Šta je novo?

vise uredjaja na jednom tv-ovom usb-u

worldwideweb

Poštovan
Učlanjen(a)
04.06.2014
Poruke
49
Poena
59
Pomoz Bog junaci. Imam jednu boljku (ocigledno) Uzeo bih tv 42 inca,jedan je 42 android drugi 42 nije,razlika u ceni 10 000. Naravno ja bih jeftiniji,ali sa svim benefitima androida. Hocu android tv povezan sa bezicnnom tastaturom i povezan na wifi,tu je caka,oba tv-a imaju jedan usb,a ni jedan ni drugi nemaju wifi. Ja hocu da na ovom jeftinijem stavim usb spliter i na njega zakacim wifi adapter,adapter za tastaturu i android stik koji imam i tako ustedim 10k :) E ad me zanima da nece kojim slucajem taj tv da pobrljavi od silnih prikljucaka na isti usb? :)
 
mislim da bi bilo dobro da taj usb spliter ima svoje napajanje.
 
'fala vi ljudi debelo :) Ako se ne javim znaci da sa spliterom sve radi ok :)
 
Malo mi je konfuzno sve ovo sto si napisao, kupujes tv koji nije android ( a jeli bar smart?), pa mu kacis android stik sa bezicnom tatstaturom? Ako je tako vodi racuna o potrosnji stika, neki prave problem kad se napajaju sa usb-a televizora (zbog potrosnje). Druga stvar, uglavnom je usb na TV u neaktivan kad je tv iskljucen, znacui svaki put kad se tv ukljuci android stike butuje a to zna da traje i traje...
Uglavnom, nema potrebe da komplikujes, android stik napajaj sa eksternim napajanjem, u usb od stika ubacis prijemnik za bezicnu tatstaturu i to je to. Wireless adapter ti ne treba, svaki stik ima ugradjen wifi. Usb na TV-u zaboravi, ne treba ti.
 
I gde prave te android televizore bez wi fi-ja sa jednim USB-om i koliko koštaju kad je razlika u ceni 10000 din
 
A da kupiš android box? Većina ima 3-4 usb priključka, a i svaki box ima svoje napajanje. Takođe imaju i wi-fi i mrežnu karticu.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
Obično imaju 2 usb-a, rijetko koji ima više... :)
 
Nazad
Vrh Dno