Šta je novo?

Web Hosting u Srbiji?

SyoncMaster

Cenjen
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruke
632
Poena
170
Koje firme nude WebHosting sa serverima koji se nalaze na teritoriji Srbije?

Dosta firmi nudi WebHosting ili cak i SSD WebHosting ali verujem da su gotovo sve locirane u Nemackoj, Francuskoj ili nekoj drugoj EU zemlji gde postoji ponuda jeftinih servera.

Znam da mCloud nudi hosting u Srbiji ali su oni znatno skuplji (~100e godisnje).
Takodje znam da ima NiNet servere u Nisu sa znatno pristupacnijim cenama (~25e godisnje)
 
Poslednja izmena:
Ja sam koristio DigitalOcean za 5eur/mesec (racuna se na sat koriscenja) sve dok nisam uzeo bolji net i postavio sve kod sebe. Naravno ovo je Linux server za Windows mora vise da se plati.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ninet, NetLogic, Phoenixnap, AbsolutOK, Akton, uskoro hosting022, Eunet (ne preporucujem), Telekom Srbija, itd..

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ja sam koristio DigitalOcean za 5eur/mesec (racuna se na sat koriscenja) sve dok nisam uzeo bolji net i postavio sve kod sebe. Naravno ovo je Linux server za Windows mora vise da se plati.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Koristim i ja DO trenutno ali ne treba mi hosting u EU/DE vec u Srbiji.

@CyberMania hvala za listu :)
 
Na facebook-u postoji grupa Srbija Hosting.Tamo su svi provajderi koji drze hosting u Srbiji u inostranstvu.Tamo cete najbrze dobiti informaciju u vezi toga ko je sve poceo sa hosting serverima u Srbiji. Po mojim saznanjima jos nekoliko domacih provajdera ce ponuditi servere locirane u nasoj zemlji jer se menja situacija na trzistu server hausinga
 
Meni su prošle godine napravili sajt i znam sigurno da su SSD serveri hostinga u Srbiji i da su SSD. Na GT-metrixu web sajt mi pokazuje super brzinu a hosting plaćam samo 1200din godišnje(doduše mali mi je sajt).
E sad jedino što se ne sećam tačno kako se zove firma znam samo da je iz Niša ali znam sajt firme koja mi je pravila sajt i znam da oni su tamo zakupiljuju hosting i domen za svoje klijente a ne ugrađuju se ništa
http://www.pantawebdesign.com
 
SSD u odnosu na HDD na Shared hostingu ne igra nikakvu ulogu niti poboljšanje na strani korisnika (već provajdera), to je u svim testovima potvrđeno.
 
Nazad
Vrh Dno