Šta je novo?

Ultra jeftn tablet potreban

mikav

Čuven
Učlanjen(a)
16.02.2004
Poruke
93
Poena
610
Daklem, za potrebe ubijanja dosade na poslovima cuvara, mi je potreban ultra mega giga jeftin tablet 8 ili 10 cola. Nov naravno, jos ako ima na rate , leeelee.

Malo bih surfovao ali vise video striming nekih tv kanala, mozda malo Fejsbruk, i naravno gledao bih serije i filmo ali to drektno sa sd kartice. Mogu da ga dopunjujem na poslu dok idem u obilazak itako da mi baterija nije nesto bitna, i posto sam aktivan na nekim forumima da podrzava OTG pa da mogu da nabavim futrolu sa tastaturom da mi bude lakse za kucanje. Mislim da u hipermarketima ume danaleti nesto bas povoljno, a ako nema u toj velicini moze i klasika od 7 cola. Moze i stariji android ali ipak da tablet bude nov sa garancijom.
Najvazniji faktor , CENA

Unapred hvala na svim savetima i preporukama,
 
Trenutno imas u tehno***** Goclever TERRA 70L za 3290din, sa istim specifikacijama kao i ostali tableti do 5000, 800x600px, 512MB RAMa, 7" i sl... Generalno tableti do nekih 7-8000 su slicnih specifikacija, idu do 1GB RAMa, mada ima ih i sa 512, eventualno malo boljom rezolucijom.
Mislim da neces nista bolje proci ako puknes jos toliko za neki Vivax, Utoq ili nesto slicno.
 
Jedina solucija je uzeti nov za 100 ili polovan za 50ak eura, ovo ostalo su stvarno bacene pare, ali bolje baciti i 3 nego 6-7 hiljada. Naravno dzabe mi sve ovo pisemo kada ne znamo budzet, ovo sto sam ja preporucio je ultramegagiga jeftino, kako je i trazeno, a sad da su bacene pare jesu.
 
Sve su to raspad mrcine koje nije vredno kupovati ...

Uzmi Xiaomi Mi Max - skoro 7 inča, a hardverski je smešno i pričati koliko je bolji ...
Imaš za 180€ sa godinu dana garancije na kupujem prodajem ;)

[YOUTUBE]xvex2Jw96vo[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kao neko ko je koristio i tablete i netbook i laptopove, savetujem ti da uzmes neki polovan manji laptop od 12-13", nesto tipa Lenovo X220. Android tablet bez bar 2 GB RAM-a ne uzimaj ni u razmatranje.
 
Ja imam acer a1-810, jeste da je sa 1gb, ali za lagani surf i fb je ok. Isto tako lepo radi IPTV striming na njemu, YT kao i filmovi. Odlican je za citanje stripova.

Imas i model a1-830, ima ih na kp od 50-80e. Ima 8" i ips ekran
 
Puno hvala,
Zaboravio sam , budzet 100 evrova ali iskljucivo kupovina u radnji zog placanja na rate.

rado bih ja laptop, ali mnogo bode oci, tablet mi je diskretnij, ima bolju autonomiju

jos jednom hvala svima
 
Poslednja izmena:
Alcatel Pixie 3 10",bez 3g je oko 13000. Može preko telekoma uz box ili neki drugi paket.
Meni treba tablet za sličnu namenu , možda se odlučim za ovaj.
Utisci generalno nisu preterano loši,zeza taj 1gb rama i stariji android mislim da je 5.lolipop
 
@ bombaš Imajući u vidu sve uslove koje je postavio pokretač, baš me zanima koji je to pristojan za 100 evra?? Ne kažem da detaljno pratim to tržište, ali mi se čini da takav uređaj ne postoji. Sve što može da se nađe za te pare ili ne radi dobro (malo memorije) ili je slaba baterija ili je polovan ili je švercovan...
 
Nazad
Vrh Dno