Šta je novo?

Moj vip portal - da li je moguće imati više brojeva na jednom nalogu?

red baron

Slavan
Učlanjen(a)
25.01.2007
Poruke
716
Poena
330
Ovako otprilike izgleda moj nalog. Da li je moguće tom istom nalogu pridružiti još neki od brojeva? Trenutno vidim samo jedan svoj postpejd broj.
Ima li neko od vas više brojeva na vipu?

Capture.jpg
 
Ja imam dva broja na moje ime

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Moze, ali prebij me ako se setim kako se to bese radi:)
Mislim da negde ima opcija Doregistracija ili tako nesto gde se dodaje broj.
 
Ja sam našao to dodavanje ali je samo za pripejd broj da se doda i to u okviru aplikacije na telefonu.

@Djolepn
Kako kod tebe izgleda prikaz na portalu? Kako biraš koji ćeš broj da ti prikaže od ta dva?
 
Isto kao ona gore slika presek mi je istog dana iste su i tarife samo ima dve strane i specifikacija za svaki račun posebno. Al meni to operater aktivirao pošto sam bio zvao

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Ako imas dva racuna, onda biras prvo racun kada se logujes na nalog (mozes vrlo lako birati podracun posle sa level strane, ta opcija postoji samo ako imas dva racuna).

Kada izaberes racun, onda se bira broj za Trenutno Zaduzenje. Za prethodne racune ne biras broj, vec samo racun ako ih imas vise.

Mozes stvarno pozvati call centar i pitati da ti to urade, mislim da ce biti lakse. Ja sam to radio 2x do sada, i stvarno je smaracina bila, samo toga se secam ;)

S' tim da ako pricamo o postpaid brojevima, mislim da oni sada automatski trebaju biti dodati na nalog po JMBGu.
 
Pozvaću ih, pošto sam im tražio prvo preko mejla (zbog više problema sa nalogom) i nisu mi to odradili. Pa sam hteo da vidim da li je to uopšte moguće ili me kuliraju.
 
Ovo što sam ja hteo kažu da ne može.
Dakle, može samo ovo što već imam a to je da u okviru online računa imam pristup računima za više brojeva. I to je uredu.

Međutim, ne postoji mogućnost da u okviru jednog naloga biram za koji broj hoću da kupujem dodatke ili da gledam trenutnu potrošnju / preostali kredit. Možda se nismo razumeli, ali meni je baš to trebalo. A kako kažu, to nije moguće.
 
Mislim da smo (neki od nas, ukljucujuci i mene) pomesali MojVIP i OnlineRacun kod VIPa.
Ja sam mislio za OnlineRacun, gde se ne mogu aktivirati dodaci (ali mogu se gledati potrosnje za sve brojeve). Za MojVIP ne znam kako bi probao uopste.
 
Nazad
Vrh Dno