Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Naravno da ne moze da potone,ali je moguce da mu odredjeni profil haptic feedback-a stvara taj osecaj. Ima par opcija u podesavanjima za home dugme,pa neka izabere koji mu najvise odgovara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čudno je to što je posle određenog vremena to provalio.. Kao da se stvarno vremenom uleglo.. Znam da nije moguće ali..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I meni se to ucinilo u pocetku na 7+,pa skontas da ti ne vrati uvek isti feedback,zavisi i od jacine “pritiska”. A da se ulegne,nema sta,jer dugme fakticki ni ne postoji,bar ne mehanicki. Neka ugasi telefon i proba da pritisne,ako misli da se uleglo [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jašta, kako je kad je ugašen kao da pritiskaš ekran, a kad je upaljen kao da je legit dugme..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kakva je razlika između original Apple Leather i Silicon kejsa? Vidim da imaju popust na kožne pa me bas privlači da kupim. Imao sam silikonsku i odlična je bila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovaj je od silikona a drugi od kože [emoji23][emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nesto malo losiji grip je kod koznog,ali vise premijum osecaj u ruci [emoji39] Znas i sam da na silikonskom hoce da se skine farba na ivicama,tj onaj prvi sloj,kod koznog to nije slucaj. Vise se prasina lepi za silikonski takodje. E sad,kod padova nisam testirao,ne ispadaju mi telefoni,mozda bi silikonski bolje amortizovao udarce,onako teoretski kazem [emoji23] Ako je na akciji,glas za kozni u svakom slucaju,po meni najbolji case za iP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nesto malo losiji grip je kod koznog,ali vise premijum osecaj u ruci [emoji39] Znas i sam da na silikonskom hoce da se skine farba na ivicama,tj onaj prvi sloj,kod koznog to nije slucaj. Vise se prasina lepi za silikonski takodje. E sad,kod padova nisam testirao,ne ispadaju mi telefoni,mozda bi silikonski bolje amortizovao udarce,onako teoretski kazem [emoji23] Ako je na akciji,glas za kozni u svakom slucaju,po meni najbolji case za iP.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma evo nosim ovaj 8+ bez kejsa ali je sav od stakla čini mi se da ako ga pogrešno spustim da će da se razbije. Mada znam da nije bas tako krt. A kožni kejs je na akciji i to u braon boji što mislim da baš ide uz ovaj crni što imam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Stonecold uz taj ide speck presidio grip crni samotako ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Da si iz komsiluka negde dao bih ti da probas

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ma evo nosim ovaj 8+ bez kejsa ali je sav od stakla čini mi se da ako ga pogrešno spustim da će da se razbije. Mada znam da nije bas tako krt. A kožni kejs je na akciji i to u braon boji što mislim da baš ide uz ovaj crni što imam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ide,kako ne. Imam tu bas 7+ jet black sa apple braon/cocoa kejsom,odlicna kombinacija.

@Proday
Vidim da si se ponovio,dobar izbor,svaka cast [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Caseology je dobar ali me podseća na Spigen koji sam izguštirao. Videću da skoknem do iStyle-a i pogledam kožni kejs od Apple.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako vas sluzi baterija na maloj osmici? Je li moguce izgurati oko 4h ekrana na 4G? Sledeci telefon koji budem uzimao ce biti neki od manjih modela ali necu da zrtvujem bateriju da moram da ga punim 3x na dan.
 
Ako misliš na usage time (pošto je SOT teško izračunati na iOS-u), onda može bez problema i više od toga. Moj stari 6S izgura oko 4-5 sati
 
Daa...ako ga ostaviš da stoji na polici 3 dana,možeš i 10h da imaš :d Mada ozbiljno, 4h sot na radni dan bi morao da izvuče ukoliko nemaš tipa 15 kojekakvih naloga za sinhronizaciju

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Daa...ako ga ostaviš da stoji na polici 3 dana,možeš i 10h da imaš :d Mada ozbiljno, 4h sot na radni dan bi morao da izvuče ukoliko nemaš tipa 15 kojekakvih naloga za sinhronizaciju

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

4-5 usage na 6s, niko nije govorio o SOT
 
Znam da nije,sot ne postoji na iphonu,a usage raste i kad ne diraš telefon ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ne raste usage kad ne diras telefon, molim te da ne siris dezinformacije
 
Sync ne spada u usage?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Znam da nije,sot ne postoji na iphonu,a usage raste i kad ne diraš telefon ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Replika:
9a958e7247e38e27cd358696301627d2.jpg
 
Šta si ovo gore ušarenio. Odvratno izgleda.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Šta si ovo gore ušarenio. Odvratno izgleda.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Ali dobro izgleda na zaključanom i početnom ekranu sa mojom pozadinom, a bateriju sam pogledao do sada plafon tri puta, uvek isto drži za sada na iOS10, bez oscilaca da nešto istu jede/drlja/troši u toku noći ili dana. Znači ako sutra ujutru ustanem i vidim da ima 50-55% znam da ću izgurati dan sa njim, ako je na 45% to je već na granici, bocnem da se malo dopuni dok se spremim za posao. Što se tiče toga, iOS 10 radi odličan posao.
 
Sačekao si čitava 27 minuta. Ostavi malo duže, pa ćeš videti.

Usage nije samo screen on time, u njega ulazi i kada postoji neki background process, itd.
 
Probao sam vise puta, za sat vrememena se poveca usage za minut.
 
Nazad
Vrh Dno