Šta je novo?

Nokia 8

Arnova v6.
 
Arnova8G2 v7 beta

Послато са Lenovo TB2-X30L уз помоћ Тапатока
 
Pozz. Razmisljam se da kupim nokiu kod vip operatera. Na nova 2 tarifu mogu za kes od 32.400,00din da dobijem nokiu 8. Telefon nisam imao prilike da vidim uzivo. Odgledao na youtubu mnoge recenzije i procitao svasta. Koliko sam shvatio honor 9 je priblizno sličan sa kamerom. Motorola z osim amoled displeja nije nesto bolja. Kupio bih je i za kes samo da ima 24 meseci garanciju. Sta vi mislite kako je bolje kupiti. Svaki dodatni komentar je dobrodosao.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Dobijas svakako dve godine garancije uvoznika ako uzmes kod operatera,a mob da je dobar, jeste.
 
Ako hoces 24 meseca saobraznosti onda ti je najpovoljnije preko Vip-a. Druga varijanta je preko KP a da uzmes neki popust na pretplatu, ali si tu zakinut za saobrazni rok.
Telefon je dobar, vredi tih para. Malo je poveci obzirom da mu je ekran 5,3", glat su mogli 5,7" da stave a da ostane tih dimenzija.
 
Pa u vipu sam i gledao da je najpovoljnije. 99% ga uzimam. Sad sam na huawei p9 lite koga koristim blizu 2 godine. Mislim da ce ovo biti pravi prelaz na nesto bolje. Ne kupuje mi se opet slicno srane za vece pare (huawei p20 lite). Bas me razocarao p20lite.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
P20 Lite nije ni za poredjenje sa N8, mora da bude barem 60-70% jeftiniji da bi se razmatrao. Razmisli o Nokia 7 plus modelu takodje.

Stock Android+SD 835 u odnosu na Emui i isti chipset kao u P9 Lite, van svakog poredjenja :)
 
P20 Lite je midrange,a Nokia je flagship.Nisu za porednje,ali nije ni ova Nokia idealan telefon, ima i on mana.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
P20 Lite je midrange,a Nokia je flagship.Nisu za porednje,ali nije ni ova Nokia idealan telefon, ima i on mana.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
Ima mana ali cena je sada uskladjena. Tako da za te pare je odlicna. Ima i boljih ali je cena puno skuplj.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Bas ima potencijal ova kamera u osmici, sa gcam moze da se napravi bas dobra dobra slika.


Zadnja koju sam okinuo:

 
Stigla nokia 8. Prilicno zadovoljan. Instalirao tapatalk ali nece da otvori benchmark forum. Zna li neko.
 
Clear cache na tapatalku ili reinstaliraj, eventualnu neka starija verzija da se ubaci. Preporuka za 6.5.6 verziju TT-a.
 
Ma uradio clear i reinstalaciju. Interesantno sto samo benchmark nece. Ovi drugi forumi rade. Da probam sa starijom verzijom.
 
Uspeo sam. Izbrisao iz liste foruma. Ponovo naso i ulogovao se. Sad radi

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Ovaj telefon me sve vise odusevljava. Bateriju drzi ekstra. Kamera mnogo bolja sa arnova programom. Displej ekstra. Zvuk mnogo bolji i cistiji. U odnosu na huawei p9lite. Kao nebo i zemlja.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Probaj i kaameru mod cstark27 v3.6 samo u naprednim podešavanjima uključi Adaptive Shutter Speed. U uslovima slabijeg svetla (sa uključenim HDR+ enhanced naravno) pravi jaaaako dobre slike. Inače može da ti ostane i Arnova mod jer ne smetaju jedan drugom.
 
Jel to ona sa manuelnim podešavanjima? Ako jeste...jel ima nekih problema prilikom korišćenja? Jel može da se mauelno podešava shutter speed i na koliko je max?
 
Jel to ona sa manuelnim podešavanjima? Ako jeste...jel ima nekih problema prilikom korišćenja? Jel može da se mauelno podešava shutter speed i na koliko je max?
Nema opciju da se bira crno ili u boji kad se slika sa prednjom kamerom. Ja sam instalirao je pa sam se vratio na fabricku verziju. To mu dodje kao updejt na postojecu. Samo sto se ne skida sa google play. Skoro iste funkcije ima. Brze radi. To sam primetio.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Nisam uspeo da nadjem neki program koji je ugradjen za kes memoriju da brise. Skinuo sam clean master. Zna li neko.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Zar nema neka stock aplikacija za brisanje?Procackaj malo fon,nemoguce da nema..
 
Svasta,navodni flagship telefon a nema prostu stock aplikaciju koja brise ram,tres,itd..
 
Jeste flafship ali ima cist android. Izgleda da nema aplikaciju.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Evo ti za brisanje Cached Data..

To nema kod mene.
c55498f402a690e74f13a8a4b33bcd84.jpg


Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Svasta,navodni flagship telefon a nema prostu stock aplikaciju koja brise ram,tres,itd..
Zašto bi imao aplikaciju takvog tipa? Nije to Miui, Emui da pravi bloat i nepotrebno čišćenje keša.
 
Da je smece, ne bi se skupljalo. Da li znas cemu sluzi Cache memorija?
 
Nazad
Vrh Dno