Šta je novo?

Destiny 2

Pa nije se prodavao. Acti je ulupao (ili je planirao uloziti) $500mil a odziv je bio jako mali od ocekivanog. D2 pogotovo. Destiny serijal je trebao trajati najmanje deset godina. Mislim da je dogovor bio 4 igre unutar 10g. Al ije taj projekat propao vec na drugoj igri. Dovoljno govori koliko je dobar IP da ga Activision uopste ne zeli niti vjeruje da ima buducnost.

To sto ce Bungie nastaviti sa igrom mi ne znaci mnogo. Pogledaj sta je Crytek uspio bez EA. Prakticno nista. Ako nisu uspjeli sa tolikom budejtom, kako ce sa bilo kojim. Znam da su se uvezali sa kinezima ali isto tako pricaju mnogo o ulasku na trziste TV-a i filma. Mozda prodaju IP za serije. Prodaja DLC-ova moze vrlo lako biti jednaka odrzavanju igre i servera pa da bude na "pozitivnoj" nuli dok strani ulagaci budu trazili od njih nesto sasvim drugo osim igre.

Nemaju jasan road map. Znam da planiraju D3 za šest godina i da imaju ambicije da budu veliki igrac, ali mi i dalje nije jasno sta ce se to znacajno promjeniti sada kada žongliraju sa dosta manjim budjetom.

Ovo su im trenutni ulagaci: https://en.wikipedia.org/wiki/NetEase
 
Poslednja izmena:
Dobra je igra, šteta da propadne. Ako neko reši da igra može da dođe u moj klan.
 
Da dodam još nešto u vezi Stema i Destiny 2. Boje je što je Destiny 2 prešao na Steam. DLC evi su na Battle.net i Bungie nisu bili baš nešto mnogo na popustu. Na Stemu su češće, a verovatno će da se pojave i ključevi na G2A i sličnim sajtovima po jeftinijoj ceni. Inače po meni je igraca optimizovana perfektno, priča je dobra i game play.
 
Bila je dobra zabava juče. Možemo i danas. Samo Quest ostve možemo da igramo maksimalno troica u ekipi.
 
20191007085348_1.jpg

ovo ja imam,znači samo zadnja dva dlca nemam
 
kakav je multyplayer u ovoj igri? kampanja i neki timski gejm protiv botova me ne interesuje uopste, samo pravi MP. pre godinu dana je to bilo dzabe za ps4, pa sam ga skinuo, i usao u MP, ali me je odmah na pocetku smaralo sa neznam ni sam cime, znam samo da od MP ni najave u pocetku nije bilo, pa sam je deinstalirao istog momenta.... a vidim na steamu da dzabe sad, pa reko, neznam nisam, da li da probam opet MP....
 
Znam da je bio 4v4, pravi trash. Ne znam ima li nesto novo.
 
PVE je co-op 3 igraca za strikes, nightfalls (tezi strikes) ili 6 igraca za raid
PVP imas casual sa 6v6 i competitive 3v3

pretpostavljam da si pro igrac tako da mozes competitive PVP tamo su najbolji igraci, mislim da se sad zove survival. sto si veci rank MM ti trazi slicne protivnike
 
Crko server,taman na pola da ubijemo nkog bossa

Sad i steam crko
 
Poslednja izmena:
to je nesto do tebe :D
 
evo instalirao , krenuo, smara me sa necim neznam ni cim, idem i pucam u neke gluposti, nigde u meniju ne vidim multiplayer?????
 
izgleda moram prvo neki retard story coop mode da predjem, da bi dobio MP opcije? :(
i, u ovoj igri mi uopste nema iscitavanja gpu, cpu, mem, temp.... kad pokrenem MSI Afterburner, kao u svim drugim igrama sto mi se prikazuje.....????
 
https://www.bungie.net/en/Help/Article/46101

sta ti znaci MP? multiplayer? kakav multiplayer PVE ili PVP?

pritisnes M i izaberes Crucible to je PVP, imas classic (casual) i survival (competitive) mozes to da igras odmah, ne treba ti nikakav story


p.s. benchmark kraj 2019. godine max size slike u attachmentu 1MB.... najveci it forum u Srbiji...
 

Prilozi

  • tiger_release_final_20191008_210518.jpg
    tiger_release_final_20191008_210518.jpg
    408.5 KB · Pregleda: 55
  • tiger_release_final_20191008_210538.jpg
    tiger_release_final_20191008_210538.jpg
    479.6 KB · Pregleda: 51
  • tiger_release_final_20191008_210548.jpg
    tiger_release_final_20191008_210548.jpg
    461.3 KB · Pregleda: 47
Poslednja izmena:
ne moze igra da bude retardirana, mogu ljudi. a sumnjam da igre prave za retardirane ljude, jer oni slabo mogu i racunar da koriste
 
pa, stavio sam screen shotove
 
obicno multiplayer, znaci multiplayer, a ovde izgleda, mutliplayer znaci = лончић (cruicable) HAHAHAHAHA
 
Crko server,taman na pola da ubijemo nkog bossa

Sad i steam crko

probaj preko Stima da odradiš verifikaciju fajlova. Juče je Mare imao taj problem pa je rešio na taj način. Inače baš je bila dobra zabava posle toga. Jedva čekam neku rasprodaju i popust za Forsaken :)
 
Pozz,da li mora da se kupi i forsaken ili se moze uspesno pratiti prica samo sa Shadowkeep?Pocetnik sam ali mi se svidja igra.
 
Za početak uđi u neki klan da vidiš kako to ide. Posle toga kupi Forsaken, jer većina u klanu ga ima, i moćićete zajedno da igrate. Shadowkeep je tek izašao i može da sačeka i posle Nove godine. Inače nema smisla igrati samo priču, kada me MP mnogo zanimljiviji.
 
Pogledaj ovaj video kako poceti i da se upoznaš sa igrom:


 
Ekipo slabo se nešto igra. Ajde svi u naš klan :)
 
Nazad
Vrh Dno