kad za slične pare imaš Samsung 4K SmartTV iste te dijagonale...

Ponelo me ushićenje kada sam pronašao model u domaćim radnjama koji je jeftiniji nego na KP i pritom ima 5g. garancije.

Hvala ti na odgovoru i savetu, jer ne kupuje se TV, baš često, već na svakih 10-15 godina :).
 
Ljudi ako može pomoć. Da li mi iko može poslati EON android aplikaciju (ne android TV) koja može da radi MiBox-u 3.Pokušao sam nešto sa mijenjanjem verzija, ali i dalje kada pokušam da pustim neki kanal, izadje mi iz aplikacije (korisnik sam total tv-a u RS,BIH)
 
Ljudi ako može pomoć. Da li mi iko može poslati EON android aplikaciju (ne android TV) koja može da radi MiBox-u 3.Pokušao sam nešto sa mijenjanjem verzija, ali i dalje kada pokušam da pustim neki kanal, izadje mi iz aplikacije (korisnik sam total tv-a u RS,BIH)

probaj ovde one verzije koje nisi probao...
 
Poslednja izmena:
Ponelo me ushićenje kada sam pronašao model u domaćim radnjama koji je jeftiniji nego na KP i pritom ima 5g. garancije.

Hvala ti na odgovoru i savetu, jer ne kupuje se TV, baš često, već na svakih 10-15 godina :).

lol druze proslo je vreme kupovine uredjaja od 10-15 god. Danas daj boze novi tehnicki uredjaj da izdrzi 7-8 godina
 
@dpakki: Izostavio si napomenu da će za starije EON apk fajlove morati da menja version number i version code pošto je minimalna dozvoljena verzija v1.8.140 (i to ova novija, 567) tako da će za ostale bez modifikacija odmah po startovanju aplikacije da ga dočeka poruka da mora da instalira update :d
 
@dpakki: Izostavio si napomenu da će za starije EON apk fajlove morati da menja version number i version code pošto je minimalna dozvoljena verzija v1.8.140 (i to ova novija, 567) tako da će za ostale bez modifikacija odmah po startovanju aplikacije da ga dočeka poruka da mora da instalira update :d

Moze li kakvo kratko upustvo, kako to izmjeniti. Hvala unaprijed
 
Editovao sam verziju 1.8.120 i radi, međutim pošto je sada koristim na Fire TV boxu, veoma je nezgodno zbog načina za skrolovanje kanala. Uglavnom, hvala svima na pomoći
 
Danas sam probao da instaliram eon na svom iPad 2 i kad hocu da se uloguj mi izbaci poruku „Paznja: Pokusaj ponovo“ jel imao neko takve probleme na ios jel ima neko resenje?
 
Ja nisam mogao da se ulogujem jer sam imao i karaktere u password-u. Mora samo slova (mala i velika) i brojevi. Doduše, bilo je na Android i Win uređajima...
 
Planiram da kupim google chromecast, pa me zanima jedna stvar. Da li ja kada kastujem eon sa telefona na tv, moram sve vreme da držim uključen eon na telefonu?
 
Nazad
Vrh Dno