Šta je novo?

Destiny 2

Šta da radim sa ovim pločama ?

Screenshot_1.jpg
 
Ah, kad budu obe poslednje za 15e ja cu da uzmem :D Ovako sa ovim subscribe based servisima, nekako mi ne ide da dam vise od 15e za full experience :D
 
Jedno po jedno. Biće popust i za Novu godinu. Mada ne baš takav kako si ti napisao :D U svakom slučaju dobro je što je igra prešla na Steam.
 
Da li može da se igra (tj. pređe glavna priča) potpuno solo?
 
ne, za mnoge misije ti je potrebana pomoć kalana.
 
moze, 98% game time u destiny mi je solo
 
nema zabave u solo igranju
 
Svrati večeras u klan pa da vidiš šta je zabava ;)
 
Prvo kampanja, posle cu videti coop/mp :type:
 
Btw, na akciji je Shadowkeep za 20.99e. Zanima me posto nemam Forsaken, je li moze samo Shadowkeep da se pazari?
 
Je l ovo samo par '' gears"a moguce otkljucati? Msm nemam Forsaken i Shadow? Poato konstantno se vrte iste. Isto i sa oruzjem?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Da li ovo neko igra?? Da li zna gde ima pojašnjenja, objašnjenja za ovu igru šta kako, gde, šta čemu služi i tako to? :)
 
Ja ne igram, ali bih mozda nekad igrao ako ikad budem bio dovoljno dokon (*mjau**mjau**mjau* nazalost puno igara je na cekanju i ovako i onako).

Ima na YT guideova kolko hoces, pa baci pogled, a ima i neki cetvorocasovni video koji zaokruzuje celu pricu. Nisam gledao ni guide-ove ni tu pricu ali ako budem igrao sigurno hocu. Taj video vezan za pricu doduse bolje gledati posle, kontam da je to jedan veliki spoiler igre za nove igrace.
 
Da li ovo neko igra?? Da li zna gde ima pojašnjenja, objašnjenja za ovu igru šta kako, gde, šta čemu služi i tako to? :)

Odeš na YouTube, ukucaš My name is Byf I odgledaš super detaljni lore video od skoro 4 sata. Ako ti se svidi, odradio je još gomilu Destiny lore videa, vezanih za raznorazne stvari u dotičnom univerzumu.

S obzirom da je kampanja iz godine prve maknuta, nema drugačijeg načina da je "odigraš" ako već nisi.

Drugo, kad si počeo, igraš kao New Light (f2p) ili si uzeo neke ekspanzije?

I moraće malo konkretni je pitanje od "šta, kako, gde, čemu služi i tako to?".
 
Malo je konfuzna na početku,al se brzo uči

Verujem kad bi sad opet krenuo,trebalo bi mi par sati da povatam konce
 
Mene zanima ima li negde da je neko NAŠ odradio uputstvo ili tako nešto. Nije problem kampanja i to, nego druge stvari koje ne znam čemu služe. Vangard npr. Crucible... I još nekoliko podpitanja i tako to. Na yt ja barem nisam pronašao neko detaljno objašnjenje ili ako jesam, nisam ga razumeo D:

Lično meni je igra VRH
 
Odeš na YouTube, ukucaš My name is Byf I odgledaš super detaljni lore video od skoro 4 sata. Ako ti se svidi, odradio je još gomilu Destiny lore videa, vezanih za raznorazne stvari u dotičnom univerzumu.

S obzirom da je kampanja iz godine prve maknuta, nema drugačijeg načina da je "odigraš" ako već nisi.

Drugo, kad si počeo, igraš kao New Light (f2p) ili si uzeo neke ekspanzije?

I moraće malo konkretni je pitanje od "šta, kako, gde, čemu služi i tako to?".



Uf, ja sam ovo tek sad video, ovaj tvoj odg, izvinjavam se na kasnom odgovoru.

Igrao sam je pre ja, prvi put kada je su je delili besplatno, tada sam je uzeo i odigrao sa svim klasama kampanju. Onda je izašo nekakav update i nakon update-a nije bilo moguce igrati na tom računaru (tada mi je bio dosta slab komp, i pre update je umeo da secka, pravi mi probleme itd, ali ne stalno). I proslo je dobrih godinu dana i jače dok nisam uzeo nov računar.

E onda su tu nešto izmenjali, ja sam nekako našao gde se i kako uzimaju sve te kampanje koje sam ranije igrao (i odigrao sa ortakom opet). Ali nekako ne mogu da se otrgnem utisku da negde gresim i to "nešto" ne igram jer ni ne znam kako :)

Od expanzija imam forsaken samo (još ne odigranu), razmišljam se da uzmem i shadowkeep.

Kampanja i adventure, to mi je jasno, to je ok, to sam i igrao. Ali čemu služe vanguard i crucible, kako doći do nekih boljih pušaka, da li mogu da se craftuju u igri ili se kupuju, dobijaju... Mislim da imam milion pitanja jer kao što sam napomenuo, do skora baš (3 meseca) sam imao računar na kom sam mogao samo da igram gta V i BF4.

Hvala za ovaj kanal, potrudicu se da odgledam, živ bio!
 
Uf, ja sam ovo tek sad video, ovaj tvoj odg, izvinjavam se na kasnom odgovoru.

Igrao sam je pre ja, prvi put kada je su je delili besplatno, tada sam je uzeo i odigrao sa svim klasama kampanju. Onda je izašo nekakav update i nakon update-a nije bilo moguce igrati na tom računaru (tada mi je bio dosta slab komp, i pre update je umeo da secka, pravi mi probleme itd, ali ne stalno). I proslo je dobrih godinu dana i jače dok nisam uzeo nov računar.

E onda su tu nešto izmenjali, ja sam nekako našao gde se i kako uzimaju sve te kampanje koje sam ranije igrao (i odigrao sa ortakom opet). Ali nekako ne mogu da se otrgnem utisku da negde gresim i to "nešto" ne igram jer ni ne znam kako :)

Od expanzija imam forsaken samo (još ne odigranu), razmišljam se da uzmem i shadowkeep.

Kampanja i adventure, to mi je jasno, to je ok, to sam i igrao. Ali čemu služe vanguard i crucible, kako doći do nekih boljih pušaka, da li mogu da se craftuju u igri ili se kupuju, dobijaju... Mislim da imam milion pitanja jer kao što sam napomenuo, do skora baš (3 meseca) sam imao računar na kom sam mogao samo da igram gta V i BF4.

Hvala za ovaj kanal, potrudicu se da odgledam, živ bio!

Menjali su dosta, bas dosta.

Konkretno, godina prva je maknuta iz igre, sve tri kampanje, IO, Titan, Mars, Merkur i kompletan Levijatan. Od raidova su ostali Last Wish, Garden i sad ovaj novi raid što su izbacili sa Beyond Light. A u sezoni 4 stiže i doterani Vault of Glass iz keca.
Kao f2p igrač nemaš skoro pa ništa. Najbolja opcija da uzmeš i Shadowkeep i Beyond Light (da ne bude da te nagovaram, ali ako planiraš da igrate više, bez toga je gubljenje vremena). Imaš gomilu kvestova za Exotic oružja, kao i za nova Legendary oružja.

Crucible ti je PVP u Destiniju, Vanguard strike lista je PVE, tu ganjaš powerful i pinnacle dropove za oružja i armor da povećaš svoj light level.

Ima i brdo modova, za raznorazne buildove, što za PVP, što za PVE....

Raid, Grandmaster Nightfall....
Iskreno, trebalo bi da ti otkucam kilometarsku poruku pa i tad ne bih sve stigao da napomenem.
 
Zasto su izbacili kampanje nije mi jasno? Bas sam pre neki dan hteo da je nastavim. :/
 
Zasto su izbacili kampanje nije mi jasno? Bas sam pre neki dan hteo da je nastavim. :/

Zvanično obrazloženje je bilo da je to, kao uostalom i sve što su uklonili content koji se najmanje igra.
I još su dodali da je igra postala prevelika pa su i zato morali da smanje veličinu.
U suštini, lakše njima za održavanje i rad, a sve ostalo je obično pro.eravanje.
 




 
 
Nazad
Vrh Dno