Šta je novo?

Uncharted: The Lost Legacy

mefisto

Slavan
Učlanjen(a)
05.08.2006
Poruke
1,138
Poena
349


Jel vec igrao neko od Vas ili mozda presao :D?
Utisci?
Ja razmisljam da li da uzimam posto dosta lici na uncharted 4.
 
Meni se svidja za sada, podseca na Uncharted 4. Pocetak je spor sa dosta sunjanja, bezanja i penjanja. Sami likovi Zoi i Nadine mi nisu bas toliko harizmaticni kao Drejk, Elena i kompanija, ali to je vec stvar licne preferencije. Cini se da je i grafika za nijansu lepsa, pogled na grad u Indiji i vista na Himalaje izgledaju spektakularno. Na zalost nisam mnogo odmakao...
 
I utihnu tema... Kako vam se cini TLL? (za one koji su presli ili makar malo dalje odmakli) Kratko, taman?

Meni danas pristigla kopija, uzeo da igram malo i stigao do 3. chaptera ali planiram da ostavim za jedno prelazenje u cugu.... Nekako mi je u nekim segmentima previse "osetljiv" gameplay, kao sto je slucaj bio sa U3. (a mozda je i do veceg framerate-a)

Takodje imam utisak da su par lokacije reciklirane (pocetak na pijaci, jedan deo krovova kasnije i onaj uvodni deo sa dzipom na samom pocetku 3. chaptera)
 
Meni je odlicno, dopadaju mi se dijalozi i odnos Chloe i Nadine, vizuelno je spektakularno, dopada mi se i prica tako da sam bas zadovoljan, jedino sto mi je bilo bas kratko, presao sam za nekih 6 sati. Svakako, planiram da je obrnem ponovo jer mi se mnogo dopala. Slazem se da postoje delovi koji deluju reciklirano, ima ih i u drugim delovima igre, neke scene su me podsetile cak na U2, a ima dosta elemenata koji su kopija iz U4.
 
Ja uzeo danas da predjem, dogurao sam do 8h55min (po onoj statistici u igri), u principu vec sam pri kraju (deo kada ste u poteri za glavim negativcem, chapter 8 ili 9) verovatno jos max 1h igranja ima, mozda i manje.
Tako da stvarno ne znam kako vi preletite za 7h. Ja sam odradjivao one side questove u open zoni i dosta zagledao ovako generalno tokom prelaska, tako da bas sa gustom igram.

Ima dosta fora i kvoutova koje ce skapirati samo oni koji su igrali U1-4 i znati vise da cene LL. Slazem se da ima bas dosta recikliranih lokacija i elemenata iz u4, cak neke delove koji jako vuku na u2.

Ovo je skoro full Uncharted igra, odlicna je ali opet nesto nedostaje - prakticno bih rekao da se ide sa blagog predjela na "meso" i dezert (i tu je mozda jedina zamerka na pacing, jer su U2-4 imali onaj odlican spor uvod u pricu koji taman fino legne i to se lepo razvuce na 12ak kvalitetnih sati, ovako je nekako osetno "zbrzano" pa onda razvuceno). Ali na nekim delovima su bas razbili sa lokacijama i ostavili me bez teksta (ponovo). Rekao bih da je ovo za nijansu bolje od U3, ali i dalje ispod U2 i U4... Nadine i jos neke likove (necu da spojlujem) su mogli da jos malo razrade i vise iskoriste tu se vidi da je nedostajalo jos koji sat gameplay-a.

Ona open-world lokacije je takodje trebala mnogo vise i bolje biti iskoriscena, steta za "wasted potential"...

Ne vredi mozda 40e (doduse ja sam je dobio za dz) ali kada padne ispod 30e fanovi serijala moraju da odigraju. U svakom slucaju vrlo dobar, na momente odlican Uncharted. I u svakom slucaju preporuka za nabavku ( i jos jedno prelazenje prethodnih delova)

Ah da jedan quote iz igre koji se cesto ponavljao- "all good things come in three..." ;)
 
Poslednja izmena:
Користи спојлере, леба ти.
 
Sta sam spojlovao leba ti?
 
Малчице само :)
Јурење главног негативца у 8-9 поглављу, и тројка.
Таман сам се понадао да је игра дужа, кад оно међутим.
 
Poenta je da je da sam naglasio da je igra duža od onih 6-7h za koje se mislilo da će trajati...
Inače na početku sam 9. Chaptera I ima jos da se odigra ( a pritom sam kao što rekoh na skoro 9h).
U svakom slučaju vredi uzeti. Pre-order za ovo gl+ J&D remaster nije bačen novac
 
Требало је у првом посту да ставим [emoji4] да знаш да нисам имао лошу намеру. Немој се љутиш. Сигурно ћу узети игру. Прешао сам прва 4 дела, па је логично да ми и ово следује [emoji16]
 
Presao, najlosiji uncharted, 90% je samo penjanje i resavanje zagonetki, prica meh, ako neko misli da uzima moja preporuka je da saceka neki sale.
 
Poslednja izmena:
Pitas za neki xxx film ili...? :d
 
Gangbang i to... :d
 
Pre bih rekao da ima dosta dominatrix, bondage i malo "dishes do them now!!"... Ali šta ja znam... :)
 
Nazad
Vrh Dno