Šta je novo?

Nokia 8

koja razlika od ovih tip modela

Device Name Model Number Region
Nokia 8 TA-1004 Global / Dual-SIM
Nokia 8 TA-1012 Global / Single-SIM
Nokia 8 TA-1052 China and Taiwan / Dual-SIM

marinko vidim ima TA-1012
 
Poslednja izmena:
Hvala na linku.

Ja bih danas trebao dobiti Nokiu 8 dual sim, znači sa TA-1004 Global oznakom. Zanima me od postojećih korisnika da li je novi Oreo 8.1. update već stigao u naše krajeve? Izvinite ako nisam pazio na času (da je već pisano o tome ranije).

da nije, Nokia 8 TA-1052 China and Taiwan / Dual-SIM
 
Стигао је 8.1 у наше крајеве и такоће мартовска безбедносна закрпа.

Послато са TA-1012
 
Ako ti kao neko ko ima 30% oštećen sluh, kažem da se dovoljno čuje da ga i ja čujem, onda nema potreba dalje raspravljati na tu temu. ;)

Послато са TA-1012
 
Poslednja izmena:
Jesi video sto su video snimci dobri. Korsitio Sony godinama i na njima kidaju, ali na Huawei su generalno dosta losiji od konkurencije.
Na osmici odlicni snimci, imas cak opciju za monohrome video, a glavna fora je snimanje i prednjom i zadnjom kamerom u isto vreme tj takozvani dual sight. :)

Lnk ka tim snimcima, ili se nije desilo :d
 
Jesi video sto su video snimci dobri. Korsitio Sony godinama i na njima kidaju, ali na Huawei su generalno dosta losiji od konkurencije.
Na osmici odlicni snimci, imas cak opciju za monohrome video, a glavna fora je snimanje i prednjom i zadnjom kamerom u isto vreme tj takozvani dual sight. :)

Nisam jos probao da napravim ni jednu fotografiju, a kamoli video snimke, koje jako slabo koristim, eventualno kad je neko slavlje, pa i tada retko...ali probacu za koji dan, ne mogu trenutno da stignem od posla u basti, vinogradu...
 
koja razlika od ovih tip modela

Device Name Model Number Region
Nokia 8 TA-1004 Global / Dual-SIM
Nokia 8 TA-1012 Global / Single-SIM
Nokia 8 TA-1052 China and Taiwan / Dual-SIM

marinko vidim ima TA-1012

Mislim da sve pise, samo sto kod nas izgleda tesko moze da se nadje dual sim, a tako bih je posedovao...
 
Имаш на КП дуал сим верзије, доносе их из Мађарске.

Послато са TA-1012
 
Не могу да наћем преко најновије верзије Тапаталка, тему "колико вам траје батерија" (навикао на стару 6.5.6).[emoji6]

d0ad8cbfd5a23fa6be4fc4d97f7a0173.jpg
e15d62696d652d1d7851b38dd1502ca6.jpg


Послато са TA-1012
 
Sta si koristio kad si izvukao ovoliki sot?Meni je maksimum do sad bio 8 sati,ali mi je signal mreze uglavnom prosecan?Kakav je tebi?
 
Као и увек на сваком телефону, не играм игрице (врло ретко шах), не слушам музику и не гледам филмове). То је после првог пуњења, телефон је био празан кад сам га добио.
Инсталација свих апликација које користим, маил налог, синхронизација...око 10' разговора, неколико смс-а, једино нисам камеру користио.
Сигнал као и увек код куће, нормалан.
Реци ми да ли ти имаш српску латиницу? Ја је немам на Гбоард тастатури.

Послато са TA-1012
 
Poslednja izmena:
Imam latinicu.
Mora da je tebi signal mnogo bolji kad si izvukao ovoliko rada ekrana.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Nasao sam latinicu, nisam je odmah video u ponuđenim jezicima pod imenom "abeceda".

Što se tiče signala, uvek mi je isti, Vip provajder.

Послато са TA-1012
 
Da se pohvalim, stigla mi je Nokia 8. Tamnoplava dual SIM. Prvi utisci podijeljeni. Hardver leti ali softvera na koji sam navikao na Galaxy S telefonima mi pomalo nedostaje. Plusevi dizajn uređaja, odličan signal, zvuk, brz ko munja, ekran super s obzirom da nije amoled. Veliki minusi ne radi WiFi direct i selfie kamera pravi bas skromne fotke. Glavne kamere su mi ok. Odmah sam instalirao Oreo 8.1.
Trebaće mi period privikavanja. Ali zarad starih dobrih vremena prije pametnih telefona Nokia zaslužuje da joj pružim priliku.

Послато са TA-1004 уз помоћ Тапатока
 
Cestitam. Ako mnogo baratas sa kamerom instaliraj gcam Arnova v6, odlicne slike daje.

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi.Kupio je pre 5 dana pa da pitam vas koji duze koristite jer smo ja i android kao pas i macka bili do tada.Sve symbiani pa L920 pa L950....Za notif na glance i video ovde a i izguglao da ne moze vise od one 3 stvari,nego moze li veca osvetljenost na glancu-u?Sve u svemu inace i vise nego zadovoljan sa svim ostalim
 
Koliko bi trebala da je bolja kamera na ovom Sirocco modelu?
Sledeće nedelje treba da pogledam telefon uživo pa ću da dam neki svoj utisak.
 
Ne verujem da ce biti drasticne razlike jos pogotovo kad se uporedi sa fotkama sa google kamere.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Pozdrav ljudi.Kupio je pre 5 dana pa da pitam vas koji duze koristite jer smo ja i android kao pas i macka bili do tada.Sve symbiani pa L920 pa L950....Za notif na glance i video ovde a i izguglao da ne moze vise od one 3 stvari,nego moze li veca osvetljenost na glancu-u?Sve u svemu inace i vise nego zadovoljan sa svim ostalim
Možda da pojačaš osvjetljenje ekrana?

Послато са TA-1004 уз помоћ Тапатока
 
Da li je moguce prepakivanje/redjanje ikonica po zelji, u meniju ? Grupisao bih one koje najvise koristim da ih ne jurim po celom ekranu.
 
^То се најбоље решава инсталацијом неког Ланчера.

Послато са TA-1012
 
^Nova Prime vredi svaki dinar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li postoji opcija, da odabirom nekog wallpaper-a, mogu odabrati i cenu temu podešavanja... Ili ona to može samo sama kad izaberem pozadinu!?
 
Samo sistem odabere kad ce da stavi crnu pozadinu.Gledaj da je slika sto vise tamna,crna i imaces to.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nije mi jasno o cemu vas dvojica divanite? :trust:
Moze li malko preciznije objasnjenje?:)
 
Nazad
Vrh Dno