Šta je novo?

Mobilni telefon 300-350e

vulex8

Poštovan
Učlanjen(a)
23.03.2014
Poruke
298
Poena
80
Pozdrav,

Da li može neka preporuka za nov telefon oko 300e (350 max)?
Sta mislite za J7 2017 (samo ako je sredjen tw), p10 lite ili nešto treće?
U obzir ne dolaze kineski manje poznati telefoni kao ni LG.

Ili je možda bolja kupovina neki polovan, dobro očuvan i što manje star telefon? Na primer p9, nexus 6p (ako može da se nadje dobar i ako nema problema sa matičnom kao 5x)?

Od telefona se traži pre svega da baterija izdrži ceo dan i da telefon lepo i stabilno radi. Kamere pretpostavljam da treba da budu ok u tom cenovnom rangu.

U krajnjem slučaju, ako ne može da se nađe pristojan Android, u obzir dolazi ip6s.

Hvala unapred!



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
@Opusteno kada slikam color u lowlight uslovima, primetno manje detalja daje P10 i meni su lošije fotke, b&w praktično nisam ni koristio, ali zato portret mod i wide aparature rade posao super i to mi sad najviše nedostaje na s8 (dok se n8 ne pojavi) ;)

@vulex8 apsolutno ne

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Obzirom da sam ga preplatio, sumnjam da ću skoro da ga puštam iz ruku...eventualno za s7 novi da menjam i doplatu 150+ eura, al videću još ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uzeo je drugar J7 2017 koji mu je iskrso vrlo povoljno, najverovatnije kao privremeno rešenje dok ne padne cena Honoru.
Hvala svima na pomoći

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sta kazete na Xiaomi Mi Note 2, mogu nov 4gb/64gb da uzmem za 300e (uz mali popust, vidim da su inace 340-350e). Njega bih pre nego Mi5s plus. Uleteo bi umesti Note 4x.
 
Previse para za nesto sto tako reci nema garanciju.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
V20 po meni, nabolje za te pare trenutno. A7 nikako, bolje uzmi polovan S7 sa validnom garancijom.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Da ne otvaram novu temu.
Istice mi ugovor u mts-u za par dana pa sam u nedoumici da li uzeti neki telefon ili potpisati na godinu dana pa onda sledece godine uzeti nesto?
Uzeo bih neki model sa dobrom kamerom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sve zavisi koji si paket, da li doplacujes tel ili uzimas za dinar?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ne moraš meni da pričaš, ja tako radim oduvek ;) Inače za 350e komšija kupio s7 mesec dana star, bez najmanje ogrebotine i sa 23 meseca preostale garancije kod operatera...mislim da je to best buy danas pored lg v20.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
+1

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno