Šta je novo?

Destiny 2

prihvatice neko dok dodje online, meni nisu jos dali oficira :)
 
Bas bi voleo da izbace sto pre... bezobrazni su i alavi!

Nije lose napucavanje, ali igra ima gomilu stvari koje su mogle biti mnogo bolje.
 
I ja sam isao tom logikom ali:
Customer notes
Please note: Customers will receive the correct regional key for their purchase. To see full regional split please see
 
Mislim da se možeEurope reg 3,Serbia
 
Proverio, radi... Inace ima sada i na blizz store-u snizenje, ali se ovo opet uhvati jeftinije pa ako nekom treba eto.
 
Verovatno kad izbace DLC, posto sad nema sta da se proba... waste of money :)
 
Uzeh ga na mesec dana.
Nadam se da je multiplayer ok,solo kampanja me bas i ne interesira.

Video sam dosta pozitivnih komentara o igri.
 
Koga zanima..

Q9650 3.0GHz
3x2GB DDR2 1333MHz
GT1030 2GB DDR5
SSD Palit neki djavo izvuce 350/350
Gigabyte P35 DS3L V2.0

Igra sve na low u 720p izvuce 50-80fps u prologue delu, kasnije to sljaka na stabilnih 60. Razlika u detaljima je mizerna s obzirom da je u pitanju stara konfiguracija.

@aleksandrinjo96, grindaces do odredjenog light levela, skontaces da moras da pravis i drugog karaktera i prodjes kroz kampanju jos jednom ako hoces da lepo predjes taj CAP i stignes do nekih 180-195 light levela, i onda ces morati da nadjes ekipu za raidove jer se samo sa ekipom moze to igrati, ako imas srece dobices okej gear, preci ces 200 sa modovima. Nemas cilja, nemas rankiranja i slicno, doduse uvek imas Crucible da se pucas PvP i to je to :D
 
Ma, odigrao sam sve zivo od single player igara. Zasitio sam se. Cekam 2018.za nove igre. Taman cu da dobijem vecu zelju za igrama ako napravim odredjenu pauzu.

Zato sam se resio da uzmem neko napucavanje da ubijam vreme. Kanter mrzim,CoD takodje,Batlefield isto ne volim,pa sam se resio za Destiny 2 kao najbolju soluciju.

Nacice se valjda ovde neko za Co Op ponekad :D ,od drugara mojih ne da niko nema Destiny,nego niko nema PS4 hah :D,msm imam 2 drugara sa konzolom,ali i oni ne igraju vise. Upale tipa jednom mesecno -.-
 
Nije cela, nema DLC-jeve, ali svakako vredi uzeti :)
 
Obavezna je sms 2step autentikacija inače neće dati igra da se ubaci u download listu.
 
Ima li dlc posebno da se kupe?Ili samo u sklopu neke edition?
 
Pa i nije tako loša,vizualno dosta lepa,probao par onijeh arena,tj pvp,ubacije mene sa 4 puta većim lv,al nije neki blem,može ih se dokrajčit :p

Probaj pa vodo
 
Nazad
Vrh Dno