Šta je novo?

Nokia 8

Ovo je odlicno, ozbiljno se lomim izmedju N8 i Honora 9, sa trenutnog Honora 8 ??
 
Pa tu su negde.Nokia ima lepsi ekran,malo veci. Kamere foto su im tu negde,dok video snimke Nokia ima mnogo bolje. Baterije su im isto dobre,mada mislim da je jaca malo na Nokiji.
Honor ima lepsi zvuk iz zvucnika,i malo bolji multitasking ja mislim,mada je to manje bitno.Sem jos softvera koji je na Nokiji skroz oguljen nema nekih drugih jos razlika.
 
Upoznat sam sa svim-meni bitnim spec, a to je processor,memo, samo imam dobra iskustva sa H8....Nokia je bila extra nekad, ali trebamo gledati sada, naravno i nesto je skuplja od H9. Sto se tice softvera idealan mi je klot verzija, je na Honoru prvo pobrisem oko 10-ak fabr.app pa ga koristim..
Zaboravih da pitam, meni bitnu stvar, da li je dual sim ??
 
Poslednja izmena:
Moj nije,kod operatera je uzet. Oni nemaju dual sim. Dual jedino kod Madjara da nabavis.
 
I ja sam hteo dual sim verziju, ali je trenutno nama. Nije je bilo ni kod Mađara, svi ko jedan su mi ponavljali biće sledeće nedelje...i...uzeo S8.

Послато са SM-G950F
 
Ako se dobro sećam...pre dve nedelje oko 360€.

Послато са SM-G950F
 
Sad je 380/370 ali bilo koji telefon da hoces da uzmes moras da cekas da nabave, jer rade sve po porudzbini,nista nemaju na stanju.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Meni su rekli sledeće nedelje, ne moram naručiti.
Kada je došla ta nedelja, opet su rekli sledeće nedelje...
Nisam hteo više da čekam i uzeo S8.

Послато са SM-G950F
 
Jel ovaj telefon underrated ili je nesto posebno los? 4/64, SD 835, stock Android za 350e?

Pretpostavljam da je kamera losija od konkurencije, pa da zato ljudi ne uzimaju..
 
Uopste nije los ni po cemu.Brz je,fluidan,ima jak hardver i kamera mu je vrlo dobra.Evo ti par primera fotki pa pogledaj:






 
Jel ovaj telefon underrated ili je nesto posebno los? 4/64, SD 835, stock Android za 350e?

Pretpostavljam da je kamera losija od konkurencije, pa da zato ljudi ne uzimaju..
To bi realno i trebala da bude cena top modela kod svih proizvođača... Stvarno top fon za ove novce :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sada ti top modeli u proizvodnji njih kostaju toliko (navodno),napreduje tehnologija,pa i cene delova nisu kao nekada... Tako da je daleko to od realne cene,na nasu zalost,a bice sve gore. Ali slazem se da je za te pare trenutno ovo najbolji hw koji moze da se dobije,bas dobar i potcenjen telefon.
 
Je l' probao neko da koristi fon sa GCam i HDR+ ukljucenim..?

Kakve su nocne fotke tada..?

Sent in style from my Moto X Style
 
SLazem se sa vama potpuno.

@mironiko,probao ja,mada nisam nesto osusevljen,mada kazu da dobro radi na osmici.Evo pogledaj jednu fotku.


 
U nekim recenzijama sam video da se ekran moze upaliti i duplim tap-om, a da li se moze u ugasiti/zakljucati ? ili preko nek fabr.app ?
 
Ne moze preko fabricke app, ali moze preko Evie launchera.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Odlicne dnevne slike sa Arnova v6 gcam

 
Koliko rekoste da je baterija ??? Ovde pise 3030 mah...
 

Prilozi

  • Screenshot_2018-03-31-15-14-51.png
    Screenshot_2018-03-31-15-14-51.png
    149.1 KB · Pregleda: 151
nokia9-datasheet.png


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Šta je ovo pozadi gospode bože

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
To je ništa :D

Announced: Not announced yet
Status: Rumored

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne verujem, i dalje mislim da je to samo spisak necijih želja šta bi sve stavio u telefon( možda nesto slično bude u nekoj sledećoj Nokia 10...). Inače, sutra treba da mi stigne osmica.
 
Nazad
Vrh Dno