Šta je novo?

Nokia 8

O pa cestitam. Dobra je osmica, gotivan fon skroz. Malo je spor fingerprint i multitasking mu je agresivan, ali sve u svemu lepo radi. Ima dobru kameru i dobre video snimke sto je meni bitno.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Hvala!

Fingerprint ne koristim, mada mislim da na Xuawei telefonima zasad najbolje i najbrze radi(imao sam P9). Stock kamera mu je sigurno bolja od toliko hvaljenog Mi A1.;)

Da li ima opciju double tap screen on and off?
 
Ima duoble tap to wake,a za sleep moraces geasture nekog launchera,Nova,Evi...
 
Da li si instalirao GCam i koju verziju? Da li ti se telefon greje pri punjenju ili nekom zahtevnijem ili duzem koriscenju? Imas li foliju na ekranu i case?
 
Instalirao Arnova v6 gcam.Ne greje se uopste,cak sam igrao zahtevnije igrice par puta i nisam nista primetio.Imam neko staklo na ekranu i futrolu neku.
 
Ne igram ni ja igrice, ponekad, ali i to vrlo retko šah.
Imam skinutu i tu verziju GCam, a futrolu sam već kupio neku običnu.
 
Ja nekad opicim par igara pa ne igram duze vreme i tako u krug.
Koju si boju uzeo, jesi od Madjara ili od nekog od operatera?

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Screenshot_20180403-210806.png


Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Uzeo sam jedinu koja je u tom trenutku bila za te novce(305e), polished blue i to singl sim, iako sam hteo da uzmem dual sim. Iz MTSa je, stara malo jace od mesec dana. Vidim da baterija odlicno drzi, eto sta znaci optimizacija, odnosno izvorni Android. Da li je Nokia 8 u onom programu (ili kako se to vec kaze) Android One?
 
Poslednja izmena:
Nije u android One, ali nema veze nikakve, dobijace dugo jos podrsku.
Inace kod operatera je i bilo samo single sim polished blue.

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk
 
Zvanicna izjava Nokia kompanije je da ce i telefoni od ranije(N3, N5, N6 2017, N8) biti prikljuceni Android One programu.
 
Poslednja izmena:
Odlično ako je istinita vest. Zaboravih da pitam, da li osmica ima led notifikaciju? Aod znam da ima.
 
Pardon, nema.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Je l' AOD i dalje onako bogalj, da prikazuje samo pozive, poruke i mejlove, a ne moze da se kastomizuje..?

Sent in style from my Moto X Style
 
Imas stavke za nepropustene pozive, poruke, mejlove, alarme, i kalendar.
Mada ja ne koristim to, kazu da trosi bateriju.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Sve u svemu, vrlo ogranicena funkcionalnost u odnosu na Ambient screen i slicne sisteme. Mada, svakako nije AMOLED ekran, pa ne znam koliko je to pametna opcija...

Sent in style from my Moto X Style
 
Aod na non amoledu, neka hvala!

Sent from my Mate 10 Pro
 
Meni je led notifikacija uvek nekako bila jeftina opcija. Imao sam je na Nokiji E51 i bila mi je, cemu? Kad hocu da vidim ja kliknem pa vidim.
 
Upravo stigla Nokia.

Prvi utisak naravno ide na izradu...odlican, odnosno vise nego odlican, u rangu sa S8 i G6. Nisam se nadao de ce biti takva izrada, jeste da je blue moon pisao da je izrada odlicna, ali stvarno nisam mislio da je bas, bas takva. Ocena od 1-10, cista desetka. Sad je na punacu, upalicu ga kad se napuni.

Pitanje za vlasnike, da li ste dobili slusalice? Ja nisam, mada ima zljeb u kutiji u koji se stavljaju, a i na YT-u sam video da se dobijaju...
 
Ja dobio slusalice. Po pravilu se dobijaju.Verovatno je taj sto ti je prodao izvadio iz paketa.

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk
 
Taj što mi je prodao je preprodavac sa KP. Pitao sam ga za slušalice i kaže da nije ni gledao u kutiju kad je uze o telefon od vlasnika ugovora. Kakve su slušalice, vrede li šta? Meni ne trebaju, ali sin ih menja često, pa sam hteo njemu dati....
 
Ma ok su, inear model, mada nista posebno preterano. :)

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk
 
Instalirao Arnova v6 gcam.Ne greje se uopste,cak sam igrao zahtevnije igrice par puta i nisam nista primetio.Imam neko staklo na ekranu i futrolu neku.
Можеш ли ми дати линк ка тој верзији ГКам апликације? Имао сам је, али ми остала у С8-ци коју сам продао, а немам појма одакле сам је скинуо?

Послато са TA-1012
 
Poslednja izmena:
Nemam ni ja link ako verujes.Ma samo kucaj u google Arnova v6 gcam i naci ces negde sigurno.
 
Kucao sam i izbacuje mi linkova sa Xda а, tamo teme od million postova, ajd probacu opet...

Nasao.

Послато са TA-1012
 
Poslednja izmena:
Jesi video sto su video snimci dobri. Korsitio Sony godinama i na njima kidaju, ali na Huawei su generalno dosta losiji od konkurencije.
Na osmici odlicni snimci, imas cak opciju za monohrome video, a glavna fora je snimanje i prednjom i zadnjom kamerom u isto vreme tj takozvani dual sight. :)

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno