Šta je novo?

Destiny 2

Radije bih Warframe na PC, mozda sam navikao keca na konzoli pa na PCu igra nema tezinu, jes zanimljivo kb+m ali nije to to. A krastavac grind je uvek bio srz ove igre. Jesam preorder ali na ps-u ovog puta.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Na PC-ju ajde da kazemo i da vredi nesto, inace ovako igra je tesko wanna be AAA ******, plus za konzolase tu je aim bot da lakse puckate, skills not needed. :D Mazi dzabe si bacio parice, trebao si hard copy, platina i sell. :p
 
Probao betu, sve na max podesavanjima u 4k i fps se krece oko 55-60 99% vremena, u par scena na kratko kada je bio bas totalni krkljanac je znalo da spadne i do 45fps doduse. Tako da kontam da bi trebalo neki setting spustiti za jedan podeok dole da bi dobio bas smooth gameplay. Iskreno kada sa 60 padne na 55 nema sanse da skontas da nemam FPS brojac gore u cosku, ali kada spadne ispod 50 se oseti, stoga je cilj da u tim najvecim ludnicama od scena ne spada ispod 50 and Im happy, sutra cu se malo zezati sa podesavanjima.

Inace 60 fps definitivno menjaju feel igre na bolje, ne bih se bas vracao na konzolinih 30fps da ne moram.

Sto se same igre tice pa to je Destiny :D Nema tu nekih velikih promena barem sto se moze videti u beti, odlican gunplay je jos uvek tu, muzika fantasticna, graficki dizajn odlican. Sigurno cu je kupiti kad tad za PC.

EDIT
Sudeci po ovome samo DoF treba da spustim da bi dobio 60fps, sweet :D

http://www.pcgamer.com/destiny-2-pc-settings-4k/
 
Poslednja izmena:
Na PC-ju ajde da kazemo i da vredi nesto, inace ovako igra je tesko wanna be AAA ******, plus za konzolase tu je aim bot da lakse puckate, skills not needed. :D Mazi dzabe si bacio parice, trebao si hard copy, platina i sell. :p
Ok. Samo ne znam odkud pa i treba skilla cak i na PCu u Destiny naslovu [emoji23] Opusti se, vecina ce bataliti jer je 90℅ grind a to ovde ne pije vodu [emoji6]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Meni GeForce Experience preporucuje High Settings. Trenutno je ovako podeseno i dok igram ne primecujem da postoji problem sa frejmovima, sve ide prilicno glatko. Ovde vidim da PCGamer preporucuje medium za GTX1070 :(

Destiny2.png
 
Sta znam meni je legla ova beta, keca nisam igrao ali ovo deluje fun pikati povremeno.

Ionako pare vec godinama stoje neiskoriscene na battlenet jos od D3 AH dana, tako da i nije tesko pala odluka uzeti ili ne. :D
 
Probao betu, sve na max podesavanjima u 4k i fps se krece oko 55-60 99% vremena, u par scena na kratko kada je bio bas totalni krkljanac je znalo da spadne i do 45fps doduse. Tako da kontam da bi trebalo neki setting spustiti za jedan podeok dole da bi dobio bas smooth gameplay. Iskreno kada sa 60 padne na 55 nema sanse da skontas da nemam FPS brojac gore u cosku, ali kada spadne ispod 50 se oseti, stoga je cilj da u tim najvecim ludnicama od scena ne spada ispod 50 and Im happy, sutra cu se malo zezati sa podesavanjima.

Inace 60 fps definitivno menjaju feel igre na bolje, ne bih se bas vracao na konzolinih 30fps da ne moram.

Sto se same igre tice pa to je Destiny :D Nema tu nekih velikih promena barem sto se moze videti u beti, odlican gunplay je jos uvek tu, muzika fantasticna, graficki dizajn odlican. Sigurno cu je kupiti kad tad za PC.

EDIT
Sudeci po ovome samo DoF treba da spustim da bi dobio 60fps, sweet :D

http://www.pcgamer.com/destiny-2-pc-settings-4k/

Ugasi MSAA, baguje u beti, obara performanse više nego što bi trebalo, i ljudi iz razvojnog tima savetuju na forumu gašenje, kao i da će ispeglati MSAA do izlaska igre. Za tu rezoluciju opušteno stavi FXAA, pri tome i negativne strane FXAA leže grafičkom dizajnu u ovoj igri.
 
Poslednja izmena:
Jel neko planira da poruci Destiny 2 za PC? Ili je to mozda vec ucinio? Gde ima najfetinije da se uzme sada pre-order ili sacekati jos dok igra ne izadje pa se nadati da ce cena biti malo niza nego sada?
 
Never pre-order, prvo pravilo :D Ja sam iskreno bio zagrejan, i planirao da uzmem ali kad sam video betu i sve ne znam, odustao sam do daljnjeg
 
Ma nemam nameru da ima dam pare u pre-order nego sam ovako pitao ali i meni je puno i za ovo koliko sam je sada nasao na 46 evra, da je tu cena oko 30 evra pa i da kazem ajde ali ovako i sam se sada premisljam i pitam jel vredi igra tih para?
 
Stvar ukusa. I dalje tvrdim da je ceo grind sistem uzaludan jer nema nikakvog competetive znacaja.

U Diablu farmas za riftove, imas cilj, ovde juris 305 light level ali zasto ? Nightfall se moze sa 280, ako imas ekipu da predjete raidove ? Ok jedino to ima smisla. Ovako nakon 100h, 293 light level, sa 3 karaktera ja samo mogu da cekam svaki utorak da ubace svez challenge i da po ispunjavanju istih dobijem random engrame (powerful) koji jedino bacaju jace oruzje, mimo random dropova. Btw challenge je uvek isti, predji nov nightfall, raid i pvp mecevi..

Da igras zbog PVP moras da grindas oruzja i to je to, nema statistike ili neceg da bi ulozio sate.

Ako ti je sve ovo zabavno.. Onda vredi. Ali do januara jer kad izbace dlc postajes hendikepiran verovatno.

Moje iskustvo sa PS. Btw previse je casual igra za kb+m.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Stvar ukusa. I dalje tvrdim da je ceo grind sistem uzaludan jer nema nikakvog competetive znacaja.

U Diablu farmas za riftove, imas cilj, ovde juris 305 light level ali zasto ? Nightfall se moze sa 280, ako imas ekipu da predjete raidove ? Ok jedino to ima smisla. Ovako nakon 100h, 293 light level, sa 3 karaktera ja samo mogu da cekam svaki utorak da ubace svez challenge i da po ispunjavanju istih dobijem random engrame (powerful) koji jedino bacaju jace oruzje, mimo random dropova. Btw challenge je uvek isti, predji nov nightfall, raid i pvp mecevi..

Da igras zbog PVP moras da grindas oruzja i to je to, nema statistike ili neceg da bi ulozio sate.

Ako ti je sve ovo zabavno.. Onda vredi. Ali do januara jer kad izbace dlc postajes hendikepiran verovatno.

Moje iskustvo sa PS. Btw previse je casual igra za kb+m.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk

Ovo je upravo ono sto se i meni mota po glavi. Dok sam igrao D3 imao sam neki cilj i svrhu ali ovde to ne vidim. Jedino sto me jos pored ove igre interesuje je Guardian of Ember ali opet i to ne znam kakva je igra. Mislim video sam sve sto me zanima i interesantna je ali opet postoji ono ali.

Ne znam dok ne skupim pare jer ih nemam cu dotle gledati snimke iz igre i live pa cu proceniti koliko mi znaci i jel mi se ispalti da ulazem u igru.
 
Ja sam je uzeo od para sto su stajale jos od D3 AH, inace bih razmislio. Napucavanje jeste zabavno i dobro odradjeno, ali na duze staze ne znam koliko ce da drzi...
 
Never pre-order, prvo pravilo :D Ja sam iskreno bio zagrejan, i planirao da uzmem ali kad sam video betu i sve ne znam, odustao sam do daljnjeg
Isto. Prevelik je to grind fest za mene.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ljudi, licno ja sam ocekivao jako mnogo od Destiny 2, jako dugo unazad, tacnije od dana kada sam saznao da ce praviti dvojku.
PC sam gamer, konzole me ne zanimaju, probao sam igru u beti i nisam osetio nikakvu draz, nista specijalno, nista sto bih mogao da okarakterisem kao izuzetno.
Posle gledanja reviews od proper reviewera kao sto su Skill-up i AngryJoe, koji ne naprave review od 3min za MMO igru u kojoj je namenjeno da provedes hiljade sati, bez da se dotaknu endgame i sve te dubine koje taj zanr donosi, ako ignorisem takve reviews od 3-4min, i bacim fokus na ljude kojima je stalo i koji su kriticari kada treba da budu, ova igra ne zasluzuje u trenutnoj fazi da se kupi i igra, osim ako niste destiny fan ili bas ocajni sta cete da igrate.

Ako neko jos nije odlucio sta ce povodom igre, kupiti ili ne, meni su ova dva reviews pomogla da presecem, ZA SADA.

Review od Skill-up koji je veoma detaljan bez glupiranja i spustanja na nivo koji je standardan za AngryJoe https://www.youtube.com/watch?v=iPC9k5Bxnxc
Review od AngryJoe koji je kao i uvek brutalan i bez dlake na jeziku https://www.youtube.com/watch?v=qLdQWtkH0aQ

Inace da se razumemo, ja zelim da Destiny 2 postane bolji u svakom aspektu, i nije mi namera da blatim igru niti da iz nekog hira odgovaram ljude od kupovine, vise dobronamerni savet kako uvideti sve mane i prednosti igre kroz veoma detaljne reviews.
 
Poslednja izmena:
I? Niko nista nema da kaze 5 dana posle izlaska igre? Jel vredi uzimati sta bi?
 
Par nas već igra. Trenutno zadovoljan sa viđenim, no pošto nisam igrao D1, ne mogu usporediti.
Videćemo dalje.
Vidi prvi post, ne mogu da verujem da do sad nisam ništa napisao :D
 
Ja ne znam sta bih rekao iskreno, za cenu koju kosta nisam siguran da mogu tek tako da je preporucim.

Grafika, optimizovanost i osecaj napucavanja su ekstra, level dizajn takodje... za neku dugotrajnost vec nisam siguran, posto me PvP totalno ne interesuje.

Kad krenem da je igram "drzi vodu", ali nemam neku preveliku zelju da je upalim - eto tako da kazem.
 
Za malo da uzmem u preorderu, ali zbog odmora sam odlucio da sacekam povratak, i eventualan pad cena u narednom periodu. Za koliko uopste moze da se nadje key?
Igrao sam betu delovalo je interesantno, samo nisam siguran kolko je dobar end game u smislu koliko ima da se radi u samoj igri? Vidim da je prvi deo popio dosta kritika na konto end game-a...
 
47e kinguin, nize ne videh. Igru uzeti samo ako je drustvo pored, solo nakon 10 dana mozak pocinje da odbija, nema razloga daljem igranju kad se stigne do 290+ light level.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Znaci wait for sale, posto drustva nece biti pored za ovu igru.
 
Očekuješ sale od strane Activision-Blizzarda? Simpatično :d

Možda bude 50% za nekih godinu dana, a više od toga teško čak i posle toga. Ko misli da igra ovo najbolje da igra dok ima igrača, neku uštedu neće imati. I uvek se treba držati toga da ako ne vredi novca, ne vredi ni tvog vremena, jer vreme>novac.
 
Poslednja izmena:
Overwatch vise puta godisnje bude na 50% popustu, prvi put je bio nekoliko meseci posle izlaska.
Takodje i WoW neretko vidim da ima neki popust, iako ne igram, izadje mi na Bnet.

Ne sumnjam da ce i za ovo biti popusta(sto se Blizzarda tice :D).
 
  • Like
Reagovanja: M J
Overwatch je izašao u maju, prva ozbiljnija akcija je bila 40% u novembru za black friday. Pre toga je maksimalno bilo 20%. A oni retko kad idu sa većim popustom od 50% i za igre stare deceniju i više. Pri tome i pitanje je koliko će biti igrača kroz 6/12 meseci. I prvi deo na konzolama je imao ogroman pad broja igrača posle određenog vremena, jer je end game najgore moguće grindovanje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Verovatno ce i Destiny 2 isto za BLack friday biti na nekom snizenju. Isto tako bez neke ekipe igra nista posebno nije, pogotovo sto ima dosta stvari koje su u fazi ispravke ili ne postojece :)
nedostatak chata za neku igru koja zeli da se nazove mmo je teska katastrofa, lfg tool i slicno isto je veliki nedostatak za 2017tu god i ima jos dosta stvari, ali ima nade da ce biti bolje
 
ma u jednom momentu na kinguinu je bio preorder 39e pre tipa 20ak dana... tako da bice sigurno i akcija i mocice da se izbunari.. samo da li je toliko vredna igra to je pitanje
 
ko ima neku ekupicu da nije sam igra nije losa (moze dosta bolja da bude), solo iskreno nije nesto fun bar meni. a takodje ko planira da igra to u buduce svakako se vise isplati uzeti sve dlcjeve unapred sa ovim skupljim paketom 90E
 
Zna li neko za koji naš klan, da mu se pridružim.
Dosadno sam grindati, a i raidovi će biti nemogući bez komunikacije.
Battle.net nick: Orthodox#2439
 
Nazad
Vrh Dno