Šta je novo?

BitConnect (BCC)

mdex

Poštovan
Učlanjen(a)
08.06.2017
Poruke
6
Poena
51
Pozdrav narode,

rešio da otvorim ovu temu pošto je na forumu nisam našao (iskreno me čudi). BitConnect platforma koja je u radu oko godinu dana, daje dosta mogućnosti:
1. Može se kopati mada iskreno mislim da nije baš naisplativije;
2. Trgovanje sa istom je vise nego profitabilno (ako je neko pratio za manje od mesec dana je novčić skočio 100% (imao par čisto iz znatiželje kupio početkom godine));
3. I ono što je po meni najzanimljivije I verovatno najisplativije je da se pozajmljuje novac koji se kasnije vraća u zavisnosti od iznosa koji se pozajmi I dnevno u proseku dobije interes od oko 1%. Dobra je fora reinvestiranja gde se za period od dve godine na uloženih 100$ (koji je inače minimum) može napraviti dnevni prihod od oko 1000$.

- Dosta njih priča da je cela priča piramidalna šema, da neće isplatiti novac kad dodje vreme itd itd, probao sam da povlačim novac sve je proslo u roku od 2-3 min bez problema, u celu sam priču ušao iz čiste natiželje I za sad cela priča poprilično lepo napreduje. Ukoliko su Vam potrebne smernice šta I kako ulagati slobodno me kontaktirajte u PP vrlo radu ću Vam pomoći.

Iskreno me zanima šta mislite o ovoj platformi I da li je možda neko do sad imao loša iskustva
 
Poslednja izmena:
Jesi li ti čuo za Dafinu i Jezdu?
1% dnevno? :D :d
I tebi to nije sumnjivo, nego još preko referala hoćeš da navučeš naivčine?
 
Poslednja izmena:
"A da umalo da zaboravim dobra fora su I referali "

a ovo mi je nabolje :D umalo da zaboravim :) a jedini razlog teme su referali na toj piramidalnoj semi. mislim da je OneCoin realniji od tih 1% dnevno sto kaze kolega:)
 
Da ali 100$ sam bacio na vece gluposti pa ako potraje
 
Jesi li ti čuo za Dafinu i Jezdu?
1% dnevno? :D :d
I tebi to nije sumnjivo, nego još preko referala hoćeš da navučeš naivčine?


Alo momak, ne siri FUD. Vidis da ima dobra fora sa referalima, a i covek je uspeo da povuce novac, dakle cim radi sad, radice i za godinu dana. Ja cu da grunem sve onecoine u ovo, vidi se da je legit.
 
Vrhunska fora to s kamatom. Kod Jezde i Dafine su mogli da se povlace novci sve do trenutka dok vise nisu mogli da se povlace. Samo svi gruvajte novcice u to ali ne pravite ozbiljne planove za buducnost :d

"dakle cim radi sad, radice i za godinu dana" i "vidi se da je legit" Komentari su pobedili :d
100% je legit da cete da puknete i placete ;)
 
prosto neverovatno na sta se ljudi "pecaju", a pogotovo kada clanovi sa mnogooo iskustva potvrde da je "legit" , jooooooooj , pameti gde li si?
 
Jeste malo OFF ali kad su pomenuti Dafina i Jezda da podsetim da su isplaćivali velike kamate zato što su radili (švercovali / sankcije) naftne derivate...nabavna 0.6 prodajna 1.8 DM (maloprodajnu cenu od preko 2DM ne računam) po turi a mesečno se radilo 10-14 tura...kad je "ekipa" iza vodje (danas ih zovu navijačima) preotela "biznis" sve se urušilo jer banke koje su "pozajmljivale" pare od gradjana nisu imale priliva za isplatu....ovo je nešto sasvim drugo....
 
Vrhunska fora to s kamatom. Kod Jezde i Dafine su mogli da se povlace novci sve do trenutka dok vise nisu mogli da se povlace. Samo svi gruvajte novcice u to ali ne pravite ozbiljne planove za buducnost :d

"dakle cim radi sad, radice i za godinu dana" i "vidi se da je legit" Komentari su pobedili :d
100% je legit da cete da puknete i placete ;)

Cim pises u mnozini, izgleda da nije bio dovoljan sarkazam sto sam spomenuo cak i onecoin, vec sam trebao da stavim i /s. :)
 
Mislio sam da je ironija bila vise nego ocigledna, sad znam za sledeci put. :D
 
Suvise si to dobro uradio, nasankao si nas sve. Bio sam 100% siguran da si ozbiljan i umro sam od smeha citajuci one komentare koje sam citirao i jos razmisljam pa dal je moguce :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
TO sve spada u HYIP programe u principu po nekada može lepo da se zaradi ali istao tako može i lepo da se pukne...to je zaista Dafina i Jezda...dans si tu sutra nisi....otprilike mu dođe kao da se kladiš....neko i dobije.....

S druge strane mislim da nije baš lepo da čoveka ismevate....ko hoće da se sa tim bavi hoće ko neće neće....jedino je važno da se znaju sve prednosti i mane svakog poduhvata pa tako i HYIP-a.

A sa treće strane ti čuveni ICO i al koini koje se svi ovde pale su u principu isto piramidalne šeme...pa čak i BTC je sumnjiv....(pošto tu nema ni d od decentralizacije Kinezi imaju praktično monopol)....da ne govorim o čuvenim igračima na berzi...

Zaključak je da je ovo svet iluzije, a nešto vredi samo zato što neko veruje da vredi....(slično je i sa parama i ako tvrde da pare imaju "realnu" podlogu)....da ne govorim da su meni recimo pričali da sam lud kada sam hteo da kupim 2011 BTC....i žao mi je što sam prihvatio da je to glupo pa sam odustao...da li iz ove perspekitve 100 BTC-a deluje glupo? Nikada se ne zna šta može da upali ako čoveku 100 usd nije mnogo pa što da ne proba...
 
Poslednja izmena:
Lako je pričati unazad BTC je tada bilo glupo a sad bi bio čist profit. U tom trenutku 2011. bilo je i 1,000,000 drugih prilika za ulaganje, bez obzira da li si čuo za njih ili ne. 99.99% njih je propalo kao i uvek. Jednostavno niko ne zna unapred, zato se investiranjem bave ljudi koji investiraju tuđi novac a ne budućnost svoje dece.

Drugo, ko još ne bi prodao da mu investicija poraste 100%,300%,1000% procenata? Jes" kao neko od vas bi čekao sa $0.003 da dodje do $4,500? 99.999999999999% ljudi bi prodali još na $0,50. A onih 0,000000000001% su slučajno zaboravili da poseduju.
 
Poslednja izmena:
ja bogme ripple necu prodavati dok ne dodje preko 100$ a mozda i vise :D
 
Nisam ja to naveo zbog toga ko bi kada BTC prodao nego sam naveo u kontekstu ove HYIP investicije da u principu se nikada ne zna šta je šta i šta će da upali...
 
OK pa jel neko usao u bitconnect i probao... koji su rezultati dajte crno na belo.
 
mdex, kako ide zarada?
1% nije nista, www.auroramine.com nudi 10% dnevno od ulozenog dozivotno,), sajt radi vec 18 dana, predvidjam da ce da radi bar jos 45.
 
Pa nema nikakvih novcica, npr kupis hashpower za 10$, dobijes 777 GH/s i dnevni profit ti je 1$. Trenutni min withdrawal je 1.67$. Evo ja testiram i za sad radi, videcemo koliko...
 
Takve fore ne zelim ni da razmatram.

Neka donosi i 1000% dnevno, ne menja stvar da je piramida.
 
Bitconnect je dobar isto kao sto su bile dobre Jezdina i Dafinina banka. Ne vidim razlog da se iko ozbiljan zadrzava duze od minut na razmisljanju o njemu.
 
Bez ref linkova.
 
Moze i mnogo duze da radi - ako novcic nije na berzi a dele 10 posto u novcicu

Tako je, ako ćemo tako, nijedan od tih sajtova nije trajao manje od 2-3 meseca ..... Naravno da novčić nije na berzi ..... Ovaj vid je najbolji daleko da se zgrne ogromna količina bitcoin-a a da se ne uloži praktično ništa, al opet svaka čast majnerima ulažu oni previše para na grdne mašinerije ......, lična stvar .. BitConnect coins FTW .

Izvinjavam se zbog linkova, ..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno