Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Jel se isplati prelazak sa ip 6 na ip 8?
Nosim 3 godine ovaj zamenio bi ga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako planiras da ga nosis naredne 3 godine, isplati se
 
Sa 6-ice se isplati i prelazak na 6s. Jedan on najlosijih Apple-ovih telefona.
 
A zašto čovek ne bih prešao na 7-cu i uštedi bar 100€? Šta dobija sa iP 8 modelom u odnosu na iP 7? Truetone display i brzi procesor? Po meni neisplativa razlika. Sedmica je i dalje pametniji izbor.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ne znam, moja logika je da kada već menja, uvek treba uzimati aktuelni model. Malo brzi procesor, malo bolja baterija, malo bolji displej, malo bolja kamera (naročito prednja), wireless charging... Kada sve sabereš i nije mala razlika. A čak i ako opet menja telefon posle 3 godine, dobiće barem 50-60€ više za noviji model, ako ne i svih 100.
 
Ako već ne menja telefon 3 godine onda treba da ide na 8-icu.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
A zašto čovek ne bih prešao na 7-cu i uštedi bar 100€? Šta dobija sa iP 8 modelom u odnosu na iP 7? Truetone display i brzi procesor? Po meni neisplativa razlika. Sedmica je i dalje pametniji izbor.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Zato sto nije samo u pitanju to sto si naveo... Tu su 64GB umesto 32GB, wireless punjenje(nista epohalno, ali to postaje standard) i procesor nije samo brzi vec ima bolju "buducnost". U sustini, sve ove stvari opravdavaju tu razliku u ceni.
 
To je sitna razlika u ceni na tu cifru, ne treba ni razmisljati o 7.
 
Kad se ocekuje zvanicna prodaja iPhone 8/8 Plus kod nas? Kad pocinje Telenor? Odradio sam rezervaciju kod njih ali me jos niko nije kontaktirao...a mislio sam da ce 20.10. tj. danas da krenu...

Hvala
 
Poslednja izmena:
Kad se ocekuje zvanicna prodaja iPhone 8/8 Plus kod nas? Kad pocinje Telenor? Odradio sam rezervaciju kod njih ali me jos niko nije kontaktirao...a mislio sam da ce 20.10. tj. danas da krenu...

Hvala

Pa zovi Telenor da pitas, ne nas.
 
U odlicna ideja.

Hvala na pomoci.

P.S. Smatrao sam da cu dobiti neki konstruktivniji odgovor / insider info po mogucnosti, posto sam naravno pitao nebrojano puta Telenor, ali za obicne smrtnike nisu precizirali...

Pozdrav! ;)
 
A jel neko otisao direktno u poslovnice da vidi da li su dobili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U iStyle je stigao. Prolazio danas pa svratio da ga pogledam. Mnogo bolje leži u ruci od sedmice, manje je klizav. Crni je onako, običan, a beli i zlatni odlično izgledaju.
 
Menjam telefon na oko 3 godine, a posto ga uzimam na rate mala je razlika izmedju 7 i 8 pa sam mislio da idem odmah na 8.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U tom slucaju nema logike razmatrati sedmicu,gotovo da ne osetis razliku kada podelis na 24 rate.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
U telenoru u zmaj jovinoj imaju osmice dva komada koje nisu rezervisane(silver i gold), plus nemaju ni jedan...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U Zmaj Jovinoj (centar) u NS u mts poslovnici imaju čitava dva komada i ne daju da se pogledaju, Vip nema uopšte, Telenor nema izloženo.

Sad ću namerno kupiti od švercera kad su provajderi toliki pilićari a i kontam da šverceri imaju veći lager...

Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk
 
U Zmaj Jovinoj (centar) u NS u mts poslovnici imaju čitava dva komada i ne daju da se pogledaju, Vip nema uopšte, Telenor nema izloženo.

Sad ću namerno kupiti od švercera kad su provajderi toliki pilićari a i kontam da šverceri imaju veći lager...

Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk
Imas u Gigatronu na cosku Uspenske i Jevrejske (hotel centar - radijator zgrada :d ) 8+ gold izlozen. Mnogo manje klizav nego 7+ ali meni i dalje 7+ mat crni bolje deluje u ruci (vise premium) - ovo staklo, isto kao na samsungu i ostalim telefonima mi odaje jeftin utisak... Takodje - jedna zanimljivost - na Gigatron sajtu 8+ 64GB gold je 120-130k, a u tom store-u je 200k - ocigledno pokusavaju da navataju nekoga na **rvaka :D
 
Isprobao ih u Becu, silver mi je najlepsi. Space gray sam ocekivao da ce mi se svideti ali nije. Gold mi je jos uvek zenski.

Takodje razmatrao prelazak na 8+ (zadnji sam imao 6+), ali me je odvratila tezina uredjaja. Covece, imam utisak kao da sam uzeo telefon napunjen olovom, definitivno pretezak za moj ukus. Uz njega bi najbolje u paketu isli tregeri za farmerke/pantalone da ne bi spadale. :d

Kazem, silver je stvarno odlicno uradjen ali me odvraca ta prednja bela strana. Jedino da ga prepakujem i stavim crnu napred. :)

Cekam iPhone X, nema mi druge.
 
I ja sam danas u Vipu malo probao 8+.Potpuno sam ravnodusan.
 
Isprobao ih u Becu, silver mi je najlepsi. Space gray sam ocekivao da ce mi se svideti ali nije. Gold mi je jos uvek zenski.

Takodje razmatrao prelazak na 8+ (zadnji sam imao 6+), ali me je odvratila tezina uredjaja. Covece, imam utisak kao da sam uzeo telefon napunjen olovom, definitivno pretezak za moj ukus. Uz njega bi najbolje u paketu isli tregeri za farmerke/pantalone da ne bi spadale. :d

Kazem, silver je stvarno odlicno uradjen ali me odvraca ta prednja bela strana. Jedino da ga prepakujem i stavim crnu napred. :)

Cekam iPhone X, nema mi druge.

Stavis dBrand skin napred i kraj.
 
Morbius se malo ekstremno izrazio ali se ja slažem sa njim. Živimo u zemlji gde je prosečna plata 400€ i gde je potrošačka korpa za jednu porodicu veća od tih 400€. Samim tim ima mnogo pametnijih stvari na koje treba trošiti tu prosečnu srpsku platu nego uzimati telefon na 24 rate.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Nije se Morbius ekstremno izrazio, već egoistično i prepotentno.. klasična srpska boljka koja se kao što vidim i kod gastarbajtera u Grčkoj ispoljava [emoji3] guranje nosa u tuđe poslove....šta ko radi sa svojim novcem je njegova stvar
 
Poslednja izmena:
Dosta je bilo o tome, nemojte da kvarimo temu.
 
Pa i nema druge razlike. Jos da si ga ukljucio i video bi true tone display. Ja prvi put posle dugi niz godina nisam upgradeovao na noviji phone. Ostajem na 7+

Pa ukljucivao sam ga, i jedva jedva primjetna razlika u ekranu xD xD Totalni fail od telefona, samo se sa 6ice obicne isplati prelaziti i to ako niste gadljivi na lomljivo staklo

Wireless charging je glupost nevidjena, ne znam ko bi normalan to koristio. Imao kolega na Galaxy s6 mislim, em sporije, em ti je telefon beskorisan dok se puni. Znaci samo igracka, i to losa koju nece koristiti ni 0.1% vlasnika telefona.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno