Šta je novo?

Nokia 8

Slagao sam za cenu. Razlika u ceni n8 VS s8 je 20e.. realno gledano ovaj mob mora brzo na oko 450e.

bd6838ff8c540448749e4d248048af5b.jpg
50d126c66ff4b2025ecd65ab17f3e4b0.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meno je na primjer Huawei P10 cak i ruzniji od ove Nokie, a dosta je skup. Generalno gledano Samsung je ovim S8 ubio konkurenciju.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ali koja briga da li ce staviti katanac ili ne ... i naravno zasto je ruzniji i nije bolji od mog s7 i zasto je skup kao s8...
Ja nisam video vremenom da je Samsung bio jeftin kada se "dokazivao" zasto bi to drugi radili !?
Padace cena to je normalna stvar.
 
Poslednja izmena:
^ nisi video jer si kasno kupio smart telefon, furao si symbian zakon, do groba. Daću ti primer, pre dosta godina je Galaxy S2 na paketu od 2000din mesečnom pretplatom koštao oko 25.000 din. Nije Samsung odjednom lupio cenu kao ovi iz HMD, dugo godina su oni išli, polako dizali, ali su tu gde jesu, Samsung i Apple.

Nokia nije akcionar niti investitor u kompaniji HMD! Ne postoji više stara Nokia, to neki ovde moraju da shvatite! HMD Global Oy je kupila brend Nokia (10 godina licenuc, licenca ne važi jedino za Japan, dok "FIH Mobile" ćerka firme Foxconna ima licencu za obične dumb telefone), iza imena Nokia pokušaće da uvali njihove telefone i HMD i Foxconn. Ovo su Kinezare što se tiče mene. Ovaj model realno ne bi se ni pomeno na forumu da se zove kao njihova kompanija, da li bi neko i znao da se ovaj telefon zove HMD 8? Za ovaj telefon 600e koliko je najavljena cena, to je ne mnogo, nego preterano. Za šta ovi odvaljuju cenu? 20e razlika između ovog da ne kažem sranja nego sanduka i S8? Želim im što pre da stave katanac.
 
Samo jedna mala opaska, ipak treba fon videti uzivo i uzeti ga u ruke. Meni je N3 na klipovima bila uzas ali uzivo sam se odusevio, dok je meni obrnuto za huawei p8-p9 lite. Kod top modela je taj uzivo utisak jos bitniji. Hardversko poređenje je nesto drugo i po njemu je ova Nokia ok.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Pitao bih samo kako se to Samsung dokazao ? Da nije onim ******nzijem od J serije, preskupa, a nista me valja. Jedino im valja ta S serija, ostalo ******. Kolega neki poslije Lumie 930 uzeo s6. Kaze ovo je igracka posle Nokie, sto i realno jeste. Ne znam nijednu Nokiu da joj je otisla maticna, eksplodirala baterija ili pak ekran otisao u sto komada.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@obradovicsrdjan, uživo sigurno za 600e ne izgleda bolje od S8, a ni LG G6 koji j još jeftiniji. Nema tu dileme. Nikakvu novinu ovo nema, ama ništa da opravdava tu cenu. Da su nastupili sa dosta manjom cenom bilo bi ok, ovako prodaju maglu.


@Filip.V, brale, kako se Xiaomi dokazao, mrtvim pikselima na Redmi Note 4? Slušaj, ti si to prespavao, jedno 10 godina, da ti objašnjavam kako je Samsung rastao godinama, šta je sve uvodio od novina... nemam dva života jbt. Meni je dosta što ima najbolji displej na svetu, u to najviše gledaš, najbitnija stavka na telefonu.
 
Moj telefon konkretno je placen oko 120 e na aliexpressu. Bolji od svakog Samsunga J serije koja je, malo je reci duplo skuplja.Tako da ne bih dalje. Baterije im je bolje ne komentarisati. U sprdnji ih zovemo fiksni. Tema je Nokia. Cinjenica je da Samsung nikada do androida nije znao sta je telefon. Ta Nokia i mrtva drzi prva tri mjesta po prodaji. Oko mene ima jos Nokia N95 koje se dan danas koriste, rade kao prvog dana. Tako da oni svakako imaju sansu da se probiju. Jedan model ne znaci nista. Kome se ne sviđa ne mora da kupi. Ti im zelis katanac ? Ja puno uspjeha. Sto veca konkurencija, to je svakom normalnom bolje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Tek sada te ne razumem. Nisi kupac ovog telefona, ne keširaš 600e za telefone, pa ti kao meni smeta ovo ili ono. Zaista te ne razumem čoveče, ti prvi nećeš kupiti Nokia 8, realno. Pomislio bi čovek tvojim pisanjem da stojiš u redu da naručiš Nokia 8. Auuu jbt :smash:
 
Svako normalan bi u 2017.godini odabrao za 600€ Samsung ili Apple pre bilo kog drugog brenda i to je jasno. Samo sto ta N8 nece kostati toliko, pre ce biti kao neki huawei p10

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Kako neće, postavio @fkloznica cene u radnji iznad. 20e razlike sa S8.
 
S tim sto je s8 snizen za 200€! Ako je on spusten spustice i nokia.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Ivane, smanji malo dozivljaj, u N8 si temi a ne S8...

Inace su trenutno cene u Ger identicne za N i S8 (~550e) pa neka kupuje ko sta hoce za svoje pare... znajuci nemce, to nece biti N8...

Inace retko ko kesira iako se moze za fon toliko, 90% je preko ugovora
 
S tim sto je s8 snizen za 200€! Ako je on spusten spustice i nokia.

Sent from mTalk l532ds wp10
Pa tolika mu je sada cena. Nema tu snižen ili ne.
Nokia 8 mora što pre na 450e jer ne vidim ko bi dao isto novaca za n8 i s8.
Bukvalno telefoni sem soc nisu u istoj ravni.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pored ovog sigurno se nece opredeliti za N8, koje nigde nisam video u ponudi za sada...

8b6ff4d7776a886de9bfb3b7b7e47904.jpg

A to je jedan od razloga zasto je Samsung tu gde jeste... mogu da drze casove marketinga ostalima...
 
Poslednja izmena:
U uea je sve jeftinije. Npr note8 za 300e u odnosu na EU ..

Mada to znači da će kod kp dilera brzo na 450e što je po meni i dalje jaka cena.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ti bi dzabe? :) 450€ je ok cena za tek predstavljeni model. U rangu G6 koji je star 8 meseci
 
Ne džabe ali pričamo o ceni od 450e bez prave garancije. Ako brzo padne na toliko sa garancijom operatera onda će biti OK priča

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
450 eur cu trke da platim za takav fon.. bude to vise

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ako se pojavi kod operatera bice oko 450€.
Tel je ok hardverski i po meni bolji izbor od G6 za iste pare ali mi iskreno dizajnerski ne lezi. Nadam se da ce N9 biti prava stvar
 
Moram priznati da ova u coper boji može nekako i da prođe :)

Lično bih voleo da vidim taj IPS ekran uživo da se uverim kakvog je kvaliteta. na gsmareni su ga nahvalili , ali...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U CH oko 500e. Fina ce to kupovina biti za jedno par meseci kad budu po oglasima kao novi za oko 400fr (350e)
Samo ko moze da svari glupi dizajn
 
retko kome... glup im to potez nisu zanimljivi [emoji19]
 
https://www.youtube.com/watch?v=UpxN9IYPQJc Nokia 8 Durability Test - Scratch, BURN and Bend Tested!

Mislim da nije bilo za Nokiju 8. Sve to lepo radi. Cak i nekad mnogo skuplji Samsung S7 ,sta vec, nemoze da se oporavi od vatre. Nokia 6 isto lepo armirana, ne pucketa po savovima.
 
Stigla u maloprodaju, 80 hiljada za dual sim 4/64 (u radnji na h)
 
Nazad
Vrh Dno