Šta je novo?

Nokia 8

Jel moguce vratiti staru kameru nekako na ovaj fon?Audio snimanje vise nije Ozzo surround na novoj verziji, i nekako mi je stara app draza.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Sigurno moze da se vrati. Samo treba dosta vremena potrositi na vracanje. Bolje da izbace neki apdejt kako bi nama obicnim korisnicima skratili muke. Taman rese jedno kad problem drugo.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Ne moze. Na zalost. Ja zvao promobi, hteo da im odnesem da mi srede to, kazu jok. Ne mogu da vracaju na prethodnu verziju softvera.
Mene najvise izluduje kod videa sto mi je eis iskljucen samo kada snimam u 4k rez. Ma uradili los port kamere sa 7 plus ili scirocco modela posto kod njih nema ois i sad nas zahebali.
 
Treba mi savet, u lancu prodavnica na slovo G, prodaju Nokia 8 i Nokia 7plus po istoj ceni.

Zanima me korisnicko iskustvo koji je bolji telefon?

8 je stariji nekoliko meseci, vec je izasao naslednik, po opisu hardvera sisa 7+... Ali mene zanimaju korisnicka iskustva, a ne sta papir kaze :)

Hvala na odgovoru
 
Hardver(ekran, chipset, tip interne memorije)-Nokia 8.

Dizajn, baterija, velicina ekrana-Nokia 7 Plus.

Sve zavisi sta tebi odgovara i sta ti je bitnije, oba telefona su dobra i imaju svoje prednosti i mane.
 
Osmica sa google kamerom pravi fine slike. Meni licno Nokia 8 je lepsa, manja, tanja, ne toliko ostra kao 7+.
39deb35d4e15520a7e5ef244a35a6ebe.jpg


Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
I mene interesuje da li se sa GCAM poboljsava kvalitet slike pogotovo u nocu posto vidim da joj je kamera izgleda najveca mana.
 
Sa novom verzijom stock kamere se mogu dobiti sasvim fine fotke,a sa gcam su jos bolje.

Evo ti slika pre dva sata uslikano sa Gcam HDR+




Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Nešto si ti pogrešno video:
Screenshot_20180729-141106.png
 
Mislio sam na rate sve, to je druga prica.

Iskesirao 18.360 pa pretplata 2400 = 76k
A ovako na rate sve izadje mesecno 3250 = 78k
 
Poslednja izmena:
Ili uzmeš i gig... na rate telefon, oko 1850din rata i biraš operatera sa popustom na pretplatu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako instalirati onu staru verziju kamere,sto je bila pre onog predzadnjeg apdejta?Mora da postoji neko resenje?
 
Ljudi, da li se isplati kupiti ovaj telefon po ovoj ceni? Najviše bojazni imam oko kamere...
Troumim se između N8, Honor 9 i P10. Ako neko ima iskustva sa pomenutim modelima može da napiše prednosti i mane. :type:
Do sada sam koristio Sony (trajao 3,5 godine), ali vreme je za promenu. Važna mi kamera, za lične fotografije, i zvučnik (i sa slušalicama).
Valjda nisam previše skrenuo sa teme, ali ste me zabrinuli sa komentarima u vezi tih ažuriranja... :S:
Pozdrav! :D
 
Valjaju, mogu da posluze.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Sta je ovo,zamrla tema,nema nikog ko koristi osmicu vise.

Ima li neka aplikacija kao dodatak za Glance,da s vide recimo obavestenja aplikacija,a da ne trosi bateriju puno?Probao sam Always On Amoled,ali izgleda da trosi vise nego sto bi trebalo.


Edit- sad nadjoh aplikaciju super zove se Glance Plus, jedino ostaje da vidim koliko ce baterije da trosi.
 
Poslednja izmena:
Ne vredi nema dobre aplikacije za Glance na marketu. Probao nekoliko i ili trose bateriju mnogo ili ne valjaju.
Ne znam kako da resim ovo da ne moram da palim ekran da bi video dal imam notifikacije od vibera i ostalih messenger apps.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Ma kakav glance/AoD na ips-u, to moze samo da dere bateriju ili nesto skarabudzeno da bude da se pali kad stigne notifikacija/podigne se telefon, glupost.
 
Ne vredi nema dobre aplikacije za Glance na marketu. Probao nekoliko i ili trose bateriju mnogo ili ne valjaju.
Ne znam kako da resim ovo da ne moram da palim ekran da bi video dal imam notifikacije od vibera i ostalih messenger apps.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk

to samo lumie imaju, kao korisnik lumie vec duze vreme trazim zamenu ali o tome niko ne pise ili nema android sa dobrom notifikacijom, glance, double tap. kao vozac kamiona tomi mnogo znaci
 
8ica ova android ima dva put tap pa da otvori, ali nije onako ko na 925 Lumiji koja je imala extra ekran. Nije ni ovaj los ali stara Lumia je perfektna.
 
Meni ladno ne radi Ozzo audio na stock kameri,a na Gcam radi perfektno. [emoji23]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Meni ladno ne radi Ozzo audio na stock kameri,a na Gcam radi perfektno. [emoji23]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Da l' je realno da su ovo uspeli sa update-om da zeznu? Poslednji put kad sam snimao (pre 3 meseca) zvuk je bio odlican.
 
Pa ne znam,probaj da snimis nesto i vidi.Ja kad snimam sa google kamerom zvuk je bas suround onako i bas bas glasan,dok sa stock kamerom onako,nista posebno.
 
Poslednja izmena:
Poigrao sam se sa kamerama juce. Zvuk na default kameri je tisi u poredjenju sa GCam (na pocetku izadje obavestenje da je OZO aktiviran). Zvuk sa GCam jeste glasniji, ali je nekako izoblicen. I na GCam ne radi stabilizacija.
Nokia default kamera
https://youtu.be/Y-H91ltxP-M

GCam
https://youtu.be/LXa_WQ_c8AM
 
I kod mene tako.Nije mi samo jasno kako su to uspeli da zeznu.
 
Nazad
Vrh Dno