Šta je novo?

Destiny 2

Labello

Slavan
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poruke
4,407
Poena
455
Moja oprema  
Zvuk
Samsung Q800C
Ostale periferije
LG OLED C2 55" & PS5
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Krece Beta uskoro za nas - Master Race, je l' neko spreman? :D
 
Jel mora preorder ili ima da se prijavi negde?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Preorder ti daje da igras danas a za sutra ne znam kako, pise open ali nije open za sve ja mislim. :D Imas kljuceve na Kinguin za pola evra..
 
Ja cu sigurno probati na PC-u, ali tek sutra kada bude open za sve a ne samo za preorder jer cu igru uzeti za konzolu, tamo mi je kompletan fireteam igramo od D1 zajedno, o crossplatform mogu samo da sanjam. Zanima me kako ce sve to da izgleda na 2K i 4K a u poredjenju sa konzolom. I jos su ispravili neke stvari posle Bete na konzolama, i ubacili su drugu mapu za PVP, tako da jedva cekam da upalim.
 
Pa ako je open za sve, cemu onda prodaja kljuceva na sajtovima?
 
Prodaja kljuceva je za EarlyAccess, za one koji hoce da igraju dan ranije odnosno pre ostalih, a nisu uradili preorder igrice. Sutra ce moci svi da igraju, dovoljno je da imaju battle.net nalog (mogu da kreiraju besplatno) i preuzmu battle.net aplikaciju kroz koju instaliraju Destiny 2.

EDIT:
Recommended Specs

CPU: Intel - Core i5-2400; AMD - Ryzen R5 1600X
GPU: Nvidia - GeForce GTX 970, AMD - Radeon R9 390
RAM: 8GB

Minimum Specs

CPU: Intel - Core i3-3250, AMD - FX-4350
GPU: Nvidia - GeForce GTX 660 2GB, AMD - Radeon HD 7850 2GB
RAM: 6GB

https://news.blizzard.com/en-us/bli...ny-2-free-on-pc-august-29-31-during-open-beta
 
Poslednja izmena:
Hvala ti za info, da prenesem ovim pajtosima da otkazu planove za veceras! :D
 
Dobio sam early access ključ, pa javljam večeras kakva je. Igra me preterano ne zanima, jer je prvi deo bio neviđeni grinderski smor, ali me čisto zanima kakav je osećaj napucavanja na PC-u, pošto je taj elemenat bio vrhunski u prvom delu na konzolama.
 
Keca nisam igrao, ali jedva cekam da probam dvojku veceras.
 
Odigrao sam samo ovaj uvodni sp deo. Napucavanje je zanimljivo, za koplje iznad Borderlands naslova. Sama igra je za ovu fazu odlično optimizovana, osim MSAA koji baguje i skida polovinu frejmova, sve je savršeno glatko. Na mašini iz potpise sve max osim MSAA baca 70-100fps @1440p. Grafički dizajn je zanimljiv, posebno efekti kiše i vetra, doduše to i sami možete da vidite na yt.

Nažalost ništa me nije ubedilo da nije u pitanju grindfest generika kao kod prethodnog dela, mada ovih 15-tak minuta i nisu dovoljni uzorak, probaću sutra ove mp i co-op opcije koja nudi beta.
 
Poslednja izmena:
Pa bice kao Division, sto vise igras, to imas bolju opremu i sve se svodi na farmanje, sto je sada prisustno svuda.
 
Koja MMO igra je bez farmanja :D
 
Ja sam prešao keca na konzoli i početak je bio super, ali je kasnije počelo da smara jer se sve vraćaš na iste planete, iste lokacije i sve radiš iste stvari. Da su bar druge lokacije za svaku misiju, pa ajde.
 
Sad su verovatno sve lose ispravili, ima da ide kao alva. :D
 
Kako se ovo uopste instalira? Ne postoji na klajentu install dugme kao i za sve blizzove igre? Da li je neophodan key? Oni rekose open beta o_O
NVM videh da je start 10 AM pacific time
 
Poslednja izmena:
LoL.. Proveri ti to lepo, restartuj i update-uj sta treba.. Igra moze da se skide jos juce.
 
Juce je moglo samo ko ima preorder.

Ako se ne pojavi dugme sa skidanje posle 19h, ugasite pa upalite battlenet klijent.
Meni juce nije hteo da pokrene dok to nisam uradio.
 
Poslednja izmena:
Trenutno, preload i instalacija beta klijenta je omogucena samo onima koji su kupili igru ili su kupili kljuc za betu. Open beta jos nije pocela, pocinje oko 19:00 po nasem vremenu tada bi trebalo da svima omoguce da preuzmi beta klijenta za Destiny 2 i uzivaju u igranju.
 
Co op misija je za nijansu bolja od uvodne sp only misije.
 
Evo ga. Vidimo se u vasioni :wave:

Destinty2.jpg
 
Shit jutros pre posla nije mogao dl, danas kada stignem kuci stavljam da se skida, al tek sutra onda cu moci igrati :/

Keca obozavam, jedna od najboljih igara sto sam igrao u zadnjih par godina.
 
Izgleda da je opet nesto krenulo po zlu. Opet su iz klajenta izbacili d2, posle reseta igre sada ni nema. Barem kod mene
EDIT: obzirom da reset klijenta puta X ne pomaze, resetovanje kompa je pomoglo... Verovatno neki proces se ne ugasi prilikom reseta samog klijenta tako da je ovo resilo problem... installing...
 
Poslednja izmena:
Ovo mi deluje kao Warframe koji sam batalio posle 15-ak sati!Mislim da bi tako bilo i sa ovim naslovom,plus jos pretplata!Mada s'obzirom na moje gejmerske godine,moje misljenje nije bas ni relevantno za bilo koju igru!
 
Slican gameplay kao Warframe da, ali je tu prica (story misije u warframe su smesne), otvoren svet a ne male mapice, mnogo kompleksniji pvp i po meni najbitnija razlika normalan napredak likova u Warframe me uvek nerviralo pravljenje samih frameova i oruzja. Mada za f2p naslov Warframe je fantastican.

Drugo kakva pretplata Destiny je b2p.
 
Moj licni utisak jeste da je srž igre ostao isti kao za D1, pa tako daje utisak kao da igram istu igru samo je sve mnogo lepse. Sto je mozda i dobro, nastavak ne znaci uvek i da se igra pravi od 0, citam kako neki ovaj nastavak zovu Destiny 1.5 :). S druge strane, sve sto je bilo lose u D1 je sada ispravljeno, ispeglano i deluje mnogo bolje, najavljuju mnogo vise sadrzaja untar same igre i vece mape, konacno imamo 'ingame' mapu, moze se sa planete uci direktno u izbor sledece planete ne mora vise da se ide u orbitu, i tako neke sitne izmene koje zapravo popravljaju korisnicko iskustvo su mi se najvise i dopale. Sto se grafike tice, podesio sam sve na High i prelepo izgleda u 4K HDR, bas sam bio pod utiskom da nisam mogao da stanem, presao sam prvu misiju sa sve tri klase :D. Ultra High moja konfiguracija ne moze da potera u 4K, imam opciju da stavim 1440p ali onda nemam HDR, ali mi je i High vise nego dovoljno.

Sada samo da docekam 6.9, kada igra izlazi za konzole, a mozda kasnije, uzmem i za PC, ali ne verujem da cu bas cim izadje 24. Okrobra, verovatno tek kasnije na nekom popustu.
 
Poslednja izmena:
U PC verziji ti radi HDR ?
Zasto ne bi radio u 1440p to nema nikakvog smisla ?

Danas kada stignem sa posla cu konacno licno probati igru.
 
Radi HDR bez problema, iskljucen je po defaultu ali cim upalim TV se sam prebaci na HDR mod. Samo za HDR mora da bude i 4K rezolucija i mora fullscreen, nista borderless i windowed, tako mi je na svim igrama (Rise of Tomb Raider npr.) cim spustim rezoluciju ugasi HDR. Ne znam zasto tako radi, ali probao sam da namestim i na 1440p i nisam uspeo, pa sad igram ovako i lepse mi je true 4K neko upscaled 1440p :), a iskreno mislio sam da 1070 nece ni moci da gura High u 4K/60fps.
 
Ja dobio kljuc preko AWA. Nisam u mogucnosti sada da testiram.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
@Kakashi
Hmm aj i to cudo da vidim, do sada nisam uspeo HDR da vidim na PC-u samo na Ps4.
Ne znam da li ti je ukljucen HDR u opcijama samog Win 10 kada sam cackao opcije video sam da ima da se ukljuci, ali sta tacno radi ne znam :)
 
Nazad
Vrh Dno