Šta je novo?

Destiny 2

Prosek igra drzis levi klik,bacis neku magiju i teraj :D

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Gde mogu da nabavim onaj core za pravljenje oružja. Da li ima neki nš klan koji aktivno igra?
 
Da li ima još neko problem sa dodavanjem prijatelja na Batelenetu ?
 
Destiny 2 ima odlicnu grafiku, solidnu Sci Fi pricu i klasicnu Ubisoft reklamu. Uzivao sam dok vise nisam mogao da podnesem haos u PvP modovima, Crucible/Trials/Clash-u pa cak sam i u PvE primetio veliki broj igraca koji koristi obvious aimbot ili neku vrstu AHK skripti.
Ima i perfidnijih i onih koji pokusavaju da ne budu ocigledni pri upotrebi ali ima i ovih bisera> https://youtu.be/v8IRbKnAOXc

Ne znam kakvo je stanje sada trenutno sa Forsaken posto sam prestao igrati ovu igru pre oko 2 meseca, pominju se nekakvi ban waves i masovne detekcije ovih cheat programa, ako neko aktivno igra pa da nas ostale uputi kakvo je trenutno stanje u igri, vredi li se vracati nazad, nakon "cistke" ?
 
Poslednja izmena:
Ako je nako zainteresovan da igra za vikend, naka se javi da pa napravimo nešto preko TeamSpeak a
 
Evo nekih novosti

U razvodu Bungie i Activision studija, starateljstvo nad Destiny 2 detetom je dobio Bungie, pa shodno tome se Destiny 2 seli sa Battle.Net na Steam.

Bungie je uveliko krenuo sa sprovođenjem novih izmena, jer sa dolaskom na Steam, Destiny 2 će nositi i naziv New Light i postaće besplatna za igranje.

E sad, ta besplatna verzija će doći u vidu samo originalne igre sa year one ekspanzijama Curse Of Osiris i Warmind.



Sada je Bungie i zvanično otkrio da će Destiny 2 u svoj novi dom preseliti 1. oktobra, istoga dana kada dolazi i nova Shadowkeep ekspanzija. Tranzicija sa jedne plaforme na drugu je vrlo bitna stavka, tako da svako može slobodno da izvrši transfer podataka i na Steamu nastavi tačno gde je stao, što je odlična stvar.

Bungie je govorio i o planovima za crossplay, ali to se neće još skoro dešavati. Prvi korak, za sada, je cross-save funkcija koja omogućava igračima da dele svoj progres između platformi i da na svakoj imaju sve isto.

Jako nam se dopada što Bungie iz korena menja Destiny 2 i jedva čekamo taj 1. oktobar da zaigramo novu, besplatnu, verziju.

Izvor: Bungie

Mogli bi stvarno da napravimo dobru zabavu. Ja mogu da vas pozovem u klan i da igramo zajedno misije.
 
kako da sad svoj progres prebacim na steam,jes da nisam nešto puno igrao,al opet da krećem iz početka mi se neda

i kako da skinem igru free sa stema ako oće da im platim
 
Da li ima neki rezime, koja verzija igre ima više sadrzaja, free verzija koju su poklanjali prosle godine ili ova F2P ?
 
@Jovyland Odakle ti to da sadrzi prvu kampanju?
 
Koliko sam ja skontao, samo neke delove sadrzi.
 
dobija se Destiny 2 vanila + prva 2 dlc-a Curse of Osiris i Warmind free, na Bnet su davali samo vanilu za dz

ko zeli da nastavi pricu posle toga treba da kupi Forsaken to je prva velika expanzija i uz nju se sada dobija year 2 season pazz za dz (3 razlicita dlc-a)

i sada expanziju za year3 Shadowkeep takodje se mora kupi zasebno ko hoce bazna od 30eu je Shadowkeep + ta 1 sezona, od 60eu dolazi za sledece 4 sezone
 
Poslednja izmena:
Pa u tome je fora nisu iz dobre duse dali f2p nego da navuku masu i jos $$$ da zgrnu :)
 
osnovna igra je džabaka + prvi DLC...ako se dobro sećam

i tačka,dosta priče

Ko oće da troši pare ima jo jedan ili dva DLCa pljus šminka,ko i u svakoj igri fre to play
 
Da li je neko odradio migraciju na Steam ?
 
Ja sam je odradio ali nisam ništa isprobao nakon toga pošto sam igru obrisao ima već neko vreme.
 
Samo se na ovom forumu ne kapiraju neke stvari kod takvih igara :hump:

Svakako, posto je tacka stavljena to je to.

Ocito ti ne kapiras da je igra kostala 60€ + 20€ jedan DLC + 20€ drugi DLC. Sada je to free. Ostalo se placa. U cemu je problem?

Jesi li ti ikad kupio AAA naslov? Placas 60€ vanila sadrzaj i onda DLC-ove i ostale micro transakcije. EA od tih DLC-ova i mt uzima milijarde godišnje. Ali im igre nisu F2P. D2 je AAA igra kao i COD ili Battlefield samo je sada free jer je projekat propao. Isto sto je Battlefield 3 bio free, BF4 premium ili BF1 premium.

Ulupaj 30-40 sati u main igru i DLC-ove. Ne placaj 60€. Niko te ne tjera. D2 je sada kao i svaka druga F2P igra.
 
Ocito ti ne kapiras da je igra kostala 60€ + 20€ jedan DLC + 20€ drugi DLC. Sada je to free. Ostalo se placa. U cemu je problem?

Jesi li ti ikad kupio AAA naslov? Placas 60€ vanila sadrzaj i onda DLC-ove i ostale micro transakcije. EA od tih DLC-ova i mt uzima milijarde godišnje. Ali im igre nisu F2P. D2 je AAA igra kao i COD ili Battlefield samo je sada free jer je projekat propao. Isto sto je Battlefield 3 bio free, BF4 premium ili BF1 premium.

Ulupaj 30-40 sati u main igru i DLC-ove. Ne placaj 60€. Niko te ne tjera. D2 je sada kao i svaka druga F2P igra.

Tako je. Moze. Nisam do sad kupovao.
 
Nazad
Vrh Dno