Šta je novo?

iphone 4s 9.3.5 downgrade?

downgrade je najvise zabranjen zbog iclouda. Davno sam jos uzeo ip4 zakljucan na icloud neki random, downgade uradio na ios4 mislim i tako se otarasio icloud zastite, to je bilo pre 3 godine ako ne i vise. To vise nije moguce da ljudi ne bi mogli da sklone nalog sa ukradenih/izgubljenih uredjaja


Sent from my balkony using my pigeon
 
to si mogao da uradis zato sto je taj iphone bio na nekom sistemu manjem od ios 7
 
Nije zbog toga, ja mislim da je zbog toga što iCloud tad nije ni postojao, on se pojavio od iOS 5 tj 2011. a tad je Apple izbacio iOS5 tako da jeste


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
pre ios 7 nije postojala opcija find my phone, nisi mogao da ga zakljucas tako
zato sam napisao to

nema to veze sa icloud... taj icloud na ios 5 i 6 samo ides sign out i kraj, ne proverava nista
 
Ja sam downgradeovao moj iphone 4 sa ios 712 na 6.1.3 i nakon restore-a trazio je moj mail i pass jer sam zaboravio to da pogasim a radio sam iz dfu pomocu shsha bloobova dobwgrade :)
 
a9f347822ebde8be9fa364361f03ef34.jpg

Vidiš da se iCloud pojavio, ovog datuma je bio najnoviji iOS 5. Što znači da 4 nije imao iCloud, i zato mislim da je pre mogao da se skine na iP4 icloud lock samo da se downgrade na iOS4


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Downgrade je moguc samo ako imas ispravne shsh bloobove meni su npr za ip4 “ostali” samo 6.1.3 i 6.0.1 dok za 5.1.1 i 4.3.5 nisu validni i ako ih uredno imam i cuvam
 
Poslednja izmena:
meni ne radi... udjem u settings i pise mi da je verzija 6.0 i ne nudi mi nikakav update
kaze your ios 6.0 is up to date

dzabe sam dizao na 9.3.5 da bih probao tu metodu.... sad opet da se cimam da spustam na 6.1.3 -.-
 
Pogledaj i uputstvo na yt, a neko je i pomenuo da treba da se ugasi pa upali da bi ponudio update. Prepravio build, nije samo na 6.0?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
tek je iz treceg puta ponudio update

smucilo mi se vise restorovanje i probanje ispocetka

evo sad instalira 8.4.1, valjda ce proci

edit: napunio se progress bar, sad jabucica stoji vec par minuta na crnom ekranu... izgleda da nije proslo dobro
 
Poslednja izmena:
gotovo ode mi telefon

samo jabucica stoji, ne reaguje ni na sta

itunes ga ne prepoznaje, ne moze u recovery mode, ne moze u dfu mode, ne mogu da ga restorujem... mogu da ga bacim sad

a nista nisam drugacije uradio nego u uputstvu koje je bas jednostavno
 
ne mora da znaci da je gotov. Ako te ne mrzi otvori ga i izvuci bateriju na 10-15min tako sam ja par puta digao ip4 iz smrti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
bio sam je otkacio na kratko kako su mi neki rekli, ostavicu sad 15 min, ali nemam neke nade
 
Svima je prošlo bezbolno, šta li je moglo da se desi...dfu mod neće nekad po nekoliko puta, pa kresne kad se ne nadaš, nemoj da odustaneš, jutro je pametnije od večeri.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
nikakva razlika ni posle preko 20 min bez baterije.... ocigledno mu nema spasa
 
u 99% slucajeva moze da se izvuce sve, ako nemas lock neki preko servera (icloud itd.). Otkucaj na googlu tacno sve sta si uradio i garantujem da ces naci resenje negde uz srpljenja dovoljno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nemam nista lockovano, ali trazim evo vec sve ovo vreme i samo se jos vise nerviram "resenjima" koja izlaze

najvise volim ono "slide to turn off", a lik se zali da mu je zakucalo na logu
 
Probaj na drugom kompu, xp, win7, stariji itunes...mislim zbog dfu, prepoznavanja i sl. Isključio si fmi pre cele akcije?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ma da iskljucio sam sve, izlogovao sam cak sve naloge pre bilo cega

nemam pristup ni jednom windows racunaru, jedino da odem kod nekog danas
 
Tako sam i ja ubio baseband na 3gs i nije mu bilo spasa.
 
ali zar ne bi trebalo da se bar upali ako mu je ubijen baseband, pa da sa butovanim sistemom pravi probleme?
 
na kraju sam otisao kod mojih, uzeo kabl od iphone 4 od oca i uspeo sam na windowsu da ga ubacim u recovery mode i eno sad ga restoruje kako se cini...

zanimljivo je da imam 2 kabla svoja i da ni preko jednog nije hteo, evo i oni su mi tu i nece sa njima, a ranije je moglo

cini mi se da malo dugo stoji na extracting software u itunes, ali valjda ce uspeti

edit: dzabe, samo izbacuje error 1
 
Poslednja izmena:
izvinjavam se zbog spama, ne da mi da editujem post -.-

sada je dosao u stadijum a kada ga upalim odmah trazi itunes, ali kada god pokusam restore, da error 50

i iz recovery i iz dfu moda ista prica
 
A cekaj sto si uopste dirao? Pa zar nije bila poenta da stavis iOS 6, koji ce ti djavo 8ica kad je ista kao 9.

Ja imam iOS 8.1.1 i ne mogu nikako da jailbreakujem.. toolovi nece da se pokrenu vise (taig).. uzas jedan a hocu da ga spustim na 6
 
Poslednja izmena:
pa rekose ljudi da je brzi 8.4.1 od 9, a radi fejsbuk i slicne aplikacije

ali uspeo sam na kraju da spasim telefon sa dr.fone aplikacijom, dovoljno je bilo samo da ga cacne, nema veze sto mora da se plati za drugi deo procesa, taj mi nije trebao

sad sam na 9.3.5 i probacu opet na 8.4.1 da spustim


edit: definitivno je opet pukao kada sam pokusao da spustim na 8.4.1

nista, moracu da vratim na 9.3.5 pa na 6.1.3 ponovo
 
Poslednja izmena:
Ma gde je brzi 8, da moze nekako 7 da se stavi to bi bilo idealno, kompromis brzina - kompatibilnost.
 
Apple jos uvek potpisuje 613 na 4s ko zeli nek cepa
Isto vazi za ipad 2 i ostale a5 uredjaje
 

Prilozi

  • C335E7DA-7228-4D8A-9660-9D274881C606.png
    C335E7DA-7228-4D8A-9660-9D274881C606.png
    223.3 KB · Pregleda: 64
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno