Šta je novo?

Nokia 8

Koji je to novi updejt?

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Pojavila se bila na playstore.Sad je interfejs aplkacije kao ranije,nije kao na 7 plus i 6.1
 
Konacno je uzivanje koristiti nokia camera aplikaciju. Testirao sam je i nijednom mi nije zabagovala, bas lepo radi.Slike su solidne mada su i dalje bolje sa gcam.
Volim ovaj telefon mnogo, mislio da ga prodam, al necu dok ne odlucim da li cu da uzimam neki noviji bolji. :)

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Pojavio se update sa security patch,ali ja ne mogu da skinem. Dal se jos nekom javlja ovo?

9594542d17e0c0fe79bde16ff5564db6.jpg


Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Meni sve ok
c79f27ae475405cc50a905c084c21f7d.jpg
6e413da694c954c239fdacf737a26745.jpg


Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Meni i dalje nece da skine. Mozda zato sto sam u Romingu, ne znam sta bi drugo moglo da bude.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Mozda hoce samo preko wifi-ja ili slaba baterija.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Nije htelo da instalira, i onda sam morao preko mobile data i proradilo je.
Telefon sad radi lepo, cak je i fabricka kamera solidna sasvim.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Moze i 2 dana glat,bez ikakve stednje i gasenja icega.
541e537210e70dd625352b25e05783db.jpg


Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Slicno i kod mene 2 dana i jos malko.
a3f15540ada2d6ef80b0d3cd71fe3c9e.jpg


Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Resetovao sam osmicu jer mi se nagomilalo svakakvih cuda downloadovanja i intalacija igrica raznih.Sad sam ga lepo podesio,instalirao ponovo sve,ali bez ijedne igrice,sa nekih 40ak
raznoraznih programa, i oko 25 icon packova i milina :D Tu su i dve google camere,Arnova i Cstark verzije.
 
Ja koristim files go od googla. I odlican za odrzavanje.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Uskoro mogucnost otkljucavanja bootloadera na osmici.Taman mozda bude nekih modova lepih i romova.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Zna li neko kad stize devetka za osmicu? :)

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Najkasnije do kraja novembra, kako kazu.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Bas kasno u odnosu na 7 plus.Mozda ima veze sto nije deo android one programa.
 
Bolje da dodje kasno nego da bude nestabilan kao pola update-ova na Nokia 7 Plus koji su stigli na vreme. Na N7 Plus temi malo-malo pa kukanje na neki softverski bug.
 
Ops, evo ga.
66b852be3db6ebda75955e700bd053c4.jpg


Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Reedovna mesecna zakrpa stigla.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ozbiljno se razmisljam da uzmem Nokia 8, Poco f1 mi je bio u prvom planu sa cenom od 300e, ali Nokia 8 moze i za ispod 250e da se nadje.
Neka generalna iskustva, vidim da najvise kuburi sa kamerom ali se to popravlja sa Gcam modom, pa me zanima st ajos ima od mana i kakve su sliek sa novim zakrpama i senzor otiska prsta:)
 
Slike su dosta dobre sa gcam,a i sam telefon je dobar,brz u radu,ne koci,ne secka,ima dobar zvuk i solidnu bateriju. Senzor otiska prsta je ok,mada je bolji na 7 plus,ima malecni delay.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Screenshot_batery.png Odusevila me baterija i ovo jer posle oktobartskog apdejta.
 
Od pre nekoliko dana posedujem N8 i mogu vam reći da sam prezadovoljan telefonom.
Jedinu manu stvara softver kamere koji je neupeglan ali daje sasvim normalne slike. Ostalo je sve Ok.
Uzeh sebi N8 Single SIM u plavoj mat boji. odličan fon koji se lako smešta u džep (što mi je i trebalo).

Svaka preporuka!

P.S. Može li mi neko pomoći da naručim (odakle) foliju za ekran??? (ne staklo već foliju)

TNX
 
Cestitam na kupovini, odlican je fon mada je meni malo dosadio.
Jesi pogledao na kp za foliju, treba da ima tamo da se nadje.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Gledah ali samo samo video kaljeno staklo :(

Postoji li način da se prekompenzuje onaj vazdušni čep po obodu telefona, koji se stvara, kada se nakači staklo?
 
Imas na KP odlicne Nilkin folije. Ili preko kineskih prodavnica i cekas 20-40 dana.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Kako je dobra baterija na 4G kad imas dobar signal svo vreme.Zaboravih da slikam, ali imao sam i to samo na 4G only 1 dan i 19 sati uptime i 5h sot.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Ja najvise koristim Wifi a Mobilni net retko. Sam signal je ok. A ovo je bilo najvise na igricama skoro ceo dan sam picio i naravno fb, whats up i viber, surf, aliexpres...

https://nokiapoweruser.com/google-c...bZAWm7sonZaw6ULhamG5pRjPEFwSwzlA1G4Gfn3oV46Lg Ovo cu sad da probam Google Camera with Night Sight works on Nokia 7 Plus, 8, 6.1 & 6.1 Plus [APK] . The feature is not officially rolled out yet...

EDIT: nece da se instalira
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno