Šta je novo?

Lasac

Poštovan
Učlanjen(a)
09.08.2017
Poruke
0
Poena
50
Zdravo svima,

Poduzi niz godina sam imao samo windows telefone.
Odlucio sam da predjem na android i apsoludno se ne razumem u njih.

Uzeci u obzir da sam osoba koja putuje potrebno mi je sledece:

  • Cena maks 250e
  • Pouzdan GPS
  • Baterija mora da moze da izdrzi duze od jednog dana
  • Display maks 5.0"

Koliko je pametno uzimati polovne i da li postoje "pouzdani sverceri"?

Hvala unapred
 
Prihvati tih dodatnih 0.2" i sa honor 8 lite, a tek sa P10 lite nema greške. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Xiaomi mi5s je klasa za sve iznad pomenute, ima za 260e kod pouzdanih svercera, koji postuju ono sto napisu (12 meseci garancije npr). Makar su moja iskustva takva, kao i mojih prijatelja. Ako treba info cimni na pm.
 
Pa napisao do 5" ...
Ako već hoće veći onda Xiaomi Mi Max - skoro 7 inča - 170€ nov sa godinu dana garancije :)



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Malo pre sam saznao da P10 lite nema Gorilla Glass i da se jako lako grebe...

Prosetacu se danas/sutra da nadjem Xiaomi Mi 5s i Motorola Moto E4

Narucio sam jutros preko amazona ovaj power bank za svaki slucaj za kada krenem u pustinju:
https://www.amazon.co.uk/d/Cell-Pho...ng-AiPower-Output-Samsung-Speakers/B01FSKAJLG
Tako da sam makar na naki nacin resio pitanje baterije. Mada sam cuo da umeju da konfiskuju na aerodromu. Drzim palceve.
 
Prehajpovani gorilla glass, ne padajte na to, ne grebu se ekrani tako lako, a Huawei fabricki stavi super zastitu koju ni ne primecujes.
Ja sam prezadovoljan sta radi Huawei sa telefonima i kako radi generalno, uzmi P9/10 lite ili neki od Honora, sa 3gb pozeljno i ima da se udaras u du*e od srece :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Prehajpovani gorilla glass, ne padajte na to, ne grebu se ekrani tako lako, a Huawei fabricki stavi super zastitu koju ni ne primecujes.
Ja sam prezadovoljan sta radi Huawei sa telefonima i kako radi generalno, uzmi P9/10 lite ili neki od Honora, sa 3gb pozeljno i ima da se udaras u du*e od srece :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Video sam se juce sa nekim momkom da mi proda P10 Lite za 200e, sa 22 meseca garancije.
Da skratim. Momak je toliko izgrebao stakla sa obe strane da mi je trebalo par sati da se oporavim od soka.
Imao sam Lumia 720 cetiri godine. Nema ni jedni linijicu na sebi.
Sada ne znam da li je do telefona ili do tog momka.
 
Zavisi kako se cuva.

Moj drug ima Honor 8 Lite par meseci, ima vise ogrebotina nego moj P9 lite koji imam 9 meseci(kod njega ima nekoliko vecih i one sitne, kod mene nista :D), doduse kod mene ima fleka od silikona, od prvog dana je u futrolama/maskicama :D
 
Prosetao sam se po prodavnicama. Sto velikim sto malim.
Jako je mali izbor telefona koji su stariji od godinu dana i/ili imaju slabe komponente.
Jedino sta sam do sada video jeste da mi se Huawei P10 Lite bas dopada.

Za njega kapiram da mi odmah treba maska i zastitno staklo.
 
Ni za jedan telefon ti ne treba maska i staklo, ako ga cuvas kako treba.

Ja na svaki stavljam masku+staklo :D
 
Kupio sam preko sajta kupujem prodajem P10 Lite za 220 jevrica i prelep je.
Dobio sam masku uz njega.

Bio sam da kupim zastitno staklo ali mi je receno da "nije to to" zato sto je ekran zaobljen a zastitno staklo nije.
Tako da ekran viri sa strane... cisto eto da znate za taj detalj.

Hvala vam svima na savetima i pomoci :)
 
Uzivaj, sluzice te sjajno, moj p9 lite radi kao prvog dana vec nekih 10-ak meseci..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
P10 Lite ti je i bio najbolji izbor u tom cenovnom rangu ...
Još ako si uzeo sa 2 godine garancije to je pun pogodak!

Nađi na ebay-u neko kvalitetnije staklo (Nillkin/spigen) i uživaj ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čestitam na prinovi. ;)
Da, i ja sam otišao da mi prilepe staklo na honor 8 lite i baš izgleda ružno jer ne leže skroz na ekran zbog zaobljenih ivica.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno