Šta je novo?

Nokia 8

Vrh

a336f4d24b1ed7a0319dfca3f7242983.jpg


Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Super. Bitno da sve fino radi!

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Realno neke velike razlike u odnosu na 8icu koja i gde je sve odlicno radilo ovde na Pie ne vidim nista. Baterija mi je po trajanju slicna. Mozda malo sve brze radi. Adaptive brightness ne radinu opste. Ma koliko stavio da mi je svetliji opet ga zatamni. Tako da iskljuc toga radi! Druge stvari nisu ni stavili jer Nokia 8 nije ONE, a i to je jaka mustra. Reklama cini svoje. Mora i android i gugl da prodaju nesto i zarade jos koju milijardu vise, a to nemoze sa starijim verzijama. Isti djoka ko i windows da bi prodavali skuplje Nove komponente, mora i windowz da sa novijim verzijama to uspori samo tako. Moc reklame je cudo.

Mislim, nisam nezadovoljan sa PIE ali nista konkretno, nista pametnije i nista bolje. Osim maske i sarenila malo vise. Pie jos uvek dosta bagovit, sa nekim flickovima po ekranu.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Ja nisam stekao takav utisak, mene je bas prijatno iznenadila devetka.
 
Evo već je Božić, a update-a nema...
Kakvi diletanti...

btw. Nokia 8 je u android ONE programu, ali to izgleda ništa ne znači.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Aj proverite da li je krenula zvanicna pita. Citam na nokijin forum da polako stize kod nekih.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Proverio. Još uvek ništa.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Hvala. Rekli da ce da krene. E sad kad ce....

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Mt nije bas sjajan na devetci.
3182c203b590004889d6605ec4113e15.jpg


Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
HDR encahned port+ za stepen smanjen exposure

 
Nije moj snimak,ali sta fali? Generalno je odlican fon, ima svojih mana kao i svaki, ali resi se to u ovom slucaju sa Gcam.
 
Napokon pita...
e37398dad5baa5e8de3169be0f1410f5.jpg


Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
U rangu sa kojim telefonima je kamera na ovom?


Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
O2 CZ, ali sam na odmoru u Beogradu. Inače, telefon kupljen u Češkoj u prodavnici.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Zavrsio sam downgrade i odma dobio oficijalnu Pitu i instalirao.
Nije komplikovan dowmgrade,samo se flesuje iz rekaverija Oreo zip firmver i to je to.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Senzor otiska prsta bolje tj brze reaguje sad, i kamera je mozda malo bolja. tO su neki utisci za sad za devetku.
 
Jel imaš problem sa mapama i navigacijom? Čitam na par mesta da nekima update zezne kompas, sever pokazuje na jug i obrnuto.
 
Ne znam,videcu ako mi bude trebalo da probam, inace slabo koristim mape i navigaciju.
 
Jel imaš problem sa mapama i navigacijom? Čitam na par mesta da nekima update zezne kompas, sever pokazuje na jug i obrnuto.
To je i dalje problem. Kompas pokazuje kontra. Jos u beti je bio problem.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Znači ko koristi primarno Nokiu 8 za navigaciju....nezgodno! Da li postoji još koji bug?
 
Jel to i na HERE?

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Ja mislim da je to bas do kompasa. Nema veze sa aplikacijima. Mozda i bag oko osvetljenj jer uvek spusti osvetljenje u mraku kako njemu odgovara (mozda i nije bag). Ostalo lepo radi. Nisam primetio neki problem.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno