Šta je novo?

Nokia 6

Morao sam da se rešim Taskera.
Ni jedna verzija ne radi kako treba sa A9...

Ako naletite na uputstvo kako da flešujem A8 (nisam tražio) - javite.
Vreme je da rutujem telefon, ne mogu da ga gledam ovako ubogaljenog.

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
 
Nakon Android update-a je baterija bila katastrofalna par dana. Onda je jedno nedelju dana trajala primetno duže. Zadnjih 5 dana opet užas.
Ništa nisam promenio u načinu korišćenja telefona u zadnjih mesec dana ali mi se ranije nikada nije dešavalo da uveče osranem bez baterije. Osvetljenje mi divlja stalno, ovo je užas.
14949ac25206bdf3150c79ee5b054fbb.jpg
 
Uključi čuvara baterije!
Nakon celog dana korišćenja, sa 100 pao na 70%. Drži dva dana bez ikakvog problema, uz puno korišćenje!


takođe, drži čini mi se isto nakon update-a, inače baš brz i fluidan telefon sa fenomenalnim kućištem, baš imaš utisak da je kvalitet u pitanju kad ga držiš u ruci (feeling koji sam imao zadnji put sa N8)


hvala probaću, malo je glupo što i za telefoniranje moraš da skidaš app... :)
 
Малопре разговарам са комшијом па ме пита зашто није могао да направи видео позив. Погледам, немам ни ја опцију за то. На интернету пише да се укључује у подешавањима али тога код мене нема, а и све је описивано за Орео а код мене је легла Пита. После видим да се људи жале да ни код њих нема овога.
Није да ми видео позиви нешто недостају али ме сад занима ђе је запело.
 
Problem je da se otključa bootloader.
Navodno postoji neko rešenje koje se plaća ali nemam ja poverenja u to. (https://forum.xda-developers.com/nokia-6/how-to/ta-1021-how-to-install-boot-twrp-3-2-3-t3903818)
Ukratko, ispalili smo se svi koji smo nadogradili telefon na A9.

Aha, nisam znao stvarno...zadnji put sam rutovao svoj telefon pre nekoliko godina, tipa samsung neki, za sta mi je trebalo par minuta samo. Hvala na informaciji svakako
 
Uzeo sam ovaj tel, ima original adapter, ali nisam dobio usb kabal, i puni vise se 3 sata, citam da treba usb-c kabal, jel ce puniti brze sa ovim kablom?
 
Proradilo brzo punjenje, kako da namestim, da mi ekran svetli, dok telefoniram?
 
Nazad
Vrh Dno