Šta je novo?

Mobilni telefon 300-350e

vulex8

Cenjen
Učlanjen(a)
23.03.2014
Poruke
298
Poena
180
Pozdrav,

Da li može neka preporuka za nov telefon oko 300e (350 max)?
Sta mislite za J7 2017 (samo ako je sredjen tw), p10 lite ili nešto treće?
U obzir ne dolaze kineski manje poznati telefoni kao ni LG.

Ili je možda bolja kupovina neki polovan, dobro očuvan i što manje star telefon? Na primer p9, nexus 6p (ako može da se nadje dobar i ako nema problema sa matičnom kao 5x)?

Od telefona se traži pre svega da baterija izdrži ceo dan i da telefon lepo i stabilno radi. Kamere pretpostavljam da treba da budu ok u tom cenovnom rangu.

U krajnjem slučaju, ako ne može da se nađe pristojan Android, u obzir dolazi ip6s.

Hvala unapred!



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Svidja mi se sto si napisao ne LG. Glavu dajem da si bivsi vlasnik G4.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Honor 9 je trenutno 380-400 na KP...Kad krene kod operatera pisce dodatno cena, pa sačekaj još 10-15 dana. A H9 vs. J7 (pa i p9) je smešno i porediti...

XT1650
 
Za te pare (malo preko 350e) verovatno bi mogao neki s7 polovan da nađeš od operatera ili v20 sa godinu dana "garancije"...
S7e prelazi preko 350e, a i nervira me što ne radi tečno kao n5x. Mada telefon nije za mene, tako da ćemo pogledati i s7(e) ako ss uklapamo. Mislim da ipak neće moći LG [emoji2]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Svidja mi se sto si napisao ne LG. Glavu dajem da si bivsi vlasnik G4.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Haha telefon je za drugara. Bivši vlasnik lg, budući nikako [emoji2]
Inače ja sam vlasnik n5x i moji problemi oko odabira tek slede kada crkne i moj telefon, ali već znam da neću lg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Honor 9 je trenutno 380-400 na KP...Kad krene kod operatera pisce dodatno cena, pa sačekaj još 10-15 dana. A H9 vs. J7 (pa i p9) je smešno i porediti...

XT1650
To bi svakako bila najbolja solucija. Problem je što dečko neće sa KP, a i hitno mu je potreban telefon jer je prošli crko, pa H9 dolazi u obzir jedino ako se pre njega uzme neko prelazno rešenje

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Možda je ipak ip6s najbolja kupovina, mada trudimo se maksimalno da zaobiđemo ios.
Kako se pokazao J7 2017, ako zna neko?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koliko sam citao, j5 i j7 razlika je u ramu i velicini ekrana. Upravo pisem sa j5 2017, za mene vrh! Prodavao sam ga neotpakovanog za 27 hiljada. Niko se nije javio, u ponedeljak uvece sam ga otvorio! Full metal, vidi se na prvu da je kvalitetan..

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Koliko sam citao, j5 i j7 razlika je u ramu i velicini ekrana. Upravo pisem sa j5 2017, za mene vrh! Prodavao sam ga neotpakovanog za 27 hiljada. Niko se nije javio, u ponedeljak uvece sam ga otvorio! Full metal, vidi se na prvu da je kvalitetan..

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Procitao sam, ali nisam mogao posle da nadjem tvoj oglas cele nedelje.

Pih.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa ko ce da kupi tel koji vredi 170-180e za 27k :D

Za taj novac P10 lite koji je bolji od J7 2017(osim po bateriji), kamo li J5, i kusur ostaje.
 
Bolji chipset, vise interne memorije, led notifikacija(bolja od AoD-a koji maltene anulira prednost baterije na J7 2017, a i neprakticnije je).

Baterija je dobra na P10l, ista kao na P9l, dobro optimizovan sistem(sto se baterije tice) i 3K baterija.
 
To već ne mogu da ti kažem, ali na punokrvnom P10 izuva prilično...doduše i dobili su eisa priznanje za najbolju kameru na mobilnom telefonu. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno