Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Trebace ove boje videti uzivo - cini mi se da ce mi prvi put biti neka druga lepsa od space gray :d
 
Sad makar znamo da ce X osnovni model kod nas biti izmedju 140-160000
 
U MTS-u cene manje/više na nivou kao kada je izašao 6s. Uz npr. paket Miks M cena je veća za 50 RSD po rati (24 rate) IP8 64.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trebace ove boje videti uzivo - cini mi se da ce mi prvi put biti neka druga lepsa od space gray :d
Meni se space grey uopšte nije svidela uživo. Zbog stakla baš čudno izgleda. I ona plastika oko leđa mi je baš upadala u oči.

Beli i onaj rose gold, šta li je, su mi bili mnogo lepši uživo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U MTS-u cene manje/više na nivou kao kada je izašao 6s. Uz npr. paket Miks M cena je veća za 50 RSD po rati (24 rate) IP8 64.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uzeo sam 6s+ 64gb pre 2 godine, ugovor na 24m, mesecno placam 2700 (paket) + 3200 (rata) = 5900
Pogledah sada 8+ 64gb, ugovor 24m, isti paket, rata 3525
 
Pazi, ja sam uzeo pre dve godine u MTS-u iPhone 6s 64 (Miks M paket) na 2 godine, placanje na rate uz racun (24 rate).
Mesecna naknada mi je: 1399 (paket) + 3525 (rata za telefon).

Po ovom sto na sajtu ima trenutno: 1399 (paket) + 3575 (rata za telefon).

Naravno, sve ovo bez njihovog naplacivanja 3G usluge (i nemanja mogucnosti za 4G na Miks M paketu) zbog koje ce mi videti ledja vec 27.11.
Shabani.
 
Uzeo sam 6s+ 64gb pre 2 godine, ugovor na 24m, mesecno placam 2700 (paket) + 3200 (rata) = 5900
Pogledah sada 8+ 64gb, ugovor 24m, isti paket, rata 3525

Kad pogledam to što si napisao shvatim da nismo baš "normalni". :)

Da ne bude zabune, ja plaćam 2000 (paket 3 godine) + 950 (rata 2 godin) za SE 16GB. Žena plaća samo račun za tel. usluge u proseku 4-5000 din mesečno (iako ima 50% papusta na Miks XXL ali ne vredi).

Ja sam ratu kredita za nov auto plaćao 97,6 € sedam godina (isplatio ga pre godinu dana). Kad pogledaš razliku između auta i telefona zapitaš se ponekad da'l si "normalan".

Potrošačko društvo. ;)
 
Pazi, ja sam uzeo pre dve godine u MTS-u iPhone 6s 64 (Miks M paket) na 2 godine, placanje na rate uz racun (24 rate).
Mesecna naknada mi je: 1399 (paket) + 3525 (rata za telefon).

Po ovom sto na sajtu ima trenutno: 1399 (paket) + 3575 (rata za telefon).

Naravno, sve ovo bez njihovog naplacivanja 3G usluge (i nemanja mogucnosti za 4G na Miks M paketu) zbog koje ce mi videti ledja vec 27.11.
Shabani.

Kako nema 4G uz Mix M? Ja imam...
 
Pa ja nemam...
Kad su uveli 4G slatko su odbili da mi zamene sim karticu da bih mogao da koristim 4G, jer sam na Miks M. Doduse, to je bilo pre nego sto sam potpisao novi ugovor i uzeo 6s.
Tad sam dobio novu karticu, al' ja od 4G i dalje ne videh nista...

Koliko videh sad bilo koji Miks paket ima 4G, al' ocigledno ne svi... Evo ja i dalje ne, al' kad nisam imao sve ovo vreme nije ni bitno... :D
Nadam se da za onih 118 RSD mesecno sto im placah 2 godine mogu da poboljsaju svoju mrezu. LOL
 
Pa ja nemam...
Kad su uveli 4G slatko su odbili da mi zamene sim karticu da bih mogao da koristim 4G, jer sam na Miks M. Doduse, to je bilo pre nego sto sam potpisao novi ugovor i uzeo 6s.
Tad sam dobio novu karticu, al' ja od 4G i dalje ne videh nista...

Koliko videh sad bilo koji Miks paket ima 4G, al' ocigledno ne svi... Evo ja i dalje ne, al' kad nisam imao sve ovo vreme nije ni bitno... :D
Nadam se da za onih 118 RSD mesecno sto im placah 2 godine mogu da poboljsaju svoju mrezu. LOL

Ja sam bio prosle nedelje, besplatno menjaju kartice...
 
Pa da, videh da im je to sad “promocija”.
Ono što su drugi radili pre cirka 2,5 godine.

Još mesec dana mogu bez 4G. Neka im.

Hvala za info u svakom slučaju. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo sam 6s+ 64gb pre 2 godine, ugovor na 24m, mesecno placam 2700 (paket) + 3200 (rata) = 5900
Pogledah sada 8+ 64gb, ugovor 24m, isti paket, rata 3525
Apple je podigao cene ove godine,pa nije ni cudo ako se pojavljuje ta neka razlika. Po meni skroz korektne cene i uslovi za iPhone u mts-u. Daju ga na 24 rate,za razliku od Samsunga koji moze samo na 12.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koliko videh na brzinu VIP je bolji sa cenom (bar za NEO4 + iPhone8 64 na 24 mesecne rate) ako se poredi sa slicnim (po ceni samo) paketom u Telekomu.
Dodatno, VIP ne zakljucava telefone, bar je tako bilo pre. Nekom je bitno i to zbog inostranstva i slicno.
 
Jbt. Pa 7+ 128gb je skuplji svuda oko 10000 dinara od 8+ 64gb. I sve to zbog 64gb memorije, čudno...
 
Ako uzmem u mts-u po maloprodajnoj ceni i odmah mi ga otključaju, da li postoji neka razlika u odnosu na primerak iz neke maloprodaje?
Da li mogu dobiti kod za otključavanje iako oni to rade daljinski?
Da li ikada može doći do ponovnog zaključavanja ili slično?
 
Zasto bi uopste uzimao kod operatera po maloprodajnoj ceni? Bas nema nikakve logike. Sto se tice otkljucavanja,nema nikakvog koda,u roku od par dana od podnosenja zahteva,dobijes poruku/mail da je telefon otkljucan.
 
Zasto bi uopste uzimao kod operatera po maloprodajnoj ceni? Bas nema nikakve logike. Sto se tice otkljucavanja,nema nikakvog koda,u roku od par dana od podnosenja zahteva,dobijes poruku/mail da je telefon otkljucan.

Verovatno hoće na rate
 
Pa ne daju samo oni na rate,majku mu :D A to mu je najgora opcija ako vec placa maloprodajnu cenu,Note 8 je za 18k skuplji nego u Gigatronu npr,verovatno ni iPhone nece biti puno jeftiniji.
 
Ne znam, ali bih voleo da vidim tu osobu koja sada ulazi u mts i uzima iphone 7 :d
 
Zasto bi uopste uzimao kod operatera po maloprodajnoj ceni? Bas nema nikakve logike. Sto se tice otkljucavanja,nema nikakvog koda,u roku od par dana od podnosenja zahteva,dobijes poruku/mail da je telefon otkljucan.

Zato što:
- nekad maloprodajna cena u mts bude slična kao u iStyle-u
- zato što u Novom Sadu nema iStyle
- zato što mogu da ga uzmem na npr. 6 rata bez kamate i što odmah mogu da dobijem otključan telefon.

Zato sam i postavio ona pitanja gore, da mi odgovori neko sa sigurnošću ako zna.
 
U NS nema iStyle ali imas njihovo predstavnistvo 4audio u Strazilovskoj, sve sto iStyle ima mozes naci u 4audio ili poruce pa stigne ako nema na stanju...
 
Samo da napomenem da je u VIP-u do kraja meseca popust na sve iphone 5000din, nije prikazano u ceni na sajtu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel to ona promocija sa Societe Generale bankom ili nešto extra?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nešto drugo, to je bilo okačeno na sajtu 2-3 dana da je to ponuda do kraja oktobra. Treba da im se napomene ako sami ne kažu, sigurno znam da je tako jer je brat uzeo SE pre par dana za 1000din umesto 6000din na neo6

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Najverovatnije Societe i to je za sve telefone, ne samo za iPhone.

Neo4
8 64 69.000
7 32 60.600
8+ 64 82.200
7+ 32 78.000
 
Nije Société. To je samo za iPhone ali ne znam da li važi za ip8 jer tada nije bilo njega na sajtu. Uostalom ne tražim da mi verujete samo ako planirate kupovinu pitajte ih, ne košta vas ništa.

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno