Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

I 7 da kupis bices zadovoljan s toga i 8 je dobra kupovina :)
Vidim da si ti pisao da si imao problem poslije zamjene displeja, mene interesuje postoji li nacin da provjerim to dal je radjeno, posto kupujem polovan model u odlicnom stanju? Znam sta moze se provjeriti preko IMEI-a.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Trazi da ri posalju ovako nešto. Tako sam ja moj prodavao ali nisam video da iko tako prodaje. Videces da li je voljan ili se vise neće javiti.
0cdce5a8b10c7f3fea3634d53ac9897b.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Trazi da ri posalju ovako nešto. Tako sam ja moj prodavao ali nisam video da iko tako prodaje. Videces da li je voljan ili se vise neće javiti.
0cdce5a8b10c7f3fea3634d53ac9897b.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Preko koje je ovo aplikacije uradjeno?

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Na zalost ne pojazuje display sn, za to se mora otvarati telefon :-(
 
To nisam znao. [emoji106]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li je neko primetio da su se pojavile verzije 8ce i sa 128 GB?

Inace, kakva je baterija na iOS 13 kod obicne 8ce?
 
Poslednja izmena:
Kod mene na obicnoj 8-ci na 13.1 baterija nikad bolja! Prosto mi neverovatno da moze da izgura 2 dana bez punjena.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Au, to me bas raduje, posto se razmisljam da ga kupim :)
 
Uzeo i ja pre par dana iP8, presao sa androida, tj sa s8+... I sad se razmisljam da ga menjam za iP7+ zbog velicine ekrana. Dosta mi je ovo sitno, a opet ne znam da mi + verzija ne bude preterano velika jer su mi i kod s8+ cesto smetale dimenzije...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trošimo novac na nove modele, a iPhone 8 i dalje zmaj...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam bas strucan ali pratim, i cini mi se da je osmica najpotcenjeniji iphone ikada... Cak se mislim i da ga uzmem kao sledeci telefon...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Zato sto je apsolutno isti kao i 7, nikome nije zanimljiv


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidim da je osmica povoljna u mts trenutno... Kakva je situacija sa otkljucavanjem za sve mreze posto su im iphone uredjaji zakljucani...?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ok a sto? [emoji16]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Vidim da je osmica povoljna u mts trenutno... Kakva je situacija sa otkljucavanjem za sve mreze posto su im iphone uredjaji zakljucani...?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Pa valjda kada ga oplatiš možeš regularno da tražiš da ti ga otključaju.

U slučaju da ga kupuješ i plaćaš u celosti, što za Omorika 1 paket na 24m iznosi 45.600 din (33.600 je na 36m), mislim da možeš da tražiš da ti ga odmah otključaju.

Ja sam se baš razmišljao da uzmem osmicu ali 11 je ipak lepši. :)
 
Ja imam pored Xr iphone 8 plus. Cekam 11icu jos uvek :) Žena ima 8 i mogu reci da je to najbolji i najbrzi mali telefon koji postoji. Prosto se posle pola sata igranja s njim zaljubim u njega. Osecaj da imas nesto toliko jako u toliko malom kucistu je nesto posebno. 8 plus je ogroman naspram njega. Čak se i zena razmislja da li da uzme Xr kada stigne 11ica ili da ostavi iPhone 8 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ništa posebno neće dobiti tom zamenom sa 8 na XR. Samo bolju bateriju.
 
FaceID, veci ekran, noviji dizajn... Ali dobro, i baterija je vazna[emoji41]


Sent from my XS Max
 
Evo da se pohvalim malo. Posle 6 godina koriscenja Windows mobile-a, konacno sam juce presao na iOS kupivsi iPhone 8. Bio sam dosta skeptican i neckao se, ali, barem posle prvog dana koriscenja, ja sam odusevljen, kako brzinom, stabilnoscu, tako i baterijom, koja me je najvise brinula. Nisam neki zahtevan korisnik, ali posle visesatnog drndanja, instliranja svega i svacega, podesavanja, pomalo chatovanja, itd, na kraju dana sam imao 37 %. Od tada sam ga tek malo koristio danas i do malo pre sam imao 22%, pa sam ga stavio na punjac. Za sada me raduje ponasanje istog :)
 
Pa ti si stigao iz 19. U 21. vek[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako nekako :D
 
Koliko vam na 8 plus drzi baterija sota ekrana?Na sta obratiti paznju kada se kupuje 8 plus pod garancijom iz Telenora?
I da li je 8 plus toliko bolji od 7 plus po pitanju baterije i kamere?
 
Poslednja izmena:
Screen on time (aktivnog koriscenja), sa rucnom metodom sabiranja, oko 7-7.5 sati (mozda tesko 8 sati), 99% battery health.
Menjana baterija pre 2 meseca.

90% vremena ga punim preko wireless (Mophie) punjaca (pad-a).
 
Htedoh bas pitati da li se isplati danas kupiti iPhone 8, da li se procesor dobro nosi sa današnjim aplikacijama i kako generalno radi? Takodje kakvo je brzo punjenje na ovom modelu?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Za brzo punjenje moraš kupiti punjač,
nisam imao 8icu nego 7icu baterija je onako.

Radi super, najbolji telefon za u ruku.
 
Ja sam prezadovoljan 8com, za sada, jedino bih voleo da mu je kamera bolja. Brz je, baterija je, za moje potrebe, odlicna, zvuk isto odlican.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno