Šta je novo?

Nokia 6

Moja Lumia 520 sad kod taste a 925 kod zene. Telefoncine. Koje rade ko sat. Android je mala maca za njih. Jedino sam presao zbog softverske podrske koja je kod Microsofta zakazala i nemogucnosti da otvorim neke web strane i programi koji ne rade.

lolcina :D

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Lumije su imale extra tach i odziv, MIcrosoft windows modeli isto, osim 535 modela koji je bagovit hardwerski. Moja Lumia 520 sad kod taste a 925 kod zene. Telefoncine. Koje rade ko sat. Android je mala maca za njih. Jedino sam presao zbog softverske podrske koja je kod Microsofta zakazala i nemogucnosti da otvorim neke web strane i programi koji ne rade.
Da li ste mozda isprobali nekim metalnim predmetom da radite nesto na ekranu sa recimo par milimetara udaljenosti, mislim na nove Nokije?
Mala maca po cemu, znas li koliko se android promenio od one price pre 3,4 god... sada lepo radi i na low end pogotovo ako oem kao nokia odluci da koristi cistu verziju androida ...
Isprobacu ovo sa metalnom olovkom, secam se na 1020 i 920 je to radilo ali je onda u tom modu ekran bio previse osetljiv, toliko da kada pridjes prstom ekranu a ne dodirnes ga on registruje dodir [emoji56]
Inace hmd nokia je ovde primenila na ovim nokiama jako malo modifikacija, cak manje nego na lumiama u ono vreme kada su pravljene..
Mene je cist android privukao, i nisam se razocarao, telefon radi odlicno [emoji4]
 
To si u pravu, tada odprilike sam imao svoj prvi android koji je bio blagi uzas, za to vreme kao naj naj u toj klasi, S mini dvojka, (po nekima). Posle 520 i 925 koje su extra i rade extra jos uvek. Windows 8.1, 10ka je bila losa u testoranjima. Sada Yota 2 koja je ok ali nisam bas zadovoljan. Brzina ok. Android 6.01, kamera je mana i fokusiranje. Zbog soft podrske i cistog sistema sledece godine ili Nokia 6 ili 8, cena mi je visoka jos uvek.
 
Био и видео други примерак. Ради. Овај мој, када се положи водоравно, у левом делу екрана не реагује.
Браво Нокиа. Прво па мушко. DOA
Cekam zamenu
Telefon pred amnom otvoren. Odmah nije radio na opisan nacin Ali nisam pridavao znacaju dok nisam poceo da koristim tel.
Mozda ce eto, nekome znaciti prilikom kupovine.

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
 
Desava se fabricka greska svakom brendu.
 
Desava se fabricka greska svakom brendu.
Наравно. То је очигледно. Мој пост је био више као евентуална помоћ другима при куповини, за конкретан проблем.
 
Lumije su imale extra tach i odziv, MIcrosoft windows modeli isto, osim 535 modela koji je bagovit hardwerski. Moja Lumia 520 sad kod taste a 925 kod zene. Telefoncine. Koje rade ko sat. Android je mala maca za njih. Jedino sam presao zbog softverske podrske koja je kod Microsofta zakazala i nemogucnosti da otvorim neke web strane i programi koji ne rade.
Da li ste mozda isprobali nekim metalnim predmetom da radite nesto na ekranu sa recimo par milimetara udaljenosti, mislim na nove Nokije?

+1
+1

Ja sa L625 (da podsetim, 512k RAM, 4,7 ekran...) uskoro prelazim na Android. Razlozi isti, a telefon i dalje kida.
 
Da li neko ima nokiu 6 sa 4gb rama i 32 gb memorije? Kupio sam telefon pre neki dan i u podesavanjima mi stoji ovakva konfiguracija, a nisam nasao da postoji takav model telefona. Ne znam da li su ovi u servisu nesto zabrljali ili je stvarno takav model.
 
Postoji. Budi bez brige.
 
Da li neko ima nokiu 6 sa 4gb rama i 32 gb memorije? Kupio sam telefon pre neki dan i u podesavanjima mi stoji ovakva konfiguracija, a nisam nasao da postoji takav model telefona. Ne znam da li su ovi u servisu nesto zabrljali ili je stvarno takav model.

Koliko znam postoji samo Arte Black sa 4GB rama i 64Gb interne memorije a ne 32...

3GB rama modeli dolaze sa 32GB interne memorije.

Daj ScreenShot :D
 
Koja oznaka modela nokie koja se prodaje u mts?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Do sada je bio TA-1021
 
Zamenio sam telefon.
Dobio novi. Nakon 2 sata korišćenja, mrtav pixel.
 
Onda si možda dobio neki meni nesuđeni. Više puta sam išao do poslovnice, pitao za 6-ticu i nikad nisu imali, a ja nisam hteo da uzimam naručivanjem bez gledanja. I tako, ja još uvek bez iste... Ko zna zašto je to dobro? Možda porastu apetiti do 8-mice, a cene padnu...
 
Ја наручио без гледања и добио без мртвака ... за сада их не видим. ;)
 
Јел та верзија иде само преко огласа или неко нуди у пакетима кинеску варијанту?
 
Nakvise ih valjaju na KP... nema preko paketa Kineske verzije , to ne sme da rade.
 
Veliki update:
 

Prilozi

  • Screenshot_20171012-204023.png
    Screenshot_20171012-204023.png
    153.4 KB · Pregleda: 131
odlicno, :D nije android one device ali kao da jeste :)

@SuperStarr koliko sot izvlacis na N6 ? koliko app imas van standardnih google ...
 
Nazad
Vrh Dno