Šta je novo?

Koji feature (nepametni) telefon?

fullmonty

Slavan
Učlanjen(a)
10.12.2004
Poruke
106
Poena
319
Imate li ideju koji feature/nepametni/glupi telefon kupiti?

Samo poziv i SMS, i da ima 3G mrezu jer smatram da je i u Srbiji proslost.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nisam hteo da pisem za 3310 nisam bio siguran za 3g. Ima i nokia 222, 216, 215... Svi su plastikaneri ali drugo nema. 230 jeste najbolja ali i cena je kao jeftiniji droid ili lumia.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Nisam hteo da pisem za 3310 nisam bio siguran za 3g. Ima i nokia 222, 216, 215... Svi su plastikaneri ali drugo nema. 230 jeste najbolja ali i cena je kao jeftiniji droid ili lumia.

Sent from mTalk l532ds wp10
Gledao sam Nokiu 230, problem je malo cena. Mada mozda je isplativije na duze staze.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Izbor je nikakav. 8000 rsd za nokiju 230 je malo mnogo para. Ima oni plasticnij nokija za 4000 rsd ali osecaj dok drzis fon u ruci je blago receno jadan :(
 
Ako mislis na Ameriku, VoLTE neće još duuuuuuugo kod nas. Tako, da uzmi to. Ili uzmi neku Lumiu, svakako bolje rade od Androida u tom cenovnom rangu.

Sent from my 3310
 
Koji od tih nepametnih telefona ima najbolju kameru? Kakvu kameru ima 3310 nova?
 
Moze i polovan. Samo da je monoblock tipa 3310.
 
asha 200 ili 201 je ok, imam jednu 200 iz 2013 godine, dao sam je tašti i radi kao sat. Ima milion tema na netu i vadjenje druge kartice bez gasenja telefona.

Sent from my Gretel A7 using Tapatalk
 
Treba mi zbog caleta. Ima Nokia 6230. Treba mu novi. Ovaj se raspada. Dvoumim se izmedju nove 3310 i polovnog e52. Mada ni Asha 300 nije losa. E52 je 3g ima wifi itd. Solidna kamera. Ne znam kako Symbian stoji sa facebook, viber i sl. Aplikacijama.
 
Devojka ima Ashu 300. U garanciji je crkao touch ili ekran, ne secam se a pre mesec dana zveknuo touch.
 
Na Ashi 300 koja je bila u porodici je crkavao touch, ekran, dugmici su se raspadali.

Menjali su nam i telefon i touch ali je uvek bio neki problem.
Sto se mog iskustva tice, apsolutni raspad od telefona.
 
E52 uzmi, nećeš se pokajati sigurno. Mene svrbelo da ga prodam-"da ne kupi prašinu", sad ne mogu da ga ožalim. Ja bio vlasnik od prvog dana, razbija sam ga na poslu, sve je izdržao... Svi koji su imali ovaj fon rećiće ti isto... Sad kao poslovni dobio Nokia 105 ... Kakvo đubre..
 
Poslednja izmena:
I ja sam imao E52, zamenio sam je kada je izašla Xperia Z i isto je prodao posle par meseci skupljanja prašine u fioci. Imao sam čak i Garmin na njoj koji je sasvim korektno radio. Sad, interesuje me da li na dotičnoj platformi (Symbian) može raditi Viber i Facebook. Ćale je navikao na Nokia telefone, a meni je potrebno da ima makar nešto preko čega bi se čuli kad odem na more, inostranstvo i sl.

Zna li neko da li Asha 300 ima Facebook/Viber. Isto pitanje za Nokia 230. Ta 3 telefona su mi se izdvojila kao favoriti. Čak Nokia 230 ima Dual Sim opciju tako da se ne čini kao loš izbor (ne znam da li ima WiFi i 3G)?
 
Nazad
Vrh Dno